Skocz do zawartości

[2033] Trade Request - Ostrzeżenia


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Eld napisał:

No gdyby Julek miał choć troszkę więcej czasu na inne rzeczy, to pewnie by się tak stało. 

Trochę to dziwne, ale są kluby które przez samą nazwę bym nie wziął bo mi się z czymś źle kojarzą. Rockets i np. Jazz złamanym kijem od miotły bym nie tknął. 

tym bardziej żałuję że tych Sonics nie masz z jeszcze większa lubością bym ci skopał zada :P :) choć fakt faktem że mi Rox też się za dobrze nie kojarzą :D 

6 godzin temu, Alonzo napisał:

Miałem ściągnięty ten pierwszy plik z campów, gdzie nie było jeszcze tych zakładek i na nim bazowałem.. 😐 

Sonics bym już nie oddał - przywiązuję się do teamów :P @Eld niech sobie weźmie Rockets - ja nigdzie Miami nie prowadzę. :) Jak byś szybciej się odezwał z tym Paytonem, to pewnie miałbym jego a nie Mookiego. 

ojtam ojtam, nowy start z nową wiedzą co do tabelek :D nawet bym ci jakiegoś 1rd zapodał dla dobra ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Eld napisał:

No gdyby Julek miał choć troszkę więcej czasu na inne rzeczy, to pewnie by się tak stało. 

Trochę to dziwne, ale są kluby które przez samą nazwę bym nie wziął bo mi się z czymś źle kojarzą. Rockets i np. Jazz złamanym kijem od miotły bym nie tknął. 

Jezeli nazwa sprawi ze będziemy miec kolejnego gma to mozesz sie ze mna nazwami wymienic. Twoi beda Grizzlies, moi Rockets, mi to jedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kolader napisał:

Jezeli nazwa sprawi ze będziemy miec kolejnego gma to mozesz sie ze mna nazwami wymienic. Twoi beda Grizzlies, moi Rockets, mi to jedno

E nie, dziękuję za dobre intencje.

Tymczasem wracam do oczekiwania na odpowiedź PM od Ciebie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Ty lepiej waż słowa. No chyba ,że co do zasady unikasz rzeczy idealnych i wolisz się babrać w .......Thunder 

Uuuu zabrzmiało groźnie. 

Niechęć do Jazz ( nie będę tu używał bardziej pasujących, acz nie ładnych słów ) zrodziła się we mnie jeszcze w latach '90. Ta morda twarz Malone wzbudzała we mnie jako w gówniarzu odrazę, te jego fruwające łokcie, a Hornacka jak widziałem głaszczącego się po policzku przed każdym FT ( tak, wiem dlaczego to robił ) to się po prostu...a nie powiem co. Lekko zapałałem jakąś sympatią do Jazz za czasów Derona, ale szybko mi przeszło jak Deronowi prime. A no i raz i w sumie nadal mam podjarkę na te Wasze stroje, chyba city. 

Utah Jazz idealne? Stan Utah w żadnym wypadku do idealnych nie należy. Jazz są teraz hot, ale to się skończy. Poza tym co to za zabawa dostawać gotowca do gry? Jak się w coś gra, to bierze się wyzwanie jak...Utah Jazz w beGM. Ale na szczęście wczoraj znalazł się człowiek który zrobi dobrą robotę.

A co do babrania się Thunder, to jeśli pijesz do beGM to czy ja wiem czy się babram? Jako tako idzie. Gdyby na mapie byli SuperSonics wiemy jak by było. Tym czasem Ely ( wyłap joke ), zamiast się mnie czepiać, że po prostu Jazz nie lubię idź policz Wasze mistrzowskie tytuły ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

Dokładnie, jako przedmiot Kultu.

Dzwoniłem do Kazika. Mówi ,że Kult nie ma na stanie takiego przedmiotu jak Qcin

 

17 minut temu, Eld napisał:

zamiast się mnie czepiać, że po prostu Jazz nie lubię idź policz Wasze mistrzowskie tytuły

Ale w RL w simce czy gdzie? Bo chyba generalnie mamy ich tyle co Thunder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

Dzwoniłem do Kazika. Mówi ,że Kult nie ma na stanie takiego przedmiotu jak Qcin

 

Ale w RL w simce czy gdzie? Bo chyba generalnie mamy ich tyle co Thunder

W RL SuperSonics zdobyli tytuł. Jazz nie. Thunder mimo, że są spadkobiercami SS też nie. Tyle, że jak Sonics wrócą na mapę, wiadomo komu będę kibicował, a Thunder będą numero duo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, gimmie napisał:

propos Jazz

Elliot    Perry
Danny    Granger
Derrick    Brown
Alexis    Ajinca
Jeff    Ayres

za

Michael    Redd
Horace    Grant
Sidney    Green
Darren    Collison

Liczę, że nikt mi nie zabierze mojego top 15 1st picku dodatkowo dając mi długi, wysoki, do niczego mi niepotrzebny kontrakt :) Props pewnie fair ale nie dla mojej drużyny

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Props Toronto Raptors:

Pick Jazz 2034 + Grant za cap space do Raptors.

No ten z kolei bez sensu bo cap space to ja mam, nie jest mi ono potrzebne :)

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Props Blazers 

D.Carroll, Grant i pick Jazz za Paytona xd 

A to to już c***ówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2021 o 21:36, julekstep napisał:

Formalnie będzie to wyglądało tak, że powstanie nowy temat w którym inni GMowie przez 3 dni będą mogli składać (jawne) oferty za danego gracza.

Mnie zastanawia, czy aby na pewno na tym ma polegać trade request konkretnego gracza. Spodziewałem się propozycji za samego Granta, bo to on jest na blocku z powodu niezadowolenia. Wrzucanie w to picków, innych graczy itp. uważam za bezsensowne i sprzeczne z tym co jest napisane wyżej.

To serio tak ma wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Roger napisał:

Mnie zastanawia, czy aby na pewno na tym ma polegać trade request konkretnego gracza. Spodziewałem się propozycji za samego Granta, bo to on jest na blocku z powodu niezadowolenia. Wrzucanie w to picków, innych graczy itp. uważam za bezsensowne i sprzeczne z tym co jest napisane wyżej.

To serio tak ma wyglądać?

no jeśli @cvbe nic nie zaakceptuje a nie będzie sensownych ofert to TR zostanie uwalony

wyjmowania picków/prospektów z najgorszego teamu w lidze raczej nie traktowałbym jako sensowne  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

no jeśli @cvbe nic nie zaakceptuje a nie będzie sensownych ofert to TR zostanie uwalony

wyjmowania picków/prospektów z najgorszego teamu w lidze raczej nie traktowałbym jako sensowne  ;) 

Znaczy, że jakby Ice23 odrzucił wszystkie oferty to TR dla Michaela Jordana też by było uwalone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.