Skocz do zawartości

Random shit 21/22


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Robaq napisał:

ale dziwią Cię np. głosy na Quete?

Przeciez to pierwszy Portugalczyk w NBA, mniemam, ze kazdy kibic NBA z Portugalii głosował na niego. Tak jak Polacy bez względu na gre glosowali na Gortatya.

Ale piszę o głosach zawodników 😀

33 minuty temu, Robaq napisał:

Pewnie zawodnik z jednego uniwerku, albo jakas wspolna przeszlosc ;)

Czyli zrobił to dla beki, o czym właśnie napisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja widzę na wschodzie potencjalne mega wyrównane i zacięte serie playoffs, od samego początku?

 

boston, toronto Czy Charlotte to drużyny które nie będą miały hca w I rundzie, ale wszystkie 3 mają mega mocne 7-8 osobowe rotacje. Taki VanVleet-Trent-Barnes-Anunoby-Siakam to jeden z najmocniejszych lineupów w NBA, niewygodny chyba dla każdego. Tak samo najlepsza piatka hornets, czy Celtics - raczej wymiatają. Szykują się ciekawe playoffs chyba ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Czy tylko ja widzę na wschodzie potencjalne mega wyrównane i zacięte serie playoffs, od samego początku?

 

boston, toronto Czy Charlotte to drużyny które nie będą miały hca w I rundzie, ale wszystkie 3 mają mega mocne 7-8 osobowe rotacje. Taki VanVleet-Trent-Barnes-Anunoby-Siakam to jeden z najmocniejszych lineupów w NBA, niewygodny chyba dla każdego. Tak samo najlepsza piatka hornets, czy Celtics - raczej wymiatają. Szykują się ciekawe playoffs chyba ! 

Tam playoffs. Play-iny to będzie jatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie ma przymusu głosowania na tych najlepszych, dlatego też nie dziwią mnie głosy na Jeffa Greena, gość jest mega lubiany w lidze

Tak samo jak kibice nie mają przymusu głosowania na najlepszych a jednak wszyscy się dziwimy, że Wiggins się dostał do all star. 

Inna sprawa, że to jest głosowanie na all star, więc jak ktoś głosuje na Quettę, Arize czy nawet Jeffa Greena to robi to dla beki, bo nie widzę możliwości logicznego wytłumaczenia, że dla kogoś to byli gracze na top3 forwards ns Zachodzie w tym sezonie. To nie jest głosowanie na najbardziej lubianego gracza. Dlatego mnie jednak to dziwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zachodzie ok, Edwards chyba bardziej zasługiwał, ale trzeba było Townsa wcisnąc by nie było jakiejś żenady, choć Murray na pewno też mógłby się tu znaleźć, ale pewnie zadecydował bilans

na wschodzie natomiast spokojnie bym dał LaMelo over Harden czy Middelton (ale on chyba robi tu za F)

bardzo cieszy obecność Garlanda

brawo @BMF ;)

ps. aha, Dray nie zagra więc zwolni się miejsce, Ingram, Murray... albo Davis

czy musii być skrzydłowy koniecznie?

jeszcze ktoś za Duranta

Siakam, Allen, LaMelo, Holiday?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris jest jak F sklasyfikowany więc Lamelo miejsca nie wziął 

 

Natomiast co tam robi Harden? Przecież to jakaś kpina! Ile on zagrał meczy na poziomie? 20%? 

A czy Lamelo jest lepszy od Garlanda? Personalnie Może i tak (choć Garlanda jest lepszym strzelcem, Melo rozgrywającym) ale Cavs zrobili wyjątkowo korzystny bilans i to po tym jak Sexton się wyautowal. 

Od roku już twierdziłem, że ten rąk Collins blokuje Garlanda, którego bardzo chciałem wtedy w drafcie. Pamiętam że Cavs go wzięli zaraz przed wyborem Bulls (kolejny powód żeby ich nie lubić ;) )

Wschód znów niziutki...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Lamelo > Garland

W czym niby? :)

Garland efektywniejszy scorer na każdym poziomie. Playmaker w tym sezonie absolutnie topowy, feeling for the game, o którym pisał kiedyś tam @człowiek...morza, porównania do Nasha, nie biorą się z niczego. Ale no LaMelo playmaker też super, więc dajmy znak =.

Dalej, Cavs mają lepszy bilans niż Hornets, a nie powiedziałbym, że na papierze to lepszy zespół + jeszcze spore kłopoty zdrowotne w tym zespole. 

Spokojnie Garland zasłużył over LaMelo. Wiem Ronnie, że dużo oglądasz Hornets, ale widocznie zbyt mało Cavs ;)

Btw, jak już to Miles mógłby być zamiast Middletona, bo jednak Khris trochę meczów opuścił i z początku forma nie była najwyższa, ale pewnie go docenili za ostatnie playoffy i mistrzostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kcp78 napisał:

pacze pistons vs sota. w przerwach sa zawody klubowych maskotek (swietnie sie to oglada, swoja droga). orientuje sie ktos, co to za okazja?...

edit: urodziny maskotki soty... 

w Denver było to samo przy okazji urodzin Rocky'go

i był to mecz z Pistons

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Zimny napisał:

W 5 z 10 meczów ostatniej nocy jedna z drużyn rzuciła ponad 130 punktów (Bostonowi zabrakło 4 punktów) - czy to ciekawe spostrzeżenie czy znak czasów i tak naprawdę zdarza się to częściej? 

both

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.