Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Pepis21 napisał:

Jak czytam Flubera w tym temacie to mam wrażenie, że on albo żyje w celibacie albo tylko na misjonarza pod kołdrą i zgaszonym świetle. Serio

Ogólnie w najnowszym raporcie na temat seksu w Polsce jest napisane ze 26 procent Polaków w ogóle nie uprawia seksu ( w 2020 było to tylko 21 procent) więc nie ma się co śmiać z celibatu, bo pewnie 1/4 forum w ogóle w tym roku nie uprawiała seksu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

troche rozszerze temat , jakie macie texty gdy poznajecie nowa suke  w pubie/innym miejscu?  no wiadomo zeby poruchac najpierw trzeba niewiaste lekko zbalamucic  nieco spompowac czache jakimis glupotami niekoniecznie prawdziwymi haha ,  ja od kilku miesiecy takie cos dodalem do arsenalu :  jakies pitu pitu na poczatku , a pozniej zeby lekko wyjsc na romantyka - idealiste zaczynam pierdolic o moich dziadkach , nie caly czas ma sie rozumiec taka historyjka totalnie z dupy na 10  - 15 minut rozmowy ale imo dajaca niezle korzysci haha, mowie ze kilka dni temu odwiedzilem swoich dziadkow , oczywiscie pi****le jak sie nimi opiekuje i regularnie odwiedzam bla bla bla  (dziadkowie nie zyja LOL ) pozniej wspominam ze sa ze soba cale zycie, ze nadal uprawiaja sex  (oczywiscie odrazu story   w miedzyczasie jakie to piekne byc z jedna kobieta cale zycie ROTFL) , na koniec oczywiscie refleksja w stylu:  ze dzisiajszy swiat taki nie jest , uczucia sie nie licza tylko sami materialisci  wokol ( jak babina ogarnieta to pytam za chwile czy czytala Fromma  - miec czy byc , zeby przeskoczyc do dalszego topiku ) . Moim zdaniem  calkiem niezly wkret , nie mowimy o sobie haha , ale o kims innym jednoczesnie sugerujac nie wprost  jakie cechy nam imponuja :))))))))) 

Nie jestem autorem tego niestety , sprzedala mi to jakas babina   ,  zapytalem ja wprost jaki text ostatnio jej sie spodobal :))))). 

pany dawajcie  swoje texty/patenty  , wreszcie moze sie do czegos praktycznego   forum przyda

Wchodze do klubu, nawiązuje z nią  kontakt tvn24, jeśli zamruga oczy ma  chociaż raz w ciągu godziny to dla mnie znak, i przystępuje do działania: Biore rozbieg.. taki na pół metra jak odwróci twarzoczaszkę to wypier*alam jej sierpowego na szczękę, Ona pada.  Ja czekam.  ( kocha poczeka) jak już dochodzi do Siebie to wdrażam swój gejmplan.. mowie ze" musiało boleć jak  spadałaś z nieba"waldeklaugh.gif  i wtedy przychodzi ochrona i wyp*ierdalają Mnie z klubu.juanlaugh.gif

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
3 minuty temu, LAF napisał:

Takie pytanie prosto znad Prozaka 

Czy nie będąc celebrytą a zwykłym chłopakiem można ogarnąć celebrytkę ? 

Zależy jaki rodzaj celebrytki.

Ale jakiś basic level, nie Doda to do ogarnięcia. Sam bujałem się z profesjonalna modelka(nie instagramowa cipcia robiaca fotki iphonem do lustra), a chyba spełniam wszystkie możliwe punkty normalnego chlopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.