Skocz do zawartości

[2036] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 131 (na pierwszym miejscu goscie)

 


(#3) Sonics vs Mavericks (#6) 
Bilans serii: 3 - 4 awans Mavericks!
Mavericks 101 - Sonics 98
play-by-play

 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  •  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elwariato napisał:

Gratulacje dla obydwu Gmów, tutaj jeden tylko awansuje, ale ciężko nazywać Sonics pokonanymi 👏

Roger zaskoczył mnie ze zmianami w taktyce.. Gdybym to tylko dostrzegł w porę.. prosiło się o dwa usprawnienia u mnie i mecz mógłby zakończyć się inaczej.. Dałem ciała..  Sądziłem, że g7 to będzie formalność i nie doceniłem przeciwnika.. 

Jeszcze odnośnie krytyki Brooka - wcale nie grał tak słabo jak się tutaj to przedstawia - po prostu przy takiej defensywie Mavs pod koszem wolałem by nie był nawet 3 opcją ofensywną - a że w defensywie robił swoje, to widać po % Josha Smitha. 

Cóż.. Roger mnie ograł - najpierw przed sezonem ze sprytną licytacją po Tinsleya, a teraz w g7..

Powodzenia z Sotą! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za serię Alonzo.

Po dwóch ciosach w Seattle spodziewałem się, że to nie koniec, bo wróci Dragić i losy serii moga się odwrócić i miałem rację, a Dragić był prawdziwym MVP tej serii i to wymusiło też próbę zagrania czegoś innego, bo to co oczywiste się nie sprawdziło. Tinsley dostawał wpierdol co mecz, ale wczoraj to on imo był MVP Mavs. 18p na świetnych procentach, 11 asyst i 6 steali, plus Dragić już tak nie poszalał. Groźba trejdu chyba mu mocno weszła w głowę 😎

Na serię z Wolves się nie nastawiam wcale, spodziewam się sweepu po tym co w dwumeczu stało się w RS [porażka 37 p. u siebie i 40 na wyjeździe].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Roger napisał:

Dzięki za serię Alonzo.

Po dwóch ciosach w Seattle spodziewałem się, że to nie koniec, bo wróci Dragić i losy serii moga się odwrócić i miałem rację, a Dragić był prawdziwym MVP tej serii i to wymusiło też próbę zagrania czegoś innego, bo to co oczywiste się nie sprawdziło. Tinsley dostawał wpierdol co mecz, ale wczoraj to on imo był MVP Mavs. 18p na świetnych procentach, 11 asyst i 6 steali, plus Dragić już tak nie poszalał. Groźba trejdu chyba mu mocno weszła w głowę 😎

Na serię z Wolves się nie nastawiam wcale, spodziewam się sweepu po tym co w dwumeczu stało się w RS [porażka 37 p. u siebie i 40 na wyjeździe].

PO to inna bajka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

No Ty nie podpisałeś DAJA ani Ty nie podpiszesz Greena i Collisona coś czuję :)

oj trzymaj kciuki żeby Reggie został na kolejny rok xD

Na ten rok co to ty miałeś podbić simke, co to tam bedzie uznane za takowe, 2rd 😄 A jak @kahR chce przepłacać greena i collinsona bo ktos inny mial czelnosc mu grajka jeszcze innego podkupic to co ja poradzę, wypada mi tylko pozazdrości logiki, @Pablo81 sie zapłacze 😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

Na ten rok co to ty miałeś podbić simke, co to tam bedzie uznane za takowe, 2rd 😄 A jak @kahR chce przepłacać greena i collinsona bo ktos inny mial czelnosc mu grajka jeszcze innego podkupic to co ja poradzę, wypada mi tylko pozazdrości logiki, @Pablo81 sie zapłacze 😄😛

Jak coś to zawsze mam Watsona dla Ciebie. #spółdzielnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elwariato napisał:

Na ten rok co to ty miałeś podbić simke, co to tam bedzie uznane za takowe, 2rd 😄 A jak @kahR chce przepłacać greena i collinsona bo ktos inny mial czelnosc mu grajka jeszcze innego podkupic to co ja poradzę, wypada mi tylko pozazdrości logiki, @Pablo81 sie zapłacze 😄😛

Nie przepłacam graczy, dlatego scrub DeAndre nie gra u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.