Skocz do zawartości

[2037] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Alonzo napisał:

@Pablo81 a jak sprzedasz mi ten pick jutro o 16.29 to ja też będę miał 24h? 🤔Później go Tobie oddam w poniedziałek o 16.28 to chyba będziesz miał kolejne 24h - tu nie ma ma się co spieszyć - to poważny scouting :P 

To pik jest dużo wart. Serio. Została lepsza wersja Adamsa - Len, został sharp shooter Curry. I kilka innych nazwisk. Jakby ktoś bardzo chciał, to możemy pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

@Pablo81 a jak sprzedasz mi ten pick jutro o 16.29 to ja też będę miał 24h? 🤔Później go Tobie oddam w poniedziałek o 16.28 to chyba będziesz miał kolejne 24h - tu nie ma ma się co spieszyć - to poważny scouting :P 

nie będzie dodatkowych 24 h :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

nie będzie dodatkowych 24 h :) 

Sad Give Up GIF by Sinking Ship Entertainment

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

To pik jest dużo wart. Serio. Została lepsza wersja Adamsa - Len, został sharp shooter Curry. I kilka innych nazwisk. Jakby ktoś bardzo chciał, to możemy pogadać.

Czyli nie żartowałeś 

Laugh Really Hard Season 10 GIF by ABC Network

Dajcie  znać za jakieś 2 tygodnie jak skończy się I runda draftu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzuLcU napisał:

Nie wiem jak teraz jest to rozwiązane, ale na pewno nie dodawał bym czasu przy wymianie picku. 

nie ma czegoś takiego :)

8 minut temu, SzuLcU napisał:

Być może jakimś rozwiązaniem jest też przesłanie "listy życzeń"  do komisarza. 

to jest zawsze możliwa opcja (praktycznie zawsze któryś z komiszów jest w zasadzie 'poza draftem'), z tym że teraz np. mamy do czynienia z choroszczańskimi humorami dorosłych i poważnych osób, więc bazowanie na zasadach opierających się na 'dobrej woli' nie ma tutaj zastosowania ;)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, julekstep napisał:

ktoś ma jakieś pomysły na usprawnienie draftu na przyszłość?

24h na wszystkie picki jakie ma dany GM w I rundzie przez np 5 sezonów - jak będzie ciął w ch$#a przy pierwszym picku, to pójdzie w kolejnych sezonach CPU i szybko się nauczą. Żeby nie było wałków z wymianami - max 2h od momentu potwierdzenia dealu. Kontrahent tez będzie dzięki temu oszczędzał swój czas. Czas od np godz. 23.00 do 6.00 rano się nie liczy do tych 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

24h na wszystkie picki jakie ma dany GM w I rundzie przez np 5 sezonów - jak będzie ciął w ch$#a przy pierwszym picku, to pójdzie w kolejnych sezonach CPU i szybko się nauczą. Żeby nie było wałków z wymianami - max 2h od momentu potwierdzenia dealu. Kontrahent tez będzie dzięki temu oszczędzał swój czas. Czas od np godz. 23.00 do 6.00 rano się nie liczy do tych 24h.

wprowadzenie 'business hours' ma w sumie sens (w stylu 10 am - 10 pm, pomiędzy nimi jest pauza 'w zegarze' i 12 business hours na wybór wtedy,  ew. zmniejszone dla picków 10-29  do 6ciu)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, julekstep napisał:

ktoś ma jakieś pomysły na usprawnienie draftu na przyszłość?

dać deadline na wymiany i przesłanie pickow do komisza a minutę  po komisz robi relacje live z kolejnymi wyborami jak stern i silver. albo tak jak free agent ze obecni robią live z trejdow a nieobecni dostają to co przesłali i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

wprowadzenie 'business hours' ma w sumie sens (w stylu 10 am - 10 pm, pomiędzy nimi jest pauza i 12 business hours na wybór wtedy,  ew. zmniejszone dla picków 10-29  do 6ciu)

Można i tak.

Generalnie negocjować wymianę picku można jak wybiera ktoś przed Tobą - przykładowo jak był czas Icea, to Pablo mógł wyselekcjonować sobie dwóch graczy i z całą pewnością jednego by trafił, mógł też spokojnie wtedy negocjować. Teraz to jest zwyczajne cięcie w ch$#a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Bez sensu. Wrzucam wymianę, Wariat potwierdza o 4.30 w nocy to mam czas do 6.30?

Cytujesz część postu. W innej części tego samego postu masz przecież odpowiedź na to pytanie.. Czas od np 22.00 czy 23.00 do 6 rano czy tam 8 jakby się nie liczy.

6 minut temu, kuba2419 napisał:

Przecież nie od dziś wiadomo że draft trwa dobry tydzień, przynajmniej pierwszą rd 😅

Przy tym co tu odjaniepawla parę osób ten może trwać spokojnie 3 tyg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

A jak wygląda draft w drugiej lidze NBA?

BeGM?

Tam idzie chyba w sumie jakoś w 10 dni. 6 picków na dzień jest rozłołone wg terminarza, ale z reguły idzie szybciej, chociaż tez zawsze się jakiś maruder znajdzie, który jak wszyscy nadgonią, wykorzystuje te 24h. Czasami tez jak ktoś nie może to prosi na Priv by kolega wybrał za  niego upatrzonego gracza. 

@julekstep

ja bym był jednak za tym, żeby wszyscy mieli równe szanse (zawsze coś może komuś wypaść) - 24h na 5 sezonów - bez różnicy ile masz tych picków w I rundach. Zresztą zanim się oficjalnie draft u nas rozpocznie, to można już przecież negocjować szybciej i dogadać się, że jak gracz X spadnie do danego picku, to robimy wymianę i już. Jest nas tu jednak 29 i warto, żebyśmy wzajemnie szanowali swój czas, bo licząc playoffy jest bardzo długa przerwa dla co poniektórych, która warto jednak jakoś kulturalnie skrócić. 

ja wybierałem przez te 4 sezony tylko 2 razy w I rundzie draftu - i był to mój pierwszy draft (DeRozna i Flynn) i zrobiłem to bardzo szybo jak była moja kolej, bo szanuję czas innych, a poza tym miałem już pewność kogo będe wybierał, gdyż przygotowałem się wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, julekstep napisał:

nie ma czegoś takiego

To należy wprowadzić. Od razu  odnosząc się do @cvbe to jak rozpisujesz wymianę może zrobić taki myk jak ja przy wymianie z  @Tecu

 

20 minut temu, Alonzo napisał:

ja bym był jednak za tym, żeby wszyscy mieli równe szanse (zawsze coś może komuś wypaść) - 24h na 5 sezonów - bez różnicy ile masz tych picków w I rundach. 

Koncepcja być może i dobra i ciekaw ale wartość czasowe jak dla mnie do poprawy. 

 

@julekstep 

Możesz przełożyć ten swój korpo dialekt na chłopski 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzuLcU napisał:

   Koncepcja być może i dobra i ciekaw ale wartość czasowe jak dla mnie do poprawy. 

24h na 5 sezonów to bardzo dużo czasu jak nie liczymy i tak godzin nocnych - a wtedy przecież tez można wybierać, handlować i negocjować :) 

Koncepcja jest taka, że jak ktoś w pierwszym sezonie wykorzysta od razu 20h, to w kolejnych 4 sezonach mamy sabotażystę z głowy :P - musi się sprężyć, a jak nie to idzie CPU ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.