Skocz do zawartości

Random shit 21/22


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

durant kolejny raz (drugi rok z rzedu) skompromitowal sie tymi wyborami.

pierwsza piatka lebrona - curry,giannis,jokic,derozan w porownaniu do tej durantowej (np ,,bieda-all star`` wiggins) to niebo a ziemia

skonczy sie pewnie podobnym pogromem co rok temu.

roznica w jakosci skladow jest porazajaca.

,,

Team LeBron

Starters:

  • Giannis Antetokounmpo, Milwaukee Bucks
  • Stephen Curry, Golden State Warriors
  • DeMar DeRozan, Chicago Bulls
  • LeBron James, Los Angeles Lakers (captain)
  • Nikola Jokic, Denver Nuggets

Reserves:

  • Jimmy Butler, Miami Heat
  • Luka Doncic, Dallas Mavericks
  • Darius Garland, Cleveland Cavaliers
  • James Harden, Brooklyn Nets
  • Donovan Mitchell, Utah Jazz
  • Chris Paul, Phoenix Suns
  • Fred VanVleet, Toronto Raptors

 

Team Durant

Starters:

  • *Kevin Durant, Brooklyn Nets (captain) 
  • Joel Embiid, Philadelphia 76ers
  • Ja Morant, Memphis Grizzlies
  • Jayson Tatum, Boston Celtics
  • Andrew Wiggins, Golden State Warriors
  • Trae Young, Atlanta Hawks

* = injured

Reserves:

  • LaMelo Ball, Charlotte Hornets
  • Devin Booker, Phoenix Suns
  • Rudy Gobert, Utah Jazz
  • Zach LaVine, Chicago Bulls
  • Khris Middleton, Milwaukee Bucks
  • Dejounte Murray, San Antonio Spurs
  • Karl-Anthony Towns, Minnesota Timberwolves``

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Zdecydowanie najlepszy all-star draft ever
LeBron miszcz.

No nieźle trollował. Szkoda, że na sam koniec jak cisnął bekę z KD, ten go nie spytał jakoś w stylu:

"And by the way Lebron, how do You like playing with Russ?".

Wybory dziwne, mam nadzieję że daleki wybór Jokicia to taktyka LeBrona na wybór przez KD Embiida, i swiadomosc ze i tak sie ostanie (cos jak z Hardenem). Inaczej to slabo kogo oni brali przed najlepszym graczem ligi.

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mac napisał:

Wybory dziwne, mam nadzieję że daleki wybór Jokicia to taktyka LeBrona na wybór przez KD Embiida, i swiadomosc ze i tak sie ostanie (cos jak z Hardenem). Inaczej to slabo kogo oni brali przed najlepszym graczem ligi.

Nie no, LeBron świetnie taktycznie do tego podszedł, bo po tym jak KD wziął Joela, to miał świadomość, że Jokic będzie dostępny do końca, potem to samo zrobił z Hardenem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Cleveland’s Jarrett Allen has replaced James Harden in the NBA All-Star Game.

świetna wiadomość, brawo Cavs!

Tym lepsza że harden w tym roku kompletnie nie zasłużył, w przeciwieństwie do Allena 

 

Wolałbym żeby LaVine też odpoczął, bo z tym kolanem sprawa jest śmierdząca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem gdzie to wrzucić, bo nie widzę tematu dotyczącego ASG.

Oglądając skróty, filmiki bije od tego taka sztuczność. Sztuczność tej zabawy, luzi i bycia fajnym, że przestaje ich wszystkich lubić.
Mają po 30-40 lat a zachowują się jak koledzy z przedszkola córki. To bije sztucznością z daleka.

SDC najgorszy jaki w życiu widziałem. Nie wiem po co się skusiłem, nie wiem kto się jeszcze na to nabiera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Mich@lik napisał:

Nawet nie wiem gdzie to wrzucić, bo nie widzę tematu dotyczącego ASG.

Oglądając skróty, filmiki bije od tego taka sztuczność. Sztuczność tej zabawy, luzi i bycia fajnym, że przestaje ich wszystkich lubić.
Mają po 30-40 lat a zachowują się jak koledzy z przedszkola córki. To bije sztucznością z daleka.

SDC najgorszy jaki w życiu widziałem. Nie wiem po co się skusiłem, nie wiem kto się jeszcze na to nabiera.

 

Ja już od dawna tego badziewia nie paczę. Wybitna stata czasu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kcp78 napisał:

Ja już od dawna tego badziewia nie paczę. Wybitna stata czasu... 

Zabawne bo ten opis jak ulał pasuje też do gry Pistons ostatnich kilkunastu lat.

1 minutę temu, josephnba napisał:

Jedyny powód do obejrzenia asw to trójki choć od czasu kiedy fali ten koszyk z kolorowymi piłkami żeby punkty się zgadzały nie jest to już tak atrakcyjne. Nawet to zjebali 

Konkurs trójek jest w sumie obecnie zupełnie zbędny, przecież mamy go w niemal co drugim zwykłym meczu.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójki były mocne szczególnie jak KAT w finale się odpalił. Money rack nie jest zły (choć mogliby dać finalistom możliwość zmiany położenia tego racku co dodałoby nutkę strategii). Generalnie jak się dobrych zawodników weźmie to ten konkurs jest samograjem.

Cavs wygrali Skills Challenge ale ta nowa formuła jak dla mnie przekombinowana zbytnio. Takie połączenie 2balla z Shooting Stars i samym SC, które trwa przede wszystkim zbyt długo a sposób rozstrzygania remisów to wielkie WTF czym nawet komentatorzy byli tym zdziwieni. Powinni wrócić do pierwotnych zasad z 2003 roku albo z tej wywalić rzuty oraz podania i zostawić samą sztafetę (tylko dać im więcej czasu żeby się w nim wyrabiali).

Wsady Toppin zasłużenie wygrał i powinien być back to back teraz gdyby rok temu go nie wydymali. Cała reszta no cóż, potencjał był ale chłopakom (poza Toppinem minus jego drugi dunk) brakło wykończenia, szczególnie Toscano, który w finale się spalił całkowicie.
Green jakby poćwiczył to bym jeszcze raz chętnie zobaczył, gdyż miał jakieś pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.