Skocz do zawartości

Boston Celtics 21/22


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tecu napisał:

A kto ma TIE breakera w parze Bos Phila? 

Znalazłem. 

W sezonie było 2-2, ale jeżeli liczą się małe punkty to Boston ma TIE breakera. Chyba, że coś innego wtedy się liczy 😀

W przypadku gdy drużyny są w tej samej dywizji to liczy się bilans wewnątrz tej dywizji, a tu Celtics są lepsi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tyrion napisał:

W przypadku gdy drużyny są w tej samej dywizji to liczy się bilans wewnątrz tej dywizji, a tu Celtics są lepsi ;)

Czyli Bostonowi wystarczy/musi wygrać w Memphis by uniknąć Toronto lub liczyć na jedną przegraną Sixers, którzy grają z Indianą i Detroit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 polowie Celtics spokojnie prowadza z rezerwami Memphis. Tatum sie bawi rzucajac chyba 5/6 za trzy w tym jedna akcja byla +1. W obliczu przegranej Bucks nie wiem czy wskakuja na 2 seed i prawdopodobna serie z Nets?

Dalej nie ogladam, mecz rozstrzygniety wiec rzuce okiem na Yankees vs Red Sox.

btw cos dla fanow Bostonu i sneakersow - takie oto laczki wypusci Reebok w najblizszy piatek:

10726EF5-FDAA-475E-8BC9-76239DEEF5CB.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

widzac z jak duzym bolem i poswieceniem dla druzyny gra robert williams spodziewam sie,ze wraz koncem sezonu podda sie kolejnemu zabiegowi i przez pare miesiecy bedzie poza gra,bo leczenie,ktore zastosowano w jego wypadku po kontuzji lakatki w marcu bylo widac zbyt zachowawcze.

postawiono na szali jego zdrowie kosztem byc moze jedynej w zyciu tak realnej szansy na mistrzostwo.

robert pewnie mial swiadomosc czym takie cos moze grozic,ale lepiej miec jeden pierscien w zyciu i zepsute kolano na reszte kariery niz byc zdrowszym,pograc dluzej w kosza,ale zostac bez mistrzostwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Ja bym powiedział, że przy tym co gra ten jako kontrakt to steal nad stealami.

Błysk geniuszu Stevensa, ale też i ryzyko w ubiegłym roku, bo Timelord ciągle był projektem i w sferze kibiców raczej próbowano racjonalizowac ten kontrakt, bo spora ich część twierdziła, że jest przepłacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ptak napisał:

Tutaj twierdzili tak wszyscy.

@mac go bardzo cenił i potrafił oddzielić pech i pewne niesprzyjające okoliczności które sam generował ( stad nick) od umiejętności. Widział w nim szybciej to co większość teraz. 

Ja negowałem nie kontrakt a ta postawę nieprofesjonalna moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Ja negowałem nie kontrakt a ta postawę nieprofesjonalna moim zdaniem. 

Najśmieszniejsze jest to, że wszyscy przymykali na to oko, bo gość był po prostu wybitnym nieogarem :))) Przecież załatwili mu w koncu apartament dwie minuty od ośrodka treningowego żeby wreszcie przestał się spóźniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle jest ciekawa sprawa. Jarrett Allen wszedł do ligi w sezonie 17-18. Rok później w NBA zjawili się Time Lord i Mitchell Robinson. Podobna renoma defensywnego centra, co będzie blokować i do lobów skakać. 

Ten ostatni miła największy hype, bo Knicks + blokował trójki w czasie ligi letniej. W MSG już drukowali bannery dla najlepszego obrońcy, a pozostała dwójka była uważana za ciekawostki, bo drewniany dryblas z afro na głowie + "wybitny nieogar" jak został okreslony w poście wyżej. 

Teraz: All-Star Allen jest ważną częścią młodych i fajnych Cavs, a Williams rozdaje bloki na prawo i lewo w finale. Robinson jest, tam gdzie był: pod względem umiejętności i 0 progresu. Jedyne, w czym się wyspecjalizował to zwalnianie agentów.

Los jest przekorny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice Celtics traktowali go trochę jak maskotkę, ale taka z perspektywami na solidnego grajka i uważali, że kontrakt jest spoko. Przecież dużo więcej ludzi (ja, ale nie jestem obiektywny) uważało, że przepłacony poprzedni kontrakt Smarta, że więcej jak 11 nie powinien dostać😁

Fajnie wyszło z Horfordem i Whitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

@mac go bardzo cenił i potrafił oddzielić pech i pewne niesprzyjające okoliczności które sam generował ( stad nick) od umiejętności. Widział w nim szybciej to co większość teraz. 

Ja negowałem nie kontrakt a ta postawę nieprofesjonalna moim zdaniem. 

No dla mnie to bylo dziwne, ze tak malo osob go cenilo.

Mial przejebane monster staty (per36), przejebane warunki fizyczne, a tez eye test polazywal bardzo szybki rozwoj w rozumieniu gry (jak np szybko w porownaniu do innych graczy udalo mu sie ogarnac zeby nie skakac do kazdej pompki).

Ogolnie szansa, ze dzieki niemu bedzie to moj 7przypadek, ze ulubiony gracz zdobywa mistrzostwo (a 4 tego typu zawodnik).

chociaz daleka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jordan20 napisał:

robert pewnie mial swiadomosc czym takie cos moze grozic,ale lepiej miec jeden pierscien w zyciu i zepsute kolano na reszte kariery niz byc zdrowszym,pograc dluzej w kosza,ale zostac bez mistrzostwa

no nie wiem, czy cale życie w bólu + znacznie krótsza kariera warta jednego mistrzostwa jako któraś opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Eliasz napisał:

no nie wiem, czy cale życie w bólu + znacznie krótsza kariera warta jednego mistrzostwa jako któraś opcja.

Granie z kontuzja teraz musi oznaczać całe życie w bólu? Mogles napisać większe ryzyko całego życia w bolu ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Williamsa. Jak skończą sezon to zdecydują czy Williams podda się operacji czy nie. Ja uważam ze jak wygrają to może jeszcze rok zachowawczo się leczyć. Operacja może jeszcze więcej zepsuć. A skoro teraz niedoleczony może tak grac to  za rok mogą wygrać back to back. To nie ten grubas z Pelicans da radę.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, marceli73 napisał:

Ja uważam ze jak wygrają to może jeszcze rok zachowawczo się leczyć

No wlasnie nie moze.

Juz teraz powiedzial,ze gdyby nie finaly,to poddalby sie operacji.

Co mecz przyjmuje pewnie serie zastrzykow i blokad.

Widac,ze gra z ogromnym bolem i kolejnego roku tak nie pociagnie.

Operacja jeszcze w czerwcu=powrot na poczatku 2023,bedac w pelni wyleczonym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.