Skocz do zawartości

[2037] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W drugiej rundzie gracza z potencjałem 90 jeszcze dostać. Fiu fiu... 

Jeśli ja będę robił draft to możecie się spodziewać, ze taki będzie kierunek - słabsze skille wyjściowe, a większy potencjał, da to większe szanse na steale z dalszym nr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SlaKB napisał:

Jeśli ja będę robił draft to możecie się spodziewać, ze taki będzie kierunek - słabsze skille wyjściowe, a większy potencjał, da to większe szanse na steale z dalszym nr :)

Tylko niektórych robisz za mocnych a co niektórzy mogli by mieć więcej skilla. Wiem że niektórych kontuzje zniszczyły ale wchodząc do draftu mieli o wiele większy potencjał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kuba2419 napisał:

Tylko niektórych robisz za mocnych a co niektórzy mogli by mieć więcej skilla. Wiem że niektórych kontuzje zniszczyły ale wchodząc do draftu mieli o wiele większy potencjał :)

To jest kwestia subiektywna i nigdy tutaj nie będzie konsensusu, dla mnie Adams z rl to leszcz, dla niektórych swietny gracz itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SlaKB napisał:

To jest kwestia subiektywna i nigdy tutaj nie będzie konsensusu, dla mnie Adams z rl to leszcz, dla niektórych swietny gracz itd

Nie mówię o Adamsie. Giannisa zdecydowanie za dobry, Bennet myślę że umiejętnościami mógł by być lepszy co prawda tam głową nie dojechała do ciała więc można było zrobić mniejszy potencjał a większe umiejętności, jeszcze kilku grajków by się znalazło co wchodząc do ligi wydawali się lepsi a po prostu głową nie dojechała a i zastanawia mnie też jak bardzo wiek ma wpływ na spadek potencjału. Chodzi o to czy tak samo może spaść potencjał u graczy jak Giannisa 19 letnich i jak wybrany przez Rox Ennis III który ma lat 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

Nie mówię o Adamsie. Giannisa zdecydowanie za dobry, Bennet myślę że umiejętnościami mógł by być lepszy co prawda tam głową nie dojechała do ciała więc można było zrobić mniejszy potencjał a większe umiejętności, jeszcze kilku grajków by się znalazło co wchodząc do ligi wydawali się lepsi a po prostu głową nie dojechała a i zastanawia mnie też jak bardzo wiek ma wpływ na spadek potencjału. Chodzi o to czy tak samo może spaść potencjał u graczy jak Giannisa 19 letnich i jak wybrany przez Rox Ennis III który ma lat 23.

Nie siedzę w głowie przysłowiowych Bennetow, żeby wiedzieć co było przyczyną ich słabej kariery, a jak tak zaczniemy wymyślać to za chwilę w każdym drafcie będzie 15 allstarow, bo jeden skręcił kostkę, drugi się rozstał z dziewczyną, a trzeci lubił zapodac w nos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taki Gianis mógł by nie miec z miejsca 87 inside, co wiadomo ze jest przegieciem, bo jak 19 latek wchodził do ligi to byl surowy jak nieocheblowana  decha, a tu z miejsca bedzie po 20 ptk luzem ciskać ... ogolnie 100, 90+ potencjalu powinno byc zarezerwowane dla wymiataczy ale nie musza oni mieć z buta skilsow na poziomie asg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Młody jesteś to nie pamiętasz jak widać prime Adamsa :)

To akurat przypadało na moje największe zainteresowanie NBA, teraz już nie oglądam od 3 lat :P

3 minuty temu, elwariato napisał:

Ale taki Gianis mógł by nie miec z miejsca 87 inside, co wiadomo ze jest przegieciem, bo jak 19 latek wchodził do ligi to byl surowy jak nieocheblowana  decha, a tu z miejsca bedzie po 20 ptk luzem ciskać ... ogolnie 100, 90+ potencjalu powinno byc zarezerwowane dla wymiataczy ale nie musza oni mieć z buta skilsow na poziomie asg

No Giannis jest trochę za dobry, zgadzam się, trudno, zdarza się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, julekstep napisał:

druga runda to standardowo

picki 3-10, czyli @matiwrona @cvbe @RDG2 @Tecu (x2) @piotreksuper @Koelner @kolader

przez najbliższe 24h możecie mi podsyłać Wasze typy (w kolejności od gracza którego najbardziej chcecie do tego najmniej chcianego - im dalsze miejsce tym więcej typów ofc), po tych 24h lecimy z kolejną dziesiątką (no chyba że ten etap zakończymy szybciej ofc)

Czyli do soboty kończymy draft i pewnie 1rd FA że trzy dni później się skończy bo święta 😅🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.