Skocz do zawartości

[2037] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, julekstep napisał:

do 20:00 czas na dopięcie wszelkich QO, birdów, cutów itp - od 20 ruszamy z FA (deadline 1szego etapu będzie do środy - bo zostałem przegłosowany przez kondominium KrzemowoSlaKBowe :( )

Wywalic tych maruderów

2 godziny temu, Ice23 napisał:

to trzeba bedzie budzik nastawic na 21:59 w srode.....

I to jest najpiekniejsze, na kiego wala na kazdy etap tyle czasu jak akcja jest podczas ostatniej pół godziny 😋 mi tam sie przy okazji simki specjalnie nie spieszy, ale @julekstep doba etam chyba zupelnie wystarcza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Andrea Bargnani to chyba jedno z dziwniejszych zniknięć w simce :)

Dziwne o tyle, że miał przecież klub do końca.

o faktycznie dziwne 🤔

@MarcusCamby a jednak nie jest dziwne:

W dniu 12.02.2022 o 21:30, Krzemo napisał:

PTB cut: Barganani, Maggette, Marvin Williams 

PTB out / Celtics in: Amare 

Celtics out / PTB in: Okur, Brandon, Jr Smith, Barron, picki 1 rundy Celtics 40 i 41

@Qcin_69

 

i to ostatni ruch z jego udziałem

więc @Qcin_69 dał simce Włoskiego Ogiera i @Qcin_69 zabrał go przedwcześnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

i to ostatni ruch z jego udziałem

więc @Qcin_69 dał simce Włoskiego Ogiera i @Qcin_69 zabrał go przedwcześnie :(

Szukałem w opcji cut, przez wyszukiwarkę i nie mogłem nic znaleźć, a tu faktycznie w temacie transfery zwolniony, a nazwisko napisane z błędem przez tego ciechocińskiego dyletanta.

Szkoda Włocha, bo miał unikatowy skillset, zdarzały się simki, gdzie robił jeszcze zadziwiająco dobrą karierę. Trzeba powiedzieć, że miał papiery mocne na bycie pierwszą opcją - 77 inside, 93 jumpshot, 84 trójka, 59 handling. Fajna opcja jako Small Forward, obserwowałem go. Odszedł przedwcześnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Szukałem w opcji cut, przez wyszukiwarkę i nie mogłem nic znaleźć, a tu faktycznie w temacie transfery zwolniony, a nazwisko napisane z błędem przez tego ciechocińskiego dyletanta.

Szkoda Włocha, bo miał unikatowy skillset, zdarzały się simki, gdzie robił jeszcze zadziwiająco dobrą karierę. Trzeba powiedzieć, że miał papiery mocne na bycie pierwszą opcją - 77 inside, 93 jumpshot, 84 trójka, 59 handling. Fajna opcja jako Small Forward, obserwowałem go. Odszedł przedwcześnie :(

RIP

coffin pizza! | Cute snacks, Good pizza, Pizza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

Na moje to tak drugi etap z tydzień po bożym narodzeniu ... A nie bo sylwester, a i trzech króli ... ciężka sprawa, dajcie znac @SlaKB i @Krzemo ile wam tam potrzeba żeby dojść do siebie po tym świętowaniu, bo podobno w pewnym wieku to już ogólnie ciężko z tym dochodzeniem 😋

Nudzisz jak Pablo.

Rodzin nie macie, że tak pierdolicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.