Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2021/2022


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Kubbas napisał:

 

A Miami gdyby nie życiówka Butlera to też było połamane i nie tak mocne jak się wydawało wtedy

Życiówka Jimmiego to jedno ale pomijając chociażby świetną grę Herro i adjustments które obie drużyny robiły to dla Heat nie LeBron był problemem a właśnie Davis bo Heat mieli brakowało wysokich co Lakers wykorzystywali bezlitośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rw30 napisał:

ej z pozytywów to widzieliście ten serial o Lakersach na HBO?

 

Showtime >>> 90's Bulls!!!

 

sztos!

Ten serial to najlepsze co sie Lakers przydarzyło w tym sezonie, świetny jest i na szczescie robi go HBO i na szczescie nie jest dokumentem, wiec duzo lepszy niz ten o Chicago od Netflixa, choc tez totalnie inny przez formę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, memento1984 napisał:

Brick jest tez jedyna postacia w lidze, ktora jest tak zapatrzona w siebie, ze kto wie, czy nie wyrzuci agenta bo ten bedzie sie upieral zeby bral PO : )

Jednak mówi co innego - uważa, że to wszystko przez kontuzję i że trzeba dać im szansę w 82 meczach :) I oczywiście ma nadzieję, że mają go w planach.

Czyli opt in i czekanie na trade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

Jednak mówi co innego - uważa, że to wszystko przez kontuzję i że trzeba dać im szansę w 82 meczach :) I oczywiście ma nadzieję, że mają go w planach.

Czyli opt in i czekanie na trade :)

Pierwsza bardzo mądra wypowiedz.  
 

agenta gracza który otrzyma czek na 4,7 mln zielonych 

tez bym grał w zielone bo idzie kryzys 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2022 o 16:27, BMF napisał:

1. Było wiadomo po ~10 meczach, że ten sezon jest przegrany, wymiana po Westbrooka od samego początku była zła i idzie to na konto wszystkich (LeBron, Davis, FO). Malo kto się pewnie spodziewał, że jest tak bardzo przegrany, ale pewnie z, w miarę, normalnym zdrowiem udałoby się doczłapać do playoffów. Brak głębii, spacingu i rosteru dopasowanego pod jakąkolwiek ofensywną filozofię, oparty tylko i wyłącznie na star powerze - to zaprzeczenie NBA w 2022 roku. Może dobrze, że skończyło się epicką kompromitacją, bo chyba tylko w obliczu takiej sytuacji można liczyć na wyciągnięcie odpowiednich wniosków.

2. To niesamowite, że Vogel wytrzymał do końca sezonu, ciężko mi znaleźć inny przykład trenera odwalającego kaszanę i robiącego wyniki mocno poniżej oczekiwań do takiego stopnia, który przepracowałby cały rok. Kuriozalne było, że przez cały sezon nie wiedział jak chce grać i na mecz z Pelicans wyszedł death lineupem Westbrook-Bradley-LeBron-Davis-Howard. Typ nie kuma czaczy. Dobry defensywnie i słaby ofensywnie trener, który sobie poradzi jedynie gdy dostanie roster pod swoją filozofię: więc ciekawe czy jeszcze w innym miejscu się odkuje. 

3. Taki sobie ten sezon LeBrona sportowo, tzn. to wciąż jest poziom top10 ligi, ale kolejny przykład, że brakuje mu koszykarskiego IQ gdy gra w niepoukładanej ekipie, już mieliśmy w Cavs '18 z tym do czynienia, że potrafił kompletnie obijać się w obronie potęgując problemy całego teamu, i podobnie momentami było w tym. Opuszczenie ~20 meczów to już coś co Lakers powinni mieć wkalkulowane w koszty.

4. Szanse, że Davis kiedykolwiek ,,przejmie'' team, to są kompletne mrzonki, ale w sumie szkoda gościa.

5. IMHO Westbrook + pick(i) może dać zaskakująco pozytywny zwrot, bo potężny spadający kontrakt dla teamu w rebuildingu to jest dobry asset, więc nie spodziewam się stretchu, ale nie chcę myśleć co tam może się wydarzyć. Lakers tracą leverage fajnego miejsca dla vetów za minimum, więc wolę nie myśleć co tam będzie w przyszłym sezonie na pozycjach 6-9 w rotacji. Zwłaszcza, że IMHO nie uda się przedłużyć Monka. Generalnie Lakers nie można skreślać (big market i dwóch graczy z top10 ligi), ale potrzebują serii świetnych, ba, idealnych ruchów, a moim zdaniem to się nie wydarzy w tej personalnej konfiguracji. 

6. @blackmagic - chyba coś Ci wiszę. ;] 

Miło ze pamiętasz - jako ze półka od alkoholu u mnie pełna możesz przelać coś wedle uznania w imieniu Elda na jakaś zbiórkę siepomaga albo wosp.

co do sezonu lakers napisze coś więcej jak wrócę z urlopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lucas napisał:

Ten serial to najlepsze co sie Lakers przydarzyło w tym sezonie, świetny jest i na szczescie robi go HBO i na szczescie nie jest dokumentem, wiec duzo lepszy niz ten o Chicago od Netflixa, choc tez totalnie inny przez formę :P 

Szkoda tylko że aż tak dużo uwagi zwracają na bufona Jabbara

Przy nim Kyrie nawet wydaje się być całkiem normalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kubbas napisał:

Szkoda tylko że aż tak dużo uwagi zwracają na bufona Jabbara

 

Jabbar? Znakomicie przedstawiona postać, dodająca kolorytu & świetnie ukazująca jak różnorodne jest USA.

 

W ogóle oddana jest masa autentycznych szczegółów, jak np. Magic chodzący z radiem na ramieniu - wieki temu gdzies czytałem że faktycznie tak chodził, a Jabbar mówił 'spokojnie, za parę tygodni się zmęczy' czy proponujący high 5. Zayebiśćie się ogląda, choć bodajże 3  odcinek trochę nudny  był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rw30 napisał:

Jabbar? Znakomicie przedstawiona postać, dodająca kolorytu & świetnie ukazująca jak różnorodne jest USA.

 

W ogóle oddana jest masa autentycznych szczegółów, jak np. Magic chodzący z radiem na ramieniu - wieki temu gdzies czytałem że faktycznie tak chodził, a Jabbar mówił 'spokojnie, za parę tygodni się zmęczy' czy proponujący high 5. Zayebiśćie się ogląda, choć bodajże 3  odcinek trochę nudny  był.

też ten trzeci mnie rozczarował i już myślałem, że będzie równia pochyła, ale na szczęście nie jest. natomiast co do szczegółów, to z jednej strony jest jak mówisz, ale z drugiej koloryzują pod większą dramaturgię, bo np. w tym pierwszym meczu, to nie Magic podawał na koniec, a sam KAJ siedział normalnie przy trenerze razem ze wszystkimi. tak więc ciekawe ile wydarzeń jest w ten sposób przekręconych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

W Miami była na początku istnienia ich organizacji cheerleaderką ;) 

odmieniła NBA - mecze szczególnie w RS są takie nudne, że nieraz lepiej obejrzeć GTK Gliwice ze Startem Lublin aleeee ta cała otoczka meczów NBA przyciąga widzów ( kto był live to wie że w sumie mecz to dodatek do reszty :P ) nie znałem tych historii związanych z rozwojem marketingu NBA , jak mocno te wizje Bussa i wpływ są podkoloryzowane? Bo przecież czirliderki i maskotka to fundament NBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

też ten trzeci mnie rozczarował i już myślałem, że będzie równia pochyła, ale na szczęście nie jest. natomiast co do szczegółów, to z jednej strony jest jak mówisz, ale z drugiej koloryzują pod większą dramaturgię, bo np. w tym pierwszym meczu, to nie Magic podawał na koniec, a sam KAJ siedział normalnie przy trenerze razem ze wszystkimi. tak więc ciekawe ile wydarzeń jest w ten sposób przekręconych.

Pytanie też, kto jest źródłem informacji, bo na razie rozciągają historię jak w Hobbicie, a i autor książki to nie jest ktoś, kto w tamtym czasie był blisko drużyny, jak np. w przypadku Sama Smitha i "Jordan Rules".

Osobiście jestem rozczarowany samym przedstawieniem gry, raz że mało, dwa że chaotycznie pocięte, jakby nie byli w stanie realistycznie pokazać kilku sensownych akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.