Skocz do zawartości

Boston Celtics 21/22


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, ignazz napisał:

Mi jedynie Smart psuje radość oglądania BOS. Taki cwaniak z warzywniaka. Kudłaty jest z marszu u was najlepszym rozgrywającym i zyska na tym ze nie musi być na sile druga opcja zespołu. W roli która mu szykujecie będzie świetny. 

Myślę że Smart zostanie i to na dłużej, jednak wydaje się że Brad nie da odejść Marcusowi za frytki a też ceni się jego defensywe. Tym bardziej ze DW dołączył do Bostonu i wskakuje do S na PG gdzie Smart jednak nie czuł się za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to sie odjebalo z tymi Celtics? Przeszli z lottery teamu do takiej obrony, jakiej dawno nie widzialem w NBA. plus 27 do przerwy z Sixers na wyjezdzie. Nawet bym im kibicowal na wschodzie, bo Horforda, Browna, Smarta lubie, ale ten Tatum jest nie do zniesienia dla mnie, jesli chodzi o to jakie decyzje podejmuje.

Pieknie walcuja Sixers na wyjezdzie, jestem w szoku.  85-48. Jak Horford znowu zamknie Embiida w PO, to chyba moze sobie wydziarac na klacie, ze spi u niego w domu i zeby podal mu pilota.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przerwany streak z najgorszą drużyną w lidze. Aż sobie zobaczę dzisiaj ten mecz. Zastanawia mnie czemu theis grał tylko 16 minut a Horford 30-40 ...

Oglądając ostatnie spotkania i porównując je do początku sezonu to jest niebo a ziemia. Obrona w końcu jest twarda a w ataku grają mniej ISO Tatum/Brown i więcej gry drużynowej.

Wiadomo coś odnośnie Smarta? Na jak długo wypadł?

Edytowane przez MA23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, LAF napisał:

Payton Pritchard obok Tatuma poprowadził Bostończyków do W. Nie pękał w 4 Q i w sytuacjach kryzysowych i  odpalał celne rzuty z dystansu. 

Lubię Pritcharda, ale to jak nie trafił pustaka spod kosza to nawet podający mu Smart nieźle się uśmiał.

Detroit coś im nie leży. Najpierw wtopa 1 punktem, teraz do połowy 4Q wynik był na styku. Nie miałem (nikt nie miał) przekonania do Udoki, w grudniu wszyscy chcieli jego zwolnienia. Co do PO to byłem ich pewien, ale forma w roku 2022 zaskakuje w sposób pozytywny. Co miłe Boston gra w całkiem cywilizowanych godzinach. Jest dobrze, drobne korekty i powino być lepiej😉

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

Na wschodzie moja ulubioną drużyna jest Boston. Jaram się nimi ponieważ oglądanie ich sprawia naprawdę fun 

Jak na dłoni widać, że trade Niemca to najlepsze co się ostatnio wydarzyło w tej drużynie. Smart pomimo flopow i lekkich niedociągnięć gra z meczu na mecz coraz lepiej.

Głębia składu też nie jest najgorsza ( po za DT, który robił w tym meczu za piąta kolumnę ) oraz co najważniejsze moim zdaniem grają najlepsza obronę w lidze i ciężko się gra przeciw takiej drużynie. 

Tatum jest w TOP 3 SF do tego Williams to prawdziwy walczak pod koszem, dla niego nie ma straconych piłek. 

Moim zdaniem ten Boston grający od Stycznia może śmiało powalczyć o WCF

No ja bym wolał ich w ECF ale nie mam nic przeciwko temu żeby zagrali z najlepszym zespołem z Zachodu w PO.

Jak fajnie, że tak to się poukładało, bo nawet mam ochotę zajrzeć tu czasem. 

Szkoda że Time Lord nie ma z 5, 6 cm więcej. Liczę, że Brad znajdzie kogoś na ławkę co dorzuci te 10pkt. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

Na wschodzie moja ulubioną drużyna jest Boston. Jaram się nimi ponieważ oglądanie ich sprawia naprawdę fun 

Jak na dłoni widać, że trade Niemca to najlepsze co się ostatnio wydarzyło w tej drużynie. Smart pomimo flopow i lekkich niedociągnięć gra z meczu na mecz coraz lepiej.

Głębia składu też nie jest najgorsza ( po za DT, który robił w tym meczu za piąta kolumnę ) oraz co najważniejsze moim zdaniem grają najlepsza obronę w lidze i ciężko się gra przeciw takiej drużynie. 

Tatum jest w TOP 3 SF do tego Williams to prawdziwy walczak pod koszem, dla niego nie ma straconych piłek. 

Moim zdaniem ten Boston grający od Stycznia może śmiało powalczyć o WCF

Bardzo podoba mi się ta miłość do świetnego zespołu jakim jest BOS. tam jest sporo talentu i może warto abyś opisał więcej szczególnie dwóch świetnych graczy jakimi są Tatum i Williams. Innymi się nie ma co zajmować. Nie masz ich w składzie beGM. ;)  Nawet to ze grasz zespołem z WC tłumaczy ostatnie zdanie  

a jeżeli już jesteśmy przy WCF to kogo tam widzisz? Clippers z PG chyba nie?

wracajac na poważnie do BOS to od dawna był to zespół który poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodził i pomimo ze od dekad mieli zawsze ofensywne monstrum to dokładali swoje w obronie. Dołożenie White’a może być smaczkiem w PO bo to dobry zawodnik na ostatnie minuty gry. Chyba współpraca Tatum Brown w końcu się ułożyła to można już oczekiwać tylko lepszej gry. 

Tam owocuje tez fakt ze para liderów gra już ze sobą jakiś czas w niezmienionym składzie. Ciężko by było o lepsza grę jakby liderów tam co chwile wymieniano ( gorsza gra wcześniej była podyktowana między innymi wymiana liderów zbyt często najpierw Thomas odszedł potem Kemba i jeszcze utracono Haya). Stabilizacja obecnie może być atutem. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

Oglądałem pare razy Dallas. Fajnie jakby AL wyciągnął na obwód podkoszowych i wtedy Tatum mógłby wchodzić z łatwością pod kosz. 

Myślę, że Rob lepiej wyciągnie obrońców spod kosza od takiego dziadka Horforda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie (mimo że sympatyzuje z Dallas) to trochę się dziwiłem tej decyzji w końcówce sędziemu. Ponoć tłumaczyli że faul by był jakby doszło do kontaktu z nadgarstkiem a tak to ciężko było uznać kto komu przybił tę piątkę w powietrzu. Trzeba mieć nadzieję że po powtórkach znający się na "szczegółach" sędziowie podjęli słuszna decyzję. Raz w drugą stronę to zadziałało gdy Tatum zrobił szpagat przy ładowaniu.

Zdecydowanie za dużo rzutów chciał oddawać Tatum mimo podwajania, co skutkowało fatalną skutecznością. Luka za to się w tym meczu nie podpalił z hero mode, i pięknie rozgrywał mimo presji Bostonu. On ostatnio zawsze dowozi coś ekstra na Celtów. 

Po stronie Boston chciałbym wyróżnić Smarta, zawsze ma impact po stronie bronionej, a w ataku jest typowym team playerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.