Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, nizina napisał(a):

Fajoski pick @Tecu 👌

Przyznam się, że pomysł został zainspirowany wygadaniem się upitego przeze mnie kolegi skauta z NBA, od którego dowiedziałem się, że dostał promise od Nuggets w pierwszej rundzie 😂

Ciekawe czy przeciek się potwierdzi 😉

Jako, że jestem skromniejszy od przedmówcy, nie roszczę sobię ewentualnych zasług jeżeli wypali 😉

Jeżeli nie wypali to oczywiście już moja zasługa 😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można podziwiać  skromność kolegi dwa posty wyżej. 
Był i widział zapewne bezpośrednio ze 100 nazwisk. Część w NCAA część na combine. 
Nawet mi się to klei z tym oburzeniem że kiedyś było 24 godziny na wybór a teraz nagle dużo mniej.  Tym bardziej doceniam tak dobry wybór. 

Ja niestety wybrałem dużo gorzej. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LAF napisał(a):

Biorąc pod uwagę, że od kiedy jestem na beGM retirement rzadko tutaj zaglądam to jako koszykarski laik oglądałem trochę MM i moją uwagę zwróciło dwóch zawodników. Jeden się wycofał z draftu a drugi to Zuby

Takze dobry pick @january

A Philon vs Michigan się w oczy nie rzucił:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nizina napisał(a):

Patrzac po ostatnich mockach  nie jest w tej opinii sam;)

Może być bustem, ale powiem tak.

Kurde zakochałem się w jego grze i tym co wyprawiał w tym sezonie w NCAA a to mi się rzadko zdarza, on gra tak pięknie, ze poezja. Brałbym go z 13 u nas (a nawet wyżej), zrobiłem przez jego spadek w mockach gambling z trade down, udało się.

Jak totalnie nie wypali to trudno (choć imo 6man to jego podłoga z tym skillem), biorę to na klatę jarając się jego stylem gry. Jak wypali to będzie sztos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, nizina napisał(a):

Ktos myslał ze de larrea dotrwa do #39, serio?

W realu jeden z najlepszych centrów w historii (Marcin Gortat, przyp. Red) dotrwał do 57 picku, by później stać się legendą, opoka, liderem, kamieniem węgielnym Phoenix Suns czy Washington Wizards. 

W życiu bywa różnie, kwadratowo i podłużnie 

Każda próba jest lepsza od żadnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.