Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś tłumaczyłem wyższość picku pierwszorundowego z 2027!roku nad tegorocznym Bucks. Może warto przedłużyć cierpliwie proces jarania się. Czas gra na korzyść … 

Perspektywy duzo lepsze moim zdaniem. Nie możesz być taki niecierpliwy i żyć chwila rzucać się na 55 łatki bo sxkoda czasu. 

Lepiej Grodzka odpuścić. 

Nie bądź jak Josepnba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Nie żebym się od razu jarał ale ani pierwsza nie wygląda na 55 ani druga na 16 więc jaranie impulsywne raczej usprawiedliwione. 

Nie wiem, ta młodsza wygląda dla mnie jak dziecko. Widocznie jestem już za stary. 

2 godziny temu, ignazz napisał:

Kiedyś tłumaczyłem wyższość picku pierwszorundowego z 2027!roku nad tegorocznym Bucks. Może warto przedłużyć cierpliwie proces jarania się. Czas gra na korzyść … 

Perspektywy duzo lepsze moim zdaniem. Nie możesz być taki niecierpliwy i żyć chwila rzucać się na 55 łatki bo sxkoda czasu. 

Lepiej Grodzka odpuścić. 

Nie bądź jak Josepnba

Tylko krowa nie zmienia zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Szabla napisał:

 

Każdy facet na świecie widzi tak:

282671762_115772841147493_67888859630909

Fluber widzi tak:

Babcia_z_wnuczka.jpg
 

właśnie mnie to zastanawia, czy Fluber taki jest z natury, że mieści się w tej skrajności, która tak to postrzega, czy też to religia tak wypaczyła mu postrzeganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lorak napisał:

właśnie mnie to zastanawia, czy Fluber taki jest z natury, że mieści się w tej skrajności, która tak to postrzega, czy też to religia tak wypaczyła mu postrzeganie.

Raczej natura. Chrześcijaństwo tutaj przecież nie zabrania związków ani że starszymi kobietami ani z młodszymi. Z tą Monicą to was jeszcze rozumiem, chociaż autentycznie moja ciocia została prababcia w jej wieku i nie mogę w głowie przeskoczyć tego ile ma lat. Faktycznie dobrze wygląda. Ale ta dziewczyna dla mnie wygląda jak dziecko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche rozszerze temat , jakie macie texty gdy poznajecie nowa suke  w pubie/innym miejscu?  no wiadomo zeby poruchac najpierw trzeba niewiaste lekko zbalamucic  nieco spompowac czache jakimis glupotami niekoniecznie prawdziwymi haha ,  ja od kilku miesiecy takie cos dodalem do arsenalu :  jakies pitu pitu na poczatku , a pozniej zeby lekko wyjsc na romantyka - idealiste zaczynam pierdolic o moich dziadkach , nie caly czas ma sie rozumiec taka historyjka totalnie z dupy na 10  - 15 minut rozmowy ale imo dajaca niezle korzysci haha, mowie ze kilka dni temu odwiedzilem swoich dziadkow , oczywiscie pi****le jak sie nimi opiekuje i regularnie odwiedzam bla bla bla  (dziadkowie nie zyja LOL ) pozniej wspominam ze sa ze soba cale zycie, ze nadal uprawiaja sex  (oczywiscie odrazu story   w miedzyczasie jakie to piekne byc z jedna kobieta cale zycie ROTFL) , na koniec oczywiscie refleksja w stylu:  ze dzisiajszy swiat taki nie jest , uczucia sie nie licza tylko sami materialisci  wokol ( jak babina ogarnieta to pytam za chwile czy czytala Fromma  - miec czy byc , zeby przeskoczyc do dalszego topiku ) . Moim zdaniem  calkiem niezly wkret , nie mowimy o sobie haha , ale o kims innym jednoczesnie sugerujac nie wprost  jakie cechy nam imponuja :))))))))) 

Nie jestem autorem tego niestety , sprzedala mi to jakas babina   ,  zapytalem ja wprost jaki text ostatnio jej sie spodobal :))))). 

pany dawajcie  swoje texty/patenty  , wreszcie moze sie do czegos praktycznego   forum przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eghh. Rozumiem cel uświęca środki ale przy takich ściemach jeżeli spotkałbyś te Jedyna to musialbys te kłamstwa odkręcać i wskrzesić dziadków. Z reszta nie wiem jak możesz dobrze się czuć przy takim wykorzystywaniu akurat nieżyjących już osób. Gorsze to chyba tylko granie na umarłych rodziców którzy żyją. Niby można ściemnić ale czułbym się nieswojo 
 

to już lepsze powiedzieć kobiecie wprost. 
 

słuchaj jestem taki kozak ze mógłbym wkręcić Ciebie i opowiadać bajki łącznie z wkręceniem Ciebie w historie o moich dziadkach którzy niestety nie żyją ale dalej ich kocham 

potem już na legalu bajdurzysz to samo co zawsze ale z opcja ….

jestes wyjątkowa dlatego Ciebie nie oszukuje lub tekst
ale ja jestem inny niż ci ściemniacze dlatego powiedziałem prawdę bo jesteś wyjątkowa 

rozumiem ściemy gdy idziesz na jedna noc ale takie kłamstwo staje się kłopotem gdybys akurat trafił na Jedyna 

tu jesteś w dupie bo znajomość zaczynasz od kłamstwa. Mało romantyczne jeżeli miałby to być poważny związek 

a tak na marginesie to każdy jest inny i nie ma czegoś takiego jak uniwersalny patent na podryw gdzie te same teksty mogą mieć inny efekt. 
dlatego opisywanie tego w taki sposób jak Ty to zrobiłeś wydaje mi się dosyć kontrowersyjne 

Na pewien typ kobiet zapewne działa ale strasznie obniżasz sobie poprzeczkę. 

jasne były kiedyś ściemy no bo tu nikt nie jest święty poza Fluberem ale odkryłem dosyć szybko ze najłatwiej się żyje bez ściemy. Nie trzeba pamiętać co komu się ściemniało. Bierzesz życie jakim jest. Po obu stronach lustra. 
 

mowienie prawdy nie znaczy aby wszystko o sobie klepać bo dziś zaskoczę Cię może …

 

najważniejsze z kobietami jest to jak potrafisz 

 

sluchac a nie opowiadać. 
 

wiec jak tego makaronu nawijasz za dużo a z twojej relacji wyszedł obraz raczej twojego skupienia co mówić to średnio to widzę. 
 

choc nie odbieram Tobie sukcesów które niewątpliwie masz 

 

ta sama nawijka mi by się znudziła po 3 razie. 
fajnie jest jak już podejmujesz decyzje o ściemnianiu raczej być kreatywnym ;) 

A ciekawe są nieszablonowe działania. 
 

w paru przypadkach gdy na parkiecie dziewczyna która mi się podobała a widać było ze ma już za dużo alko zadziałało coś co może zdziwić. 
 

mowilem wprost ze widzę ze dobra zabawa ale ze stan już średni wiec zapraszam na kawę do baru, Stawiało nas to na nogi był czas na rozmowę i

 

dalsze shoty w tym tequila po hiszpańsku co niesamowicie działa moim zdaniem 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

troche rozszerze temat , jakie macie texty gdy poznajecie nowa suke  w pubie/innym miejscu?  no wiadomo zeby poruchac najpierw trzeba niewiaste lekko zbalamucic  nieco spompowac czache jakimis glupotami niekoniecznie prawdziwymi haha ,  ja od kilku miesiecy takie cos dodalem do arsenalu :  jakies pitu pitu na poczatku , a pozniej zeby lekko wyjsc na romantyka - idealiste zaczynam pierdolic o moich dziadkach , nie caly czas ma sie rozumiec taka historyjka totalnie z dupy na 10  - 15 minut rozmowy ale imo dajaca niezle korzysci haha, mowie ze kilka dni temu odwiedzilem swoich dziadkow , oczywiscie pi****le jak sie nimi opiekuje i regularnie odwiedzam bla bla bla  (dziadkowie nie zyja LOL ) pozniej wspominam ze sa ze soba cale zycie, ze nadal uprawiaja sex  (oczywiscie odrazu story   w miedzyczasie jakie to piekne byc z jedna kobieta cale zycie ROTFL) , na koniec oczywiscie refleksja w stylu:  ze dzisiajszy swiat taki nie jest , uczucia sie nie licza tylko sami materialisci  wokol ( jak babina ogarnieta to pytam za chwile czy czytala Fromma  - miec czy byc , zeby przeskoczyc do dalszego topiku ) . Moim zdaniem  calkiem niezly wkret , nie mowimy o sobie haha , ale o kims innym jednoczesnie sugerujac nie wprost  jakie cechy nam imponuja :))))))))) 

Nie jestem autorem tego niestety , sprzedala mi to jakas babina   ,  zapytalem ja wprost jaki text ostatnio jej sie spodobal :))))). 

pany dawajcie  swoje texty/patenty  , wreszcie moze sie do czegos praktycznego   forum przyda

Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Chętnie poznam jakieś przykładowe wyroki skazania kogoś za bajerę na dysce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.