Skocz do zawartości

[2036] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, julekstep napisał:

ej, jbc to Okafor już wrócił!!!

 

 

 

MUSIAŁEM xD

Jak czytałem to mi się przypomniały te Krzywe akcje graczy hak IT którzy w realu nie potrafili pogratulować przeciwnikowi który był lepszy. Paru takich było co do szatni spieeeeerdalali  

Godzinę temu, julekstep napisał:

ej, jbc to Okafor już wrócił!!!

 

 

 

MUSIAŁEM xD

Jak czytałem to mi się przypomniały te Krzywe akcje graczy hak IT którzy w realu nie potrafili pogratulować przeciwnikowi który był lepszy. Paru takich było co do szatni spieeeeerdalali  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ignazz napisał:

Jak czytałem to mi się przypomniały te Krzywe akcje graczy hak IT którzy w realu nie potrafili pogratulować przeciwnikowi który był lepszy. Paru takich było co do szatni spieeeeerdalali  

jak ktoś kiedyś wygra ze mną dlatego że 'był lepszy' a nie dlatego że 'miał farta' to pogratuluję

niestety jeszcze się tak nie zdarzyło 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO CZAS NA PORÓWNANIE FINALISTÓW!:

(staty z playoffów - odpowiednio ppg, rpg, apg, spg, bpg)

C - Yao Ming (12,1 / 12,3 / 1,6 / 0,7 / 1,3) vs Drew Gooden (9,4 / 10,7 / 2,1 / 1,1 / 3,4)

Ming to najsłabsze ogniwo w s5 Raptors, za to Gooden to klasyczny 'kołek', który powinien zniwelować wszelkie zalety Chińczyka.

przewaga - Wolves

PF - Kendrick Perkins (13,6 / 12,7 / 1,1 / 0,7 / 3,3) vs DeSagna Diop (8,4 / 14,3 / 2,2 / 1,2 / 3,1)

Diop to od kilku lat ligowy top jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości, jednak Perkins to topowy defensywny klocek w lidze.

lekka przewaga - Raptors

SF - Andrei Kirilenko (22,3 / 9,1 / 4,3 / 2,0 / 2,0) vs Josh Howard (12,7 / 5,6 / 2,0 / 1,2 / 0,4)

Tutaj nie ma za bardzo o czym mówić. Howard to ligowy średniak i pewnie jeden z gorszych starterów na SF wśród ekip z PO, gdzie AK to od lat najlepszy ligowy SF (LeBron może i jest wyżej we wszelkich all-nba, ale to ze względu na bycie pierwszą opcją).

dominacja - Raptors

SG - Gilbert Arenas (20,9 / 6,3 / 4,2 / 2,2 / 0,1) vs Danny Granger (25,1 / 7,4 / 2,6 / 1,1 / 0,1)

Arenas zdobywał już mistrzostwa z dwiema różnymi ekipami i jest jednym z topowych ligowych role-playerów, który potrafi wszystko co najmniej dobrze (scoring, playmaking, defensywa) po drugiej stronie Granger, który jest graczem zdecydowanie bardziej jedno-wymiarowym, ale w Wolves odnalazł się znakomicie.

lekka przewaga - Raptors

PG - Stephen Curry (28,8 / 5,1 / 10,3 / 2,1 / 0,2) vs Kyrie Irving (27,5 / 3,9 / 8,8 / 2,3 / 0,4)

Kyrie niby zdobył to fartowne MVP...ale chyba każdy wie że gdyby nie urazy Curry'ego właśnie (czy nawet Barona Davisa) to by się to nie zadziało. Kyrie wygląda jak słabsza kopia Curry'ego...gdzie jest prawie tak samo świetnym scorerem, ale odstaje trochę w rozegraniu i mocno w obronie....więc dalej jest to świetny rozgrywajek - no ale do oryginału się nie umywa.

przewaga - Raptors

REZERWOWI (kluczowi - Marbury, Jackson, Kaman vs Gortat, Smith, Williams)

No tutaj Wolves muszą upatrywać swojej szansy w serii...gdzie w przypadku potencjalnych kontuzji, czy foul trouble po stronie Raptors biegać będą gracze, których w swoich szeregach nie powstydziliby się Nuggets czy WIzards. Dodatkowo Raptors nie mają praktycznie żadnej elastyczności...ot mogą zamienić pozycjami Perka i Yao i tyle, gdzie w Wolves jest masa jakości na ławce.

dominacja - Wolves

 

Patrząc na te porównania wydaje się że Raptors w zdrowiu nie mają jak przegrać tych finałów...jednak nie można zapomnieć o aspekcie GMowym, gdzie ekipy Kahra zawsze grają ponad stan....zobaczymy czy i tym razem jego magia zadziała!

10 minut temu, Tecu napisał:

Kiedy początek finałów? 

@kahR miał już mistrza? 

no przecież raptem 3 sezony temu wygrał niezasłużenie 😕 

zresztą pierwszy post tego tematu odpowiada na to pytanie - 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

przecież raptem 3 sezony temu wygrał niezasłużenie 😕 

zresztą pierwszy post tego tematu odpowiada na to pytanie

Racja, my bad. 

Sorry @kahR, masz już 5 mistrzostw, także trzymam kciuki za @Sylvinho..

Z drugiej strony Minnesota jest tu underdogiem a każdy lubi zwycięstwa niespodziewane. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KahR już tyle wygrał, że aż dziwnie mu kibicować. Zwłaszcza że gość śmieje się całej lidze w oczy kolejny raz. Wszystkie teamy walczące o wynik mają finanse pod korek, a on tak jak trzy sezony temu nie płaci nawet 70mln za zespół z mistrzowskimi aspiracjami. 

Dużym minusem jest też, że jak Wolves wygrają to Alonzo znowu będzie się spuszczał nad swoją pato-konferencją, mimo że dysproporcja w różnicy, aż bije w oczy. 

Z drugiej strony Raptors mają Curryego, a kibicowanie przyhypeowanym cyborgom jest niemożliwe. Ogólnie łatwiej kibicować underdogom... 

Także go Wolves! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.