Skocz do zawartości

BIG SEVEN czyli chodzi o jedno! Mistrz 2010


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Kubbas napisał(a):

PI3TR45 napisał(a):

Allen35 napisał(a):

Jest 10 zespolow ktore moga wygrac serie z Lakers na samym zachodzie a Ty juz o finale ligi piszesz...

wymień...

Bierzesz go na serio Pietras?

kolesia który twierdzi, że Hornets bez Paula są w stanie wygrać z Lakers

Przeciez na PO Paul bedzie gral , widziales co robi Collison?

 

podaj chociaż 1 link do artykułu lub filmiku gdzie ktoś o ugruntowanej opinii w świecie NBA mówi o tym, że Hornets bez Paula mają realne szanse pokonać Lakers w serii.

Wystarczy obejrzec mecz obu druzyn , to nie jest jakies ciezkie prawda?

 

Pozatym nie twierdze ze beda to akurat oni w 1 rundzie....

do PO zdazyc sie jeszcze moze mase zeczy napisalem tak bo wnerwia mnie jak ktos teraz twierdzi iz nie ma mocnego na Lakers i ze zdobeda misia...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System Magic beznadziejny? Jeśli już coś można mu moim zdaniem zarzucić, to to, że jest niedopasowany to zawodników, których mamy, bo Vince jest często sprowadzany do roli spot-up shootera, w której sie nie sprawdza (inna sprawa, że ostatnio w niczym sie nie sprawdza :(), więc często lepiej od niego wygląda JJ Redick.

 

Vince beznadziejny w Playoffs? Seria Sixers-Raptors? Wtedy wiedział, że ma mocny zespół i szanse na zwojowanie czegoś na wschodzie, więc zagrał jak prawdziwy nastepca MJa (nie pluć mi sie prosze, przyszedł z UNC, miał talent, podobieństw jest sporo i gdyby miał większą determinacje i lepsze szczęście to moglibyśmy o nim mówić w takich kategoriach). Tym razem ma szanse, jak nigdy w karierze, więc może zrobi też zrobi step up... mam nadzieje.

 

Ogólnie nasza drużyna jest dość pojebana. Tak jak wspominałem wcześniej, na początku sezonu wygrywaliśmy z Raptors na wyjeździe bez Cartera, Ryśka i Pietrusa, a dwa miesiące później nie potrafiliśmy ich pokonać u siebie w pełnym składzie. Z taką ilością talentu potrafimy być momentami szalenie efektywni, tylko mam wrażenie, że SVG nie wie jak to wszystko poukładać, żeby zatrybiło... W każdym razie potencjał w nas widze spory, bo z moich obserwacji wynika, że mamy paru ludzi potrafiących zdobywać punkty w clutch (Nelson, Carter, Lewis, Redick - w tej kolejności, jeśli chodzi o rzuty, które pamiętam), obrona wygląda coraz lepiej, no i ofensywa ma świetne momenty. Ta seria 4 porażek z cieniasami niepotrzebnie nam obniżyła bilans i ludzie lekko nas niedoceniają chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 10 zespolow ktore moga wygrac serie z Lakers na samym zachodzie a Ty juz o finale ligi piszesz...

 

Bastek uważaj konkurencja ci rośnie

 

Jak ktoś chce żyć złudzeniami, że na zachodzie jest ktoś kto może pokonać Lakers to niech sobie w to wierzy. Nie wiem dlaczego z młodymi Thunder miałoby być trudno, młoda drużyna i Durant męczony przez Artesta jedynie przez zbyt luźne podejście mogłoby to się zakończyć wygraniem jednego meczu przez Thunder. Na temat ewentualnej serii ze Spurs nie napiszę tylko z powodu szacunku jaki mam do tej drużyny bo jako potencjalny rywal cóż :roll: Nuggets może być fajna seria, ale więcej jak dwóch meczów nie uda im się wyrwać, podobnie z Jazz, Blazers z Odenem i Przybillą pod koszem na pewno mogliby napsuć im krwi, ale w obecnej sytuacji z taką siłą pod koszem nie wróżę im wielkich sukcesów.

 

Cavs się wszyscy podniecają, ja już na temat serii z nimi pisałem więc powtarzał się nie będę. Pod względem personalnym, na papierze tylko Magic i Celtics mają czym zdetronizować Lakers, ale pod warunkiem zakończenia problemów ze zdrowiem, z formą jaką mają obecnie. Reszta drużyn jeżeli tylko Lakers będą zdrowi w mniejszym lub większym stopniu powalczy, ale zwycięzca tych pojedynków może być tylko jeden.

 

Jeżeli komuś więc tak bardzo zależy na porażce Lakers niech trzyma kciuki, modli się czy daje na tacę w intencji Magic i Celtics bo jak liczy na inne drużyny to się przeliczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi kto trafia rzuty w Orlando w 4 kwarcie

kto je kreuje, kto przy ECFlevel Defense potrafi zrobic cokolweik kreatywnego

kto w Magic ma ruchy pozwalajace mu sie wyzwolic spod obroncy w decydujacych momentach ?

Magic owszem mieli swoja szanse wygrac mistrzostwo w tym roku ale maja ten sam sklad co w zeszlym roku polepszony w jakiej tam strefie

nie wiedziec czemu, tzn no dla mnie szarego kibica Finaly nie roznia sie niczym specjalnym od CF a jednak sam awan i cale zamieszanie wokol Finalow sprawia ze niektorzy wariuja i ich ambicje sa spelnione

Magic rok temu po kolejnych porazkach w pierwszej rundzie zwyczajnie nie byli gotowi na Final, nie mieli tego w planach i nigdzie tego nie zakladali, wejscie dla Finalow to bylo jak dla Kobego wygranie mistrzostwa zupelnie inny poziom satysfakcji

w tym roku gdzie poprzeczka zalozenia i mozliwosci sa inne mozna bylo isc na wojne z ta druzyna, Hedo i alston kreowali, Rashard mordowal z dystansu a howard mogl sobie pograc,

wciagajac Vince'a pozbyli sie kluczowego mismachtu na P'nRollu ktory tworzyl Hedo i ktory swietnie sobie na grze wokol PNR radzil

jak dla mnie wcale nie bedzie dziwne jak najwieksze sukcesy beda odnosic grajac crunchtime JWill-Pietrus-Barnes-Rashard-Dwight

 

co do reszty zespolow, ludzie obudzcie sie i przestancie pierdolic te frazesy o tym jak Tim zyje to nie mozna spac

graja ostatnio pelnym skladem w pelni zdrowi i obejrzalem ich kilka meczy, widzialem Duncana, widzialem Ginobiliego widzialem Richa Parkera McDyessa i cala reszte, maja najglebszy sklad od lat, na papierze sa najlepsi, niegdys Mattem Bonnerem i 40 Finleyem potrafili zajmowac pierwsze miejsce w konfie a tymczasem nie radza sobie ze srednia ligowa, to juz zwyczajnie nie sa ci zawodnicy, wiecie w czym jest roznica , bo w statytystykach tego nie widac, to widac w koncowkach, w crunch time, to widac w moemntach gdzie trzeba nadgonic, wszystkie te firmowe zagrania Spurs te ich fundamenty przestaly istniec, ich zagrywki nie sa juz takie skuteczne a Ginobili i Duncan nie sa juz takimi killerami w playoffs.

Z Bulls ostatnio jak grali , sluchajcie tego jeden z obroncow wszechczasow zostal tak wyruchany na 6 metrze przez Brada freakin Millera ze az dwa razy przewinalem do tylu zeby zobaczyc czy to sie naprawde dzieje, Brad Miller robi Duncana jakby to byl pierwszy lepszy Amare Stoudamire.

Musicie sie zwyczajnie obudzic pewne druzyny maja takie braki ze ich po prostu nie ukryjesz w playoffs przez 3-4 serie.

Jeszcze notka do fanow Jazz, widzialem w 2007 i w 2008 i jeszcze w 2009 Jazz vs Lakers - i tam do dzis w tych Jazzach sie nic nie zmienilo, Boozer nagle nie zaczal lepiej grac tylem do kosza czy bronic, Millsap nie urosl 10 cm a Ronnie Brewer czy kto tam grana SG nagle nie nauczyl sie grac jak Wade, wy macie tam wielkiego huja na Lakers i chyba najwyzsza proa zdac sobie sprawe ze z tym skladem a przynajmniej z tymi gwiazdami to bedziecie musieli doczekac spokojnej starosci Kobego zeby oczymkolwiek marzyc, zreszta z Nuggets i Mavs tez macie gowno a nie szanse (no z Mavs wieksze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pora kolego oglądnąć 5-6 ostatnich spotkań Jazz. ja nie mówię że są mega zagrożeniem już. ale od kąd Sloan dał im więcej swobody grają znacznie lepiej. nie kuleje tak znacząco obrona, a i atak dalej jest bardzo przyzwoity. Brewer,Matthews i Miles to nie parasole tak że dwójeczka jest dosyć solidnie obstawiona. fakt brakuje wysokiego do walki z Gasolem i Bynumem. ale Boozer, Millsap i Okur potrafią dać sobie radę z wyższymi od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze notka do fanow Jazz, widzialem w 2007 i w 2008 i jeszcze w 2009 Jazz vs Lakers - i tam do dzis w tych Jazzach sie nic nie zmienilo, Boozer nagle nie zaczal lepiej grac tylem do kosza czy bronic, Millsap nie urosl 10 cm a Ronnie Brewer czy kto tam grana SG nagle nie nauczyl sie grac jak Wade, wy macie tam wielkiego huja na Lakers i chyba najwyzsza proa zdac sobie sprawe ze z tym skladem a przynajmniej z tymi gwiazdami to bedziecie musieli doczekac spokojnej starosci Kobego zeby oczymkolwiek marzyc, zreszta z Nuggets i Mavs tez macie gowno a nie szanse (no z Mavs wieksze).

Podoba mi się takie gadanie, widać że koleś oglądał Jazz z kilka do kilkunastu miechów temu i snuje tu swoje wywody, Paul trochę napisał ja dopisze, Boozer jakoś zatrzymuje w tym sezonie Duncana, ma rok ostatni to i bronić potrafi, Sap ma 203 i co z tego, tak jak gdyby nie było nawet niższych wyjebistych pf, dodajemy do tego AK ( BB to nie kontrakt tylko późny rozum Sloana powoduje tą zmianę, ale jak mówią lepiej późno niż wcale) który gra lepiej niż te 3 sezony temu kiedy to wszyscy piali nad nim z zachwytu, na deser Wes który jest bez mała odkryciem tego draftu i już jak dla mnie Jazz nie dają sobie w kaszę dmuchać komu kolwiek, a za 5 dni ten cały post znajdzie potwierdzenie absolutne w ligowej rzeczywistości.

 

Tak wogóle polecam ogladanie Utah, skoro nawet tym którym nie zależy na naszym klubie, przychodzi do głowy żeby mówić że jesteśmy jedną z najładniej grających ekip obecnie, to coś w tym musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze notka do fanow Jazz, widzialem w 2007 i w 2008 i jeszcze w 2009 Jazz vs Lakers - i tam do dzis w tych Jazzach sie nic nie zmienilo, Boozer nagle nie zaczal lepiej grac tylem do kosza czy bronic, Millsap nie urosl 10 cm a Ronnie Brewer czy kto tam grana SG nagle nie nauczyl sie grac jak Wade, wy macie tam wielkiego huja na Lakers i chyba najwyzsza proa zdac sobie sprawe ze z tym skladem a przynajmniej z tymi gwiazdami to bedziecie musieli doczekac spokojnej starosci Kobego zeby oczymkolwiek marzyc, zreszta z Nuggets i Mavs tez macie gowno a nie szanse (no z Mavs wieksze).

To podkreślone to bzdura, z resztą trudno się nie zgodzić (chodzi głównie o szanse przeciwko Lakers, no bo w SLC trochę się jednak zmieniło od tamtej pory). Ale to pewnie też wiesz, tylko [tu wstaw sobie coś, co wyłączyło ci myślenie, jak to pisałeś]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos nie wie dlaczego jedynie nuggets obawiam sie na zachodzie o niech obejrzy szisiejsze spotkanie z lakers.

nuggets maja 3 malych, ktorzy zawsze sprawiaja problemy jeziorowcom. dzis trafiaja jakby sie czegos najedli i tego jedynie sie obawiam. nuggets maja na wszystko odpowiedz i jezeli graja madrze, moga pokonac lakers nawet w 7 meczowej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson po trzeciej kwarcie, w której Billups zdobył 21 punktów (chyba drugi najlepszy wynik w historii staples, tak?). Brzmiało to mniej więcej tak:

 

Jaki jest wasz sposób na zatrzymanie Chauncey?

Phil: Powinniśmy chyba zwinąć linię za trzy.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave McMenamin: Melo told me after the game that there's 'no way' he is going to miss the All-Star game because of his ankle.

tak jak przypuszczalem

Melo zwyczajnie jest pizda i mimo zwyciestwa nad Lakers nie widze jak takie zachowanie moze wplynac pozytywnie na chemie Nuggets w przyszlosci

Melo jest a) zazdrosny o Billups4MVP B) Melo nie chce zle wygladac bo zaniza swoje ppg i chce wygrac trofeum i c) Melo chce wygrac ASG MVP

podsumowujac Melo ma wyjebane na team succes, na seedy , wie ze Lakers nie dogonia w standings, wie ze Jazz Mavs pokonaja w bezposrednim starciu w playoffs, wiec chce pokazac lidze i kibicom jaki to on jest istotny dla Nuggets, tylko ze reszta zespolu nie gra po jego mysli

podsumowujac dziwie sie ze Barkley nie powiedzial ze Melo jest cipa i nie wystapil z tyrada na TNT w dzisiejszym meczu

Melo sobie robi urlopik, wystapi z Mavs zeby nie bylo zlego PR ze wystapil na ASG a w meczach nie gral, podsumowujac gowno zdobeda z Melo bo Melo leczy swoj syndrom niedocenianego niedopatrzonego i Melo chce byc w dyskusji i chce byc na poziomie Lebrona i Wade'a i Paula i reszty

huj ci w dupe Carmelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodajac do postu ai3, pamietajmy ze Melo w zeszlym roku nie wystapil w ASG i nie bylo to nawet z powodu kontuzji (czesciowo tez) ale dlatego ze nie byl wybrany ani przez kibicow ani przez trenerow. byc moze dlatego pozniej zanotowal najlepsze PO swojej kariery, tak jakby zdajac sobie sprawe z tego jak upadl. moze Melo przez caly rok sobie powtarzal ze chce byc MVP, najlepszym i c*** wie co, a powrot do ASG mial byc dla niego takim symbolem jego wzlotu ? wyobrazcie sobie ze jestescie 20-paro letnim bardzo utalentowanym murzynem, ktory caly czas byl uwazany za ligowa czolowke a nagle pomijaja cie w glosowaniu do ASG. wielu pewnie wzieloby to personalnie i wydaje mi sie ze tak tez postapil Anthony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave McMenamin: Melo told me after the game that there's 'no way' he is going to miss the All-Star game because of his ankle.

tak jak przypuszczalem

Melo zwyczajnie jest pizda i mimo zwyciestwa nad Lakers nie widze jak takie zachowanie moze wplynac pozytywnie na chemie Nuggets w przyszlosci

Melo jest a) zazdrosny o Billups4MVP B) Melo nie chce zle wygladac bo zaniza swoje ppg i chce wygrac trofeum i c) Melo chce wygrac ASG MVP

podsumowujac Melo ma wyjebane na team succes, na seedy , wie ze Lakers nie dogonia w standings, wie ze Jazz Mavs pokonaja w bezposrednim starciu w playoffs, wiec chce pokazac lidze i kibicom jaki to on jest istotny dla Nuggets, tylko ze reszta zespolu nie gra po jego mysli

podsumowujac dziwie sie ze Barkley nie powiedzial ze Melo jest cipa i nie wystapil z tyrada na TNT w dzisiejszym meczu

Melo sobie robi urlopik, wystapi z Mavs zeby nie bylo zlego PR ze wystapil na ASG a w meczach nie gral, podsumowujac gowno zdobeda z Melo bo Melo leczy swoj syndrom niedocenianego niedopatrzonego i Melo chce byc w dyskusji i chce byc na poziomie Lebrona i Wade'a i Paula i reszty

huj ci w dupe Carmelo

Ale pierdolisz smutki ,czlowieku wez sie ogarnij...nie pal tyle tego co palisz naprawde Ci szkodzi

 

tak jakby zdajac sobie sprawe z tego jak upadl

No ale upadl nie wystapil w ASG i sie nie pocial tepa zyletka.................

 

wyobrazcie sobie ze jestescie 20-paro letnim bardzo utalentowanym murzynem

Wybrazcie sobie Takiego Bastka........................jaki On musi byc niedowartosciowany.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodajac do postu ai3, pamietajmy ze Melo w zeszlym roku nie wystapil w ASG i nie bylo to nawet z powodu kontuzji (czesciowo tez) ale dlatego ze nie byl wybrany ani przez kibicow ani przez trenerow. byc moze dlatego pozniej zanotowal najlepsze PO swojej kariery, tak jakby zdajac sobie sprawe z tego jak upadl. moze Melo przez caly rok sobie powtarzal ze chce byc MVP, najlepszym i c*** wie co, a powrot do ASG mial byc dla niego takim symbolem jego wzlotu ? wyobrazcie sobie ze jestescie 20-paro letnim bardzo utalentowanym murzynem, ktory caly czas byl uwazany za ligowa czolowke a nagle pomijaja cie w glosowaniu do ASG. wielu pewnie wzieloby to personalnie i wydaje mi sie ze tak tez postapil Anthony.

Nie wiem, nie wiem, Carmelo bardzo długo nie mógł się dostać do ASG i publicznie żalił się z tego powodu, pierwszy występ w 2007 zaliczył tylko dzięki kontuzji Boozera. Nie sądzę, żeby po 2 ASG nagłe pominięcie go miałoby być jakimś niesamowitym motywatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to wie że ASG aż takim wielkim wyznacznikiem wartości nie jest.

Melo zwyczajnie jest pizda

No akurat z tym się zgadzam :) Może i faktycznie jemu tak to na ambicje jedzie, chociaż szczerze wątpię, taki Deron znowu właściwie fartem się dostał gdyby był debilem to też by musiał myśleć jakim to cienkim jest pg.

 

Raz liczyłem na lakers to ci musieli pokazać jaką potęgą są :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, Melo i JR ucieli sobie pogadanke z RonRonem, głupie uśmieszki na twarzach, a podobno miedzy Denver i Lakers rivarly jak cholera, tymczasem lider drużyny, zachowuje sie jak amator i pizdeczka.

 

przeciez to Melo sie smial z tego jak Artest sie tlumaczyl z tego faulu, a potem jeszcze go przedrzeźnial ( bylo pokazane jak z JR ryją z miny artesta )

 

po za tym jak to ma być k**** wyznacznik cipowatości to ja dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.