Skocz do zawartości

[2037] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Myślę, że draft do anulowania i dopiero po dokooptowaniu MCW można z nim ruszyć na nowo :P 

 Wiekszosc będzie na nie, ale w sumie to najlepsze by bylo rozwiązanie, mcw moze nie jakis wymiatacz ale imo dalej >>>burke, wtedy tez go mialem wyżej Jazz skrewili😋 czyli mid 1 luzem, troche lipa ze go nie ma bo to jednak  wypacza ten draft, ktoś zamiast zgarniać kolesia co to nigdy nie zagosci do rotacji dostalby conajmniej spoko rolsa.

2 godziny temu, kuba2419 napisał:

Właśnie się dziwiłem dlaczego on jeszcze jest na mojej liście a ja po prostu zapomniałem go wykreślić 😅😅😅

Ja na swojej liscie mam dalej goba, znaczy sie pick zmarnowalem na jakiegos burka😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał:

 Wiekszosc będzie na nie, ale w sumie to najlepsze by bylo rozwiązanie, mcw moze nie jakis wymiatacz ale imo dalej >>>burke, wtedy tez go mialem wyżej Jazz skrewili😋 czyli mid 1 luzem, troche lipa ze go nie ma bo to jednak  wypacza ten draft, ktoś zamiast zgarniać kolesia co to nigdy nie zagosci do rotacji dostalby conajmniej spoko rolsa.

 

El, ja żartowałem z tym anulowaniem draftu :P - ot to takie nawiązanie do długości draftu :D 

MCW spokojnie można w kolejnym drafcie umieścić. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kutas @Qcin_69 chce blokować draft do jutra.

@Alonzo i reszta. Wiecie co z Nim zrobić...

Ja mogę pickować w każdej chwili.

Qcin z tego co pamiętam miał opuścić forum już jakiś czas temu :P Przypuszczam, że to jakiś troll się pod naszego serdecznego kolegę Marcina na forum podszywa, by sabotować draft w simce :P 

A tak poważnie, jakby @julekstep zrobił reformę draftu o której piszę chyba od swojego pierwszego sezonu tutaj, to nie mielibyśmy już z tym problemu od dawna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.