Skocz do zawartości

[2036] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Dragic nie jest aż tak dobry w ofensywie, a Tins tak słaby w defensywie żeby co mecz dostawał taki wpierdol. Tins ogarnij się, bo Cię sprzedam w off season.

Dziś trzeba to skończyć, ale słabo to widzę, bo odkąd wrócił ten słoweński pastuch, to przegrałem u siebie, ledwo co wygrałem u siebie i dostałem wpierdol na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roger napisał:

Dragic nie jest aż tak dobry w ofensywie, a Tins tak słaby w defensywie żeby co mecz dostawał taki wpierdol. Tins ogarnij się, bo Cię sprzedam w off season.

Dziś trzeba to skończyć, ale słabo to widzę, bo odkąd wrócił ten słoweński pastuch, to przegrałem u siebie, ledwo co wygrałem u siebie i dostałem wpierdol na wyjeździe.

Dzisiejszy mecz może być decydujący dla losów serii, ale wyczuwam panikę u przeciwnika ;)

Goran chce pokazać Tinsleyowi którt z nich jest lepszym pg.

I Goran jest w tym sezonie naprawdę tak dobry :)

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Brawo! To w końcu PO, trash talk musi być. @Alonzo tam gra Kwame, to masz łatwy cel. Dawaj :)

Nie kopię leżącego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko wkurw, bo nie tak super dobry Dragić ogrywa (a może lepiej, rozpierdala) bardzo dobrego obrońcę na pg, który w dodatku ma za sobą najlepszy defensywny, podkoszowy duet w lidze.

Ten sezon po FA i tak spisałem na straty, bo przez jedno niedopatrzenie zostałem z kupą na sg/sf, ale jak już się prowadzi 3-1, to apetyt rośnie w miarę jedzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Brook jest tragiczny przy defensywie Mavs, ale Gorana bym nie nazwał przeciętnym czy grającym ponad stan. Gra właśnie najlepszy sezon ever jeżeli chodzi o jakiegokolwiek mojego gracza w simce odkąd tu jestem. I nikt z moich dotychczas nie był nawet blisko tego co gra Goran. Exel najwyraźniej nie oddaje jego faktycznej gry w tym sezonie.

Zatem czekamy na to co przyniesie g6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

U mnie Brook jest tragiczny przy defensywie Mavs, ale Gorana bym nie nazwał przeciętnym czy grającym ponad stan. Gra właśnie najlepszy sezon ever jeżeli chodzi o jakiegokolwiek mojego gracza w simce odkąd tu jestem. I nikt z moich dotychczas nie był nawet blisko tego co gra Goran. Exel najwyraźniej nie oddaje jego faktycznej gry w tym sezonie.

Zatem czekamy na to co przyniesie g6 :)

Ja bym proponował live z G6 😅😎 tylko dwa mecze to chwila moment i po simce xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 130 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Rockets vs Warriors (#8) 
Bilans serii: 2 - 4 awans Warriors!
Rockets 107 - Warriors 116
play-by-play

(#4) Jazz vs Spurs (#5) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Jazz!


(#2) Sonics vs Mavericks (#7) 
Bilans serii: 3 - 3
Sonics 114 - Mavericks 113
play-by-play

(#3) Timberwolves vs Trailblazers (#6) 
Bilans serii: 4 - 0 awans Timberwolves!


(#1) Celtics vs Cavaliers (#8) 
Bilans serii: 4 - 0 awans Celtics!


(#4) Hornets vs Magic (#5) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Hornets!


(#2) Raptors vs Bucks (#7) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Raptors!


(#3) Pistons vs Pacers (#6) 
Bilans serii: 0 - 4 awans Pacers!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kuba2419 napisał:

Graty @geniuz chyba za dużo kombinowałem i niepotrzebny koniec końców był ten deal RiPa za backup PG i Westa :( powodze ja dalej i Go Boban!!!

Dzięki. Dwa razy byłem o krok od wyprzedania drużyny ale jednak warto było wyczekać. Ty masz już mistrza a z decyzjami mistrza się nie dyskutuje 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kuba2419 napisał:

Nie wyszły mi te PO...zresztą Dirk też za dobrze nie zagrał tej serii, miał przebłyski jak G5 ale to tylko. Jak już wcześniej pisałem to chyba koniec końców niepotrzebny był :(

Rockets wrócą po usprawnieniach mocniejsi w przyszłym sezonie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.