Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2021/2022


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Zarówno MVP sezon Bricka jak i ten Róży byłyby dziś daleko w tyle przy tym co odpitalają w tym sezonie DeRozan Morant Embiid Antek i Jokić, a pewnie i gra CP3 się tutaj powinna też znaleźć, a nie wiem czy do konwersacji o top5 nie włączy się też Tatum

dużo też mówi fakt, że z tyłu są Doncić, Lebron, Booker czy gwiazdy Utah + połamany Durant

taki to jest sezon, nie ma się co kłócić czy Rose lepszy od DDR, poprzeczka mocno podskoczyła

a jeszcze freakin Jimmy B oczywiście

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kcp78 napisał:

Gdzie Rzym, gdzie Krym? Porównywanie grajkow z różnych koszykarskich epok to zawsze lol, ale jeśli już szukać argumentów w tym 'sporze', to niewatpliwie istotnym kryterium jest tutaj wiek mvp-rose'a, a co za tym idzie, skala jego talentu... 

żaden lol jak się przyjrzeć sprawie, Rose miał zbudowane idealne warunki pod swój skilset, trio Butler Deng Noah to jeat koniec, ale na przeatrzeni czasu takie wyczyny nie robią wrażenia patrząc na to jak efektywni mogą być Morant, Dezionte czy nawet Jamal Murray

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2022 o 14:31, LeweBiodroSmoka napisał:

gość jest przez cały sezon strasznie słaby, w Kings po roli mentora na którego się kreował na początku sezonu, wyleciał z rotacji jako jeden z pierwszych, ani nie broni ani nie jest efektywny w ataku, nie mam pojęcia po co taki ktoś do drużyny z aspiracjami

Ile spotkań Kings widziales w tym sezonie?

W ilu grał TT? Najlepszy wysoki w obronie, mega przydatny w ataku, nie wiem czy nie wylecial z rotacji z powodów pozasportowych. Dużo bardziej efektywny niż Holmes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Robaq napisał:

Ile spotkań Kings widziales w tym sezonie?

W ilu grał TT? Najlepszy wysoki w obronie, mega przydatny w ataku, nie wiem czy nie wylecial z rotacji z powodów pozasportowych. Dużo bardziej efektywny niż Holmes.

Ja widziałem dużo i dla mnie to top 3 najgorszych grajków w NBA aktualnie. Obym się mylił i oby odżył w lepszym zespole jeśli trafi do Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze gorszy niż np. Holmes? Za kazdym razem jak wchodził  byłem spokojny, ze przynajmniej 

a) powalczy po obu stronach tablicy

b) jak się da sfaulować to zrobi 80 %

c) jego hook shoty zrobią punkty przy skuteczności min. 2/3

Jego mecz w Indianie zarazem pierwszy i ostatni - patrzac na statsy super.

To może wyjaśnisz kto jest gorszy od niego? obecnie

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robaq napisał:

Ze gorszy niż np. Holmes? Za kazdym razem jak wchodził  byłem spokojny, ze przynajmniej 

a) powalczy po obu stronach tablicy

b) jak się da sfaulować to zrobi 80 %

c) jego hook shoty zrobią punkty przy skuteczności min. 2/3

Jego mecz w Indianie zarazem pierwszy i ostatni - patrzac na statsy super.

To może wyjaśnisz kto jest gorszy od niego? obecnie

Niestety w tak krótkim poście pomyliłeś się co najmniej 3 razy:
1. W tym sezonie w Sacramento rzucał 53% z osobistych, jego najlepszy wynik w karierze to 69%... 8 lat temu.
2. Spod obręczy kończył na 56%.  Przykładowi wysocy gracze (z Sacramento bo tych powinieneś kojarzyć): Holmes 77%, Metu 70%. Nawet nie da się tego porównać. Obwodowi lepiej kończą spod obręczy niż on.
3. W Indianie zagrał w 4 meczach a nie w jednym i tak się składa, że oglądałem wszystkie z nich. W trzech był absolutnie najgorszym graczem na parkiecie, a jeśli nie wierzysz mojemu eye testowi, to potwierdzają to wszystkie advanced staty.

Zgadza się tylko to, że "powalczy", ale takich "walczaków", o 10 lat młodszych i dużo wyżej skaczących jest w każdej drużynie pięciu. Jego jedynym atutem jest doświadczenie, z którego nie korzysta. Dlatego liczę, że jeśli pójdzie do lepszej drużyny to się bardziej skoncentruje.

Kto jest gorszy? Nie wiem, założyłem że nie znam wszystkich graczy NBA i może ktoś obok niego w tym top 3 jest. Jakiś Czarek Trybański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nakręcacie się tym TT jak katarynka.

Parkiet zweryfikuje swoje.

JA przyznam się,że byłem optymistą DeRozan-a, zastanawiałem się czy Caruso nie będzie maskotką i mogę teraz powiedzieć myliłem się.

Z ogólnodostępnych graczy na pozycję F/C wg.mnie TT jest najlepszym rozwiązaniem (też zależy za ile).

Najbardziej cieszyłbym się gdyby wszyscy byli zdrowi.

Ps. 

Jak oceniacie 2 albo 3 garnitur
Tony Bradley

Troy Brown Jr.

Tyler Cook

Devon Dotson

Javonte Green

Alize Johnson

Derrick Jones. Jr.

Marko Simonovic

Matt Thomas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Przemus napisał:

Ludzie nakręcacie się tym TT jak katarynka.

Przepraszamy, że dyskutujemy o NBA na forum o NBA :(

11 minut temu, Przemus napisał:

Jak oceniacie 2 albo 3 garnitur
Tony Bradley

Troy Brown Jr.

Tyler Cook

Devon Dotson

Javonte Green

Alize Johnson

Derrick Jones. Jr.

Marko Simonovic

Matt Thomas

DJJ i Green (przekozak to jest) byliby w rotacjach innych drużyn NBA, reszta jest ciągnięta za uszy przez podstawowych graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Przepraszamy, że dyskutujemy o NBA na forum o NBA :(

DJJ i Green (przekozak to jest) byliby w rotacjach innych drużyn NBA, reszta jest ciągnięta za uszy przez podstawowych graczy :)

jeszcze zastanawiam mnie Bradley-czy jest dobry czy jednak przez obraz całych bulls tak dobrze wygląda (czasami)

PS. Dyskusje uwielbiam, od tego jest forum ale czy TT będzie lekiem na  braki?

 

Edytowane przez Przemus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Przemus napisał:

jeszcze zastanawiam mnie Bradley-czy jest dobry czy jednak przez obraz całych bulls tak dobrze wygląda (czasami)

No wg mnie taka choćby słabiutka Indiana ma dwóch lepszych młodych wysokich (Taylor i Jackson) o których nikt nigdy nie słyszał, więc na pewno da się trafić lepiej niż Bradley... No ale zawsze to mięcho pod kosz :)

4 minuty temu, Przemus napisał:

Dyskusje uwielbiam, od tego jest forum ale czy TT będzie lekiem na  braki?

No dokładnie o tym dyskutujemy. Wg niektórych to b. dobry gracz a wg mnie zwłoki i ja bym go w Bulls (którym zacięcie w tym roku kibicuję) nie chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troy Brown Jr.

$5,170,564-dla mnie za duża kasa jak na jego umiejętności

Tyler Cook

$1,701,593-dla mnie padlina

Devon Dotson

$925,258-dla mnie gracz coś tam pokazuje, ale ....

Javonte Green

$1,669,178-za tą kasę ok

Alize Johnson

nie wiem ile kosi-ale myslalem,ze to będzie super strzał a nie kupa

Marko Simonovic

$925,258-widziałem 3 mecze w których grał i nie chciałbym go więcej widzieć

Matt Thomas

$1,669,178-nie mam plusów do jego gry. Sądziłem,że będzie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Przemus napisał:

Jak oceniacie 2 albo 3 garnitur
Tony Bradley

Troy Brown Jr.

Tyler Cook

Devon Dotson

Javonte Green

Alize Johnson

Derrick Jones. Jr.

Marko Simonovic

Matt Thomas

Po pierwsze, Alize Jonhson już dawno wyleciał z drużyny.

Po drugie, Simonović i Dotson są cały sezon poza rotacją i nawet kontuzje innych tego nie zmieniły.

Po trzecie, Cook po dołączeniu Thompsona i Thomas po powrocie Lonzo i Caruso, raczej już nie powąchają parkietu.

Także z tych co wymieniłeś, tylko Bradley, Brown, Jones i Green, to są ludzie do grania, jeśli wszyscy będą zdrowi. Green, obok DeRozana, to największa sensacja tego sezonu i nie zdziwię się, jeżeli będzie wychodził w pierwszym składzie nawet po powrocie Williamsa. 

Wtedy z ławki mamy: Thompson, Williams, Caruso, White, Dosunmu, dwóch juniorów, Jonesa i Browna, oraz Bradleya. Całkiem niezły ten drugi garnitur.

 

 

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cvbe

szanuje, mialem zupełnie inny poglądc na jego gre gdy był na boisku.70 % Holmesa to chyba wynik tylko jego spotkań w pierwszych dwoch miesiacach sezonu.

Za każdym razem gdy TT wchodził na parkiet wiedziałem ,ze przeciwników czega twarda gra pod naszym koszem.

 Jeśli Philla wykupila jego kontrakt, mniemam, że może pograć w Bullsach do końca sezonu za frytki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, josephnba napisał:

Ale czarka to ty szanuj! 

Pierwszy nasz w NBA, do tego były gracz Bulls kutfa tfoja mać 

Btw, To nie do końca prawda, ja np nie wiedziałem do nie dawna ze w pierwszym meczu rozegranym w historii NBA najlepszym scorerem był Żyd polskiego pochodzenia o nazwisku Sadowski i mało osób o tym wie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.