Skocz do zawartości

[2036] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kuba2419 napisał:

Mieć Bobana i rozdzielać minuty między jego a kasztana Ratlifa.... Dwa razy miel tylko więcej zbiórek w tym raz o całe dwie...oj on by Tobie wygrał tą serię!

Ratliff gra całkiem dobre Playoffs. Brałem go jako byle jaki kontrakt do wymiany za Terrence Jonesa, a teraz wnosi cenne exp veterana.

Takie mecze jak 9/7/7 przeciwko Magic w 14 minut w G2 czy dwie dobre partie w wygranych meczach przeciwko Celtics są bardzo miłym zaskoczeniem.

Ogólnie moi zawodnicy grają bardzo fajne PO, nie ma takich zawodów jak STAT, który w PO potrafił zaliczać serie poniżej 30% FG.

Ponawiam do komiszów prośbę o statystyki moich graczy z Playoffs. To chyba nie jest problem wrzucić jeden screen z gierki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10 min!

14 godzin temu, kahR napisał:

Season/league leaders/playoffs/sort by team name/scroll do drużyny

O LOL nigdy nie odpalałem tej zakładki chyba xD (w sumie można zacząć praktykę dodawania statów finalistów, żeby było dla potomności :) 

@MarcusCamby jak odpadniesz to dostaniesz :P

Dzień 141 (na pierwszym miejscu goscie)

(#4) Jazz vs Warriors (#8) 
Bilans serii: 2 - 4 awans Warriors!
Jazz 105 - Warriors 117
play-by-play

(#3) Timberwolves vs Mavericks (#7) 
Bilans serii: 4 - 2 awans Timberwolves!
Timberwolves 93 - Mavericks 91
play-by-play

(#1) Celtics vs Hornets (#4) 
Bilans serii: 3 - 3
Celtics 105 - Hornets 107
play-by-play

(#2) Raptors vs Pacers (#6) 
Bilans serii: 4 - 2 awans Raptors!
Raptors 116 - Pacers 108
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quarter: 4  Time Remaining: 0:06  Hornets 105,  Celtics 105
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hornets ball:

Serge Ibaka passes the ball to Paul Pierce (Right wing).
Paul Pierce shoots from the right wing.
It's Good.
Serge Ibaka gets the assist.

Paul Pierce znów to zrobił!

giphy.gif?cid=ecf05e47yg64oozytuicc4uekr

I on HOFem nie został :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za serię @Roger. Wnosząc po regularze miała być łatwa seria a tu w dwóch pierwszych meczach Kwame mnie gwałcił i zmusił do adjustments. Udało się zneutralizować Browna to znów Joshowi pomagał Timmy.

Udało się ale teraz znów przed Kyrie kolejna skała na drodze i będzie jeszcze trudniej.

Joshu Smith... Mogłeś tworzyć historię gdybyś lepiej wybrał w offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 143 (na pierwszym miejscu goscie)

(#4) Jazz vs Warriors (#8) 
Bilans serii: 2 - 4 awans Warriors!


(#3) Timberwolves vs Mavericks (#7) 
Bilans serii: 4 - 2 awans Timberwolves!


(#1) Celtics vs Hornets (#4) 
Bilans serii: 3 - 4 awans Hornets!
Hornets 127 - Celtics 125
play-by-play

(#2) Raptors vs Pacers (#6) 
Bilans serii: 4 - 2 awans Raptors!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, julekstep napisał:

po cichu rezerwowi Hornets odwalili kawał świetnej roboty - Casspi, Delfino czy Maynor pograli trochę ale zaznaczyli swoją obecność

gdzie taki Garcia przez 10 min nie zrobił nic :) 

Tych 4-5 PTS od Sisco zabrakło fakt, ale bardzo dobrze z ławki zagrał McGee swoje dołożył Parker, więc 

Przyczyn porażki upatruję głównie w nieco słabszym meczu w ofensywie Garlada. Kontuzja pozostawiła ślad w formie 😉

Powodzenia @MarcusCamby w finale wschodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po latach posiadania go u siebie jestem przekonany, że w kategorii fouls + turnovers Amare to ligowa jedynka. Nie mówię, że to cancer, ale jednak ma sporo słabości, dlatego w PO był u mnie zawsze najgorszym graczem w zespole. Dość powiedzieć, że rok temu przegrałem z Celtics 0-4, a teraz grając bez Okafora wygrałem 4-3. Myślę, że jego wymiana na Richarda to jeden z moich lepszych ruchów.

Co za Playoffs Paul Pierce. 34/34. Paul jeszcze nie spudłował osobistego w tych PO. Najlepszych przechwytujący tych Playoffs, zatrzymał Westbrooka, Francisa, bardzo dużo zbiórek i oczywiście najlepszy punktujący drużyny. Game winning shot w G6. Najlepszy sezon w karierze po tak słabych campach. Chapeau bas, Paul!

Inna sprawa, że karierę Pierce zatrzymały kontuzje. Gram piąte Playoffs z rzędu i to są dopiero pierwsze PO, gdzie on jest w pełni zdrowy. Niesamowicie pechowa kariera.

Ale oprócz Pierce warto pochwalić cały mój zespół. Ja nie jestem w stanie wskazać gracza, który mnie zawodzi. Pewnie niektórzy wskażą na Richarda, bo pierwsza opcja. Ale właśnie fakt, że on dostał rolę pierwszej opcji wydaje mi się, że to ułatwia błyszczeć Pierce. Richard do tego ma cholernie trudne matchupy. Najpierw Rudy Gay, potem Gerald Wallace. Kiedy Wallace wypadł na dwa mecze Richard zanotował średnią 29 punktów, a będąc krytym przez Geralda już tylko 17,8.

Czekamy z niecierpliwością na staty od Julka.

I teraz pytanie kiedy potencjalnie wraca Okafor. G5? G6? Sylvek będzie marzył szybko to zamknąć, bo jak wróci Emeka...Sky is the limit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ręka Ci nie uschła przy głosowaniu na Horace Granta?

Defensywny roles, który nawet nie był na poziomie all-def i najlepsza średnia w karierze to 12 punktów. Kto następny HOFem? Samuel Dalembert? Brendan Haywood?

Proszę! Awansował do Finału Konfy i jak się nosi :P Nawet zepsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę ;) 

Śmieję się Marcus - pytam o tego kolo za Piercem :P 

Natomiast Horace to gwarant solidności nawet w tym wieku - 39 lat. Szkoda, że nie załapałem się na jego prime. Naturalnie HOF w 100% słuszne. Szkoda że chyba ze 3 sezony temu nie dostał się do tego zaszczytnego grona Arvydas Sabonis jak kończył karierę u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.