Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fluber napisał:

Czy ja twierdzę cokolwiek innego? 

Aczkolwiek przypadkowy seks to nie jest droga do dobrego życia. Niezależnie od ryzyka. Chociaż rozumiem popularność generacji yolo. 

Ale czy dobre jest życie bez jednego jedynego przypadkowego sexy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Od 2015 roku odpowiednio 20, 50, 70 i 279 procent wzrostu? Nie chce mi się wierzyć że tak można poprawić diagnostykę w 4 lata. 

Obstawiasz wzrost ilości seksu o takie procenty, kiedy maleje liczba uprawiających seks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Ale czy dobre jest życie bez jednego jedynego przypadkowego sexy?

Nie wiem czemu miałoby nie być. 

Teraz, RappaR napisał:

Obstawiasz wzrost ilości seksu o takie procenty, kiedy maleje liczba uprawiających seks?

Nie, obstawiam większe skłonności do ryzykownych zachowań seksualnych tych co go uprawiają. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, fluber napisał:

No ale generalnie, gula w gardle, fascynacja kobietami 20-30 lat starszymi czy wypadanie włosów wymagają konsultacji lekarskiej bo to nie są normalne rzeczy więc dobrze odpowiada 

Ona ma jedną odpowiedź niezaleznie od pytania więc to wciąż nie jest opinia lekarska a po prostu zwykła formułka. I gula w gardle czy wypadające włosy nie wymagają konsultacji u terapeuty . Może dermatologa może laryngologa ale ona ma jedną wyklepana formułkę. To nie ma nic wspólnego z rzetelną opinią specjalisty.

Więc jeśli to jest ta opinia której ufasz to dość słabo bo to jest żadna opinia. Ba możliwe ,że ona nawet nie odnotowała na jakie pytanie wrzuca swoje Ctrl V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ely3 napisał:

Ona ma jedną odpowiedź niezaleznie od pytania więc to wciąż nie jest opinia lekarska a po prostu zwykła formułka. I gula w gardle czy wypadające włosy nie wymagają konsultacji u terapeuty . Może dermatologa może laryngologa ale ona ma jedną wyklepana formułkę. To nie ma nic wspólnego z rzetelną opinią specjalisty.

Więc jeśli to jest ta opinia której ufasz to dość słabo bo to jest żadna opinia. Ba możliwe ,że ona nawet nie odnotowała na jakie pytanie wrzuca swoje Ctrl V

Mnie się jednak wydaje że mogła podejrzewac jeden z rodzajów chronofilii czyli gerontofilie - pociąg do osób starszych( innym rodzajem chronofilii jest pedofilia) 

2 minuty temu, RappaR napisał:

I taka zmiana? Jakbym 10 lat nie czytał tego samego o jurności młodych

Dane o chorobach wenerycznych są spójne dla całej UE, także Polski ( nawet 4-krotne wzrosty). To Ty jesteś lekarzem więc czy aż tak poprawiła się Polska służba zdrowia żeby wykrywalność wytłumaczyć wyłącznie lepszymi diagnozami? 

https://www.medonet.pl/zdrowie,w-europie-szerzy-sie-syfilis--coraz-wiecej-zachorowan,artykul,1732909.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Mnie się jednak wydaje że mogła podejrzewac jeden z rodzajów chronofilii czyli gerontofilie - pociąg do osób starszych( innym rodzajem chronofilii jest pedofilia)

Ponieważ jestem inżynierem, podejrzewam, że masz mieszkanie nieprzystające do dzisiejszych norm.

Rekomenduję wizytę u "specjalisty", albowiem, mieszkanie w takich warunkach, niesie za sobą szczególnie niebezpieczne konsekwencje, zwłaszcza brak "pociągu" w przewodzie kominowym :) Podejrzewam również jeden z rodzajów wyjątkowo niebezpiecznego promieniowania, które w szczególności oddziaływuje na ośrodkowy układ nerwowy.

 

Mniej więcej tyle, można napisać na temat 95% mieszkań w tym kraju. Pojedziesz z tym do Wrocławia (bliżej nikt Ci tego nie sprawdzi)?

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

Mnie się jednak wydaje że mogła podejrzewac jeden z rodzajów chronofilii czyli gerontofilie - pociąg do osób starszych( innym rodzajem chronofilii jest pedofilia) 

A moim zdaniem jeśli ktoś niezaleznie od pytanie ma jedną odpowiedź bnrzmiącą idż do kogoś innego to oznacza ,że albo nie chce się pomów albo sie nie zna na danym temacie

Tak czy siak kiepskiego sobie psychologa wybrałeś bo akurat on nie pomogła na abc nikomu i nie wyraziła żadnej opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

A moim zdaniem jeśli ktoś niezaleznie od pytanie ma jedną odpowiedź bnrzmiącą idż do kogoś innego to oznacza ,że albo nie chce się pomów albo sie nie zna na danym temacie

Tak czy siak kiepskiego sobie psychologa wybrałeś bo akurat on nie pomogła na abc nikomu i nie wyraziła żadnej opinii

Są także jej normalne odpowiedzi, to nie jest prawda co piszesz. 

Jakby napisał że podobają mu się rowiesniczki to by nie wysłała go do terapeuty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.