Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Tecu napisał:

Może nie czytałem dokładnie, ale tiebreakery i miejsca zwyciezców dywizji to zupełnie inne sprawy. Tiebreakery są w regulaminie a moje konkretne pytanie jest następujące:

Czy do tej pory, w naszej grze, zwycięzcy dywizji mieli lepsze rozstawienie czy też nigdy tak nie robiliśmy? 

Jeżeli nigdy tak nie robiliśmy to proponuję nie zmieniać tego w tej chwili tylko kontynuować tradycję a zmienić od nowego sezonu a jeżeli tak robiliśmy to sprawa jasna. 

uuuu czuje strach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Tecu napisał:

Może nie czytałem dokładnie, ale tiebreakery i miejsca zwyciezców dywizji to zupełnie inne sprawy

Nie są jeśli zwycięzcy dywizji są rozstrzygani na podstawie tiebreakerów :)

Nie wiem czy kiedyś była taka sytuacja, żeby aż tyle ekip miało identyczny bilans i żeby trzeba było to rozstrzygać, ale nawet jeśli ktoś kiedyś coś zrobił źle, to nie znaczy, że dalej trzeba robić to źle. Boisz się trochę NYK? ;)

A co do tego co Longer cytował to może tak to sobie Jasiek wyobraża, ja nie potrafię sobie wyobrazić, żeby jakiś zespół na koniec sezonu miał 45,43W, a tiebreakery to wyimaginowane bilanse h2h itp albo zastępują nam losowanie w przypadku draftu. Jak tabelą zajmuje się @MarcusCamby, to wszystko się sumuje jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się jeszcze ktoś z zachodniej konferencji wypowiedzieć, albo ze wschodnich drużyn, które nie awansowały do PO ani PI (bez urazy Królowie Wschodu, ale wiadomo że mamy wszyscy w takiej dyskusji swoje pobudki, więc powinniśmy odpuścić "głosowania" w tym temacie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, karpik napisał:

Boisz się trochę NYK? ;)

Widzisz, to taka pułapka, bo nieważne co napiszę to ktoś wyskoczy z takim tekstem lub odwrotnym. 

Wciąż nie rozumiem. Skoro zawsze decydowały liczby dokładne a nie zaokrąglone, czyli 44,73 > 44,53 to zostało tylko zdecydować, czy zwycięzcy dywizji mają rozstawienie czy też nie. Jeżeli nigdy tego nie używaliśmy to dlaczego teraz nagle mamy tak robić? 

A będzie jak będzie, tylko proszę mnie poinformować z kim gram na więcej niż dzień przed deadlinem, bo nie chcę kolejny raz zmieniać opisu 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Tecu napisał:

Wciąż nie rozumiem. Skoro zawsze decydowały liczby dokładne a nie zaokrąglone, czyli 44,73 > 44,53 to zostało tylko zdecydować, czy zwycięzcy dywizji mają rozstawienie czy też nie. Jeżeli nigdy tego nie używaliśmy to dlaczego teraz nagle mamy tak robić? 

W NBA zanim dojdzie do przydzielania poszczególnych seedów, najpierw rozstrzygani są zwycięzcy dywizji. W przypadku tiebreakera wyżej jest zawsze zwycięzca dywizji. Nie wiem jak to wytłumaczyć inaczej.

@january ja nie twierdzę, że to jest sprawiedliwe czy coś, ale tak po prostu jest. W realu też przecież pod koniec sezonu się cuda dzieją i przy bliskich bilansach wiele zależy od terminarza pod koniec sezonu, co tym rozstawieniom w realu też daje pewien element szczęścia/pecha.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, karpik napisał:

W NBA zanim dojdzie do przydzielania poszczególnych seedów, najpierw rozstrzygani są zwycięzcy dywizji. W przypadku tiebreakera wyżej jest zawsze zwycięzca dywizji. Nie wiem jak to wytłumaczyć inaczej

Tylko, że u nas nie ma remisów, bo z uwagi na specyfikę głosowania wynik mamy ułamkowy, zaokrąglony tylko by wyglądało ładnie wizualnie. Tak mi się zawsze wydawało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było jak mówi january zawsze u nas @karpik u nas nie ma remisów, a przynajmniej mega trudno o nie, ten bilans zaokraglony jest tylko,  żeby ładnie wyglądało...jesli nie ma już w NBA tego przepisu ze zwycięzcy dywizji musza być w top4 to u nas tez nic nie powinno się zmieniać, bo Nie ma fizycznie zadnego tiebreakera do rozstrzygnięcia u nas...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tecu napisał:

by wyglądało ładnie wizualnie

 

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

żeby ładnie wyglądało

@MarcusCamby po publikacji ostatecznych wyników po poprawkach W/L na które były 2 dni napisał następujące rzeczy ( jeden tuż przed awanturą z Ignazem, drugą w trakcie )

W dniu 29.05.2021 o 00:17, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą zamieszanie z wynikami RS to żywy dowód na to, że dalej powinien się tym zajmować CambyGOAT i mieć na to wyłączność

@Eld

Oczywiście, że zawsze Ty się tym zajmowałeś i przy T2 oznaczałem Cię kilka razy abyś to zrobił zostawiając tą przyjemność Tobie. Ba, nawet kilku GMów prosiło o bilanse, gdzie przewodził w tym Ronnie dodająć "tylko poproszę z drugim miejscem po przecinku". 

Czas mijał a Ty tego nie robiłeś. Owszem RL potrafi całe plany wywalić więc się zapytałem czy mam to zrobić za Ciebie. Wyraziłeś zgodę więc zrobiłem mimo, że nie potrafię tego tak ładnie i tradycyjnie tego robić jak Ty.

W dniu 30.05.2021 o 01:47, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że nie jestem na kompie, ale powiem Ci Eld, że wyniki W/L bez przecinków są błędne i na pewno w tym kształcie nie trafią do tematu historia 

Do dziś nie wiem w którym miejscu coś źle zaokrągliłem, choć fakt - @Szulim mi coś dzisiaj zgłosił, ale proszę go o napisanie tego publicznie aby nie było, że działam na własną rękę i że znów coś kombinuję.

Skoro w takim kształcie na pewno nie trafią do historii to jak Radny weź się proszę za to skoro zawsze to robiłeś. Raz - popraw tak aby i ładnie wyglądało i nie było błędne, a dwa rozstrzygnij spór czy o kształcie par mają decydować miejsca po przecinku jak chce na przykład @january, czy tiebreakery jak chce @karpik i @BMF. Masz w tym moje pełne poparcie jak zadecydujesz i jak to zrobisz bo mnie szczerze nie obchodzi co się dzieje na Wschodzie, ale ktoś decyzję podjąć musi. Ozzy jest bardzo mało aktywny, Cvbe i Alonzo nie chcą decydować, a ja jak napisałem - nie podejmę samodzielnej decyzji.

Stąd wnoszę @MarcusCamby aby na chwilę Ci wkurw przeszedł i abyś zadecydował dla dobra rozgrywki. Dodam, że masz przy tym moje pełne poparcie. Zrobimy tak jak CambyGOAT robił tylko podejmij tą decyzję szybko bo nie zaczęliśmy jeszcze play-in, a jutro już 1 Czerwca kiedy Lipiec tuż tuż i co za tym idzie - zbliża się draft, a my w tym momencie i w takim tempie będziemy gdzieś na etapie początku conference finals. 

Skoro mnie stać po rusztowaniu na w miarę racjonalnego posta, to jestem przekonany, że Ciebie tym bardziej. Czas nam ucieka. 

------------------------------------------------

A i @cvbe to co pisałeś dzisiaj na radzie o ujawnieniu pewnych faktów które mogą zmienić postrzeganie mojej sytuacji - zrobimy to, ale Ciebie poproszę o wklejenie printscreenów bo moje jak ktoś to ujął, tylko dla Ciebie były by wiarygodne. Ale zrobimy to dopiero kiedy rozstrzygnie się jak będą wyglądać pary i jak skończą się play-in, czyli podczas pierwszej rundy. Dlaczego wtedy? Słowa klucz "wyleje się szambo" - na pewno wiesz o co mi chodzi. Nie potrzebna nam kolejna rozróba na tym etapie. Teraz @MarcusCamby musi się wznieść ponad podziały i podjąć decyzję abyśmy mogli ruszyć z rozgrywką i to jest najważniejsze.

Czekamy Marcusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś streści o czym mam decydować?

Ja chciałem tylko tabelkę W/L poprawić, bo są tam małe kosmetyczne zmiany do poprawki. Tak przykładowo Jazz mają 18 z małym haczykiem, więc ich bilans to 18, a nie 19W. Takie małe detale.

@Szulim już napisał. Nie wiem czemu jak ja o tym wspominam, to Eld czuje się osaczony.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

@Eld wrzucam screen z moich sugestii ;)

 

AF72C2DC-E6A8-4AA8-B73C-71AA3A7370F2.jpeg

Nie to miałeś napisać, a o swoim bilansie.

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ktoś streści o czym mam decydować?

Przeczytaj dwie ostatnie strony - tyle Ci wystarczy na pełen pogląd.

W dużym skrócie? Czy o seedowaniu na Wschodzie przy tylu remisach mają decydować setne części procenta np 43,59, czy tiebreakery rodem z RL NBA opisane przez Karpika i BMF. Na ich postach wystarczy, że się skupisz.

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja chciałem tylko tabelkę W/L poprawić, bo są tam małe kosmetyczne zmiany do poprawki. Tak przykładowo Jazz mają 18 z małym haczykiem, więc ich bilans to 18, a nie 19W. Takie małe detale.

To to zrób. Co stoi na przeszkodzie? Bo na pewno nie ja. Ja po prostu chciałem aby było zrobione, więc zrobiłem. Po swojemu, ale zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

To to zrób. Co stoi na przeszkodzie? Bo na pewno nie ja.

Wydawało mi się, że pisałem ju to na forum rady, kiedy przyznałeś mi oficjalny urlop. Brak czasu.

Ale dzisiaj planuje nad tym usiąść, bo gdzieś do trzeciej będę na komputerze.

5 minut temu, Eld napisał:

W dużym skrócie? Czy o seedowaniu na Wschodzie przy tylu remisach mają decydować setne części procenta np 43,59, czy tiebreakery rodem z RL NBA opisane przez Karpika i BMF. Na ich postach wystarczy, że się skupisz.

Tak jak zawsze. Setne części procenta. No debatable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tak jak zawsze. Setne części procenta. No debatable.

Czyli rozstrzygnięte. Popieram Marcusa przy jednoczesnym wstrzymaniu się od głosów Cvbe i Alonzo bo są bezpośrednio zainteresowani rozstrzygnięciem. Jest to oficjalna decyzja Rady.

A oficjalny urlop to MYŚMY razem we trzech Ci przyznali, a nie tylko ja.

Dziękuję Ci za szybką reakcję i odpowiedź.

----------------------------------------------------------------------

Tym samym pary zostają jak są, a ostatni komunikat wyznacza deadline na opisy i głosowania.

----------------------------------------------------------------------

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA Standings 2020/21

 

Konferencja Wschodnia

1. Miami Heat 54-18

2. Orlando Magic 44-28

3. Philadelphia 76ers 44-28

4. Cleveland Cavaliers 44-28

5. Toronto Raptors 44-28

6. Milwaukee Bucks 44-28

-----------------------------------------------------------

7. New York Knicks 43-29

8. Indiana Pacers 42-30

9. Charlotte Hornets 42-30

10. Atlanta Hawks 38-34

-----------------------------------------------------------

11. Washington Wizards 37-35

12. Detroit Pistons 29-43

13. Boston Celtics 21-51

14. New Jersey Nets 21-51

15. Chicago Bulls 20-52

 

Konferencja Zachodnia

1. Minnesota Timberwolves 54-18

2. Denver Nuggets 54-18

3. Golden State Warriors 46-26

4. Los Angeles Lakers 46-26

5. Houston Rockets 45-27

6. Dallas Mavericks 45-27

-------------------------------------------------------------

7. Oklahoma City Thunder 42-30

8. Sacramento Kings 41-31

9. Phoenix Suns 28-44

10. New Orleans Pelicans 25-47

-------------------------------------------------------------

11. San Antonio Spurs 24-48

12. Memphis Grizzlies 19-53

13. Utah Jazz 18-54

14. Los Angeles Clippers 14-58

15. Portland Trail Blazers 12-60

Proszę @Eld o przerzucenie do tematu ->

 

Dokładnie tak sporządzone bilanse trafią do tematu historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że wracam do tego ale nie chciałem na gorąco reagować, a do tego chciałem uspokoić się, pomyśleć i przemyśleć namowy @cvbe . Otóż nie do końca okazało się, że było tak jak pisałem " minus 3/4W dla NYK, plus 2 dla Bucks". Cudzych cyfr pilnowałem jak oka w głowie, swoje olałem. Poniżej, za moją, Cvbe i Alonzo zgodą macie wycinek rozmowy z forum rady dotyczący tylko tego tematu. Możecie sprawdzić daty i godziny. Nic nie było wycinane.

Mam nadzieję, że choć trochę zmieni to Wasze postrzeganie o mojej osobie, Szczególnie wśród @fluber i @ignazz. Żadnego -3/4W dla Knicks nie było, oraz żadnego +2 dla Bucks.

@cvbe wklei ( mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj ) Wam grafikę aby nie było znów jakiś podejrzeń i tekstów "że nie ważne kto głosuje, ważne kto głosy liczy".

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja pi****le... 

Weź załóż osobny temat na inwektywy

Dajcie spokój. Każdy się uczy to raz. Dwa, każdy popełnia błędy.

A dwa - to był nic innego jak zwykły zbieg okoliczności. Evitacre nie miał wglądu w tabelę i nie miał prawa wiedzieć ile zabrać aby tak wyszło. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.