Skocz do zawartości

Boston Celtics 21/22


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Williams jest niezbędny, gościa, który potrafi wyłączyć z gry najlepszych wysokich nie zastąpisz ani 50letnim Alem ani Paytonem, abstrahując od tego co on tu robi w ogóle

Zakładając że będą w top4 to drużyny z seedu 5-8 są do ogrania ( jedynie z BKN mogą być problemy).

W drugiej rundzie już mógłby być kłopot bo Bucks, 76ers czy Heat mają wysokich którzy będą siali rozp..... pod koszem.

Kwestia tego że Celtics zaczęli grać zespołowo w ataku+ dodali twardą obronę i jest to kompletnie inna drużyna niż z początku sezonu. I tak RWilliamsa nie zastąpisz ale jest on częścią systemu który działa. Kluczowi zawodnicy na ten moment to głównie Tatum i Smart. W dalszej kolejności JB i Williams + z ławki dużo daję Pritchard. White i GWilliams tak średnio bym powiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ESPN Sources: After undergoing surgery for a torn meniscus in his left knee this morning, Boston Celtics C Robert Williams is expected to return within 4-to-6 weeks – a timetable that could land him back in the lineup as soon as the second-round of Eastern Conference playoffs.

brzmi trochę naciągane z tym powrotem na PO, ale najważniejsze, że uraz nie jest grożny

Nie, jak mu usuneli kawałek to lajtem wróci nawet po 4 tygodniach przy ich opiece i środkach. Ja byłem w stanie grać po 5 tyg po usunięciu 30% i blokadzie kolana w 45* przez 5 tygodni, a nie miałem opieki z NBA.

 

Pytanie jakie będzie to miało konsekwencje w przyszłości, bo z tym to już niestety różnie bywa.

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pytanie czy bez jego wsparcia druga runda bedzie w ogóle możliwa

no i w jakiej formie wróci

z tą łąkotką to jak z aclem i rekunstrukcją, rocznie robi się tych zabiegów w US na setki milionów dolarów, choć specjaliści zaradzają leczenie bezoperacyjne, w rezultacie tylko 50% operowanych wraca do sportu po tych zabiegach, jednocześnie jest spore ryzyko ponownego zerwania

ciekawe czy to gracz decyduje o formie zabiegu czy może jednak klub

Ku.wa biodro błagam Cię, jak chcesz bezoperacyjnie acla i łąkotke leczyć?

ACL jeszcze rozumiem jak jesteś babką 40 lat i Twoją jedyną aktywnością jest mycie garów, ale łąkotka? Błagam, nie wypisuj herezji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Qooniu napisał:

ACL jeszcze rozumiem jak jesteś babką 40 lat i Twoją jedyną aktywnością jest mycie garów, ale łąkotka? Błagam, nie wypisuj herezji

moja starsza jest mocno wkręcona w takie różne nowinki i dała mi art do przeczytania i może coś jak zwykle przekręciłem, ale na bank teza była taka, że rekonstruckcja acla nie jest najlepszą metodą i złamała wiele sportowych karier

38 minut temu, LAF napisał:

Kto ogląda ten wie wiec nie rozumiem zdziwienia co niektórych 

no ja go wymieniasz w kontekście zastąpienia Williamsa, to się nie dziw zdziwionym

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

moja starsza jest mocno wkręcona w takie różne nowinki i dała mi art do przeczytania i może coś jak zwykle przekręciłem, ale na bank teza była taka, że reklnstruckcja acla nie jest najlepszą metodą i złamała wiele sportowych karier

Tak, coś przekręciłeś i to mocno. Chryste Panie, usuń ten wpis zanim ktoś przeczyta, błagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, teraz sobie popykają, dokulają się do PO gdzie będą rozstawieni i jakoś to będzie. Przecież na przełomie roków to większość zalecała im tankowanie.

Na pierwszą rundę Theis z Alem powinni wystarczyć, w drugiej wróci Rob a Smart kogoś pogryzie i powinno być ok.

A Pritchard jak na rezerwowego jest całkiem spoko.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, LAF napisał:

Jakiś taki nie swoj wyszedł Boston w tym meczu. Williams wyglądał strasznie na początku dopiero pod koniec się rozkręcił

 Szkoda, że Williams jakiś taki niemrawy a te pudło spod kosza to oddaje w zupełności. 

Przecież od samego początku bronił świetnie - czy to Bama, czy Butlera. Po prostu nie siedziała mu trójka tego dnia - może stąd to wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się Celci spięli na Wizards ...

Zostają dwa najważniejsze mecze. Zarówno bulls jak i bucks grają o lepsze rozstawienie i nie odpuszczą szczególnie ci drudzy po porażce z mavs. Ostatni mecz z miśkami może być easy bo oni już mają gwarantowane drugie miejsce na zachodzie więc może wyjdą rezerwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MA23 napisał:

To się Celci spięli na Wizards ...

Zostają dwa najważniejsze mecze. Zarówno bulls jak i bucks grają o lepsze rozstawienie i nie odpuszczą szczególnie ci drudzy po porażce z mavs. Ostatni mecz z miśkami może być easy bo oni już mają gwarantowane drugie miejsce na zachodzie więc może wyjdą rezerwami.

Na ten moment z tego co ptaszki cwierkaja to parę drużyn gra o to żeby nie grać z Raptors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kubbas napisał:

Na ten moment z tego co ptaszki cwierkaja to parę drużyn gra o to żeby nie grać z Raptors

Przy takim ścisku na wschodzie to kalkulacje nie mają większego sensu. Wystarczy że Bulls raz podwinie się noga i zamieniają się z Raptors pozycjami. Miejsca 2-4 też mają mniej więcej różnice jednego meczu więc roszady mogą być do samego końca z czego 76ers ma najłatwiejszy terminarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki, latwy i przyjemny wyjazd do Chicago. Spokojne prowadzenie od 1 kwarty ktore w zadnym momencie nie bylo zagrozone.

Kilka obserwacji:

- Tatuum jest obecnie strasznie mocny. Wchodzi pod kosz zdecydowanie, swietnie kontroluje pilke i przeciwnika. Widac ze sie dobrze bawi i zaczyna tez troche lepiej dostrzegac innych zawodnikow. Dzis otarl sie o TD

- Theis niby poprawnie, skonczyl w okolicach 16-8 ale wypadl przez faule na ok 5 minut przed koncem. Tutaj wyraznie brakuje glebi i napewno Rob bedzie wielkim wzmocnieniem na ewentualna 2 runde.

- Al - caly czas pokazuje ze stary czlowiek moze. DD gdzie mial chyba 7/7 FG, kilka trojek, fajnie sie dzieli pilka. Bardzo wazny tryb zielonej maszyny.

- Nesmith - liczylem na wiecej minut skoro 20 punktowa przewaga pojawila sie juz w okolicy polowy meczu. Dostal tylko ok 5 minut gdzie trafil dwie trojki, raz skonczyl kontre i dwa razy stracil pilke. Caly czas wydaje mi sie graczem z ciekawym potencjalem ale mam wrazenie ze nie dostanie wiekszych okazji na pokazanie tego w Celtics

- pelna hala, na trybunach Barack Obama, widac ze ludzie sie ekscytuja na mecze Bostonu. Fajnie. Jutro bardzo ciekawe spotkanie z Bucks.

- Bulls wygladali bardzo srednio. Probowal w swoim stylu szarpac DDR, Zach troche niewidoczny, Vuc mocno meczyl sie na parkiecie. Brakuje tego kleju ktorym jest Lonzo. Z nim w skladzie to jest zupelnie inny przeciwnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2022 o 14:40, JarenGOAT napisał:

Czyli mu usunęli a nie naprawili, zwiększa to ryzyko wystąpienia kontuzji jeszcze raz.

No ryzyko urazu kolana samej łąkoty już nie, bo tam niewiele jej zostało 

 

W dniu 30.03.2022 o 18:15, Qooniu napisał:

Tak, coś przekręciłeś i to mocno. Chryste Panie, usuń ten wpis zanim ktoś przeczyta, błagam.

W sumie nie widzę sensu operowania się, jeśli ktoś nie chce uprawiać aktywności fizycznej, zerwany acl to nie koniec świata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cvbe napisał:

Brown i Horford niezaszczepieni... To jak trafią na Toronto to będzie dobra jazda :)

A kto ma TIE breakera w parze Bos Phila? 

Znalazłem. 

W sezonie było 2-2, ale jeżeli liczą się małe punkty to Boston ma TIE breakera. Chyba, że coś innego wtedy się liczy 😀

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.