Skocz do zawartości

[2033] Trade Request - Ostrzeżenia


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Alonzo napisał:

To ja poproszę ten ranking wg którego wyliczasz na Priv lub ogólnie wrzuć na forum jak możesz. 

Bo najwyraźniej będe musiał zweryfikować pewne rotacje u siebie. :) 

przecież jest od dawna na stronce :P

 

(tylko tam składy mogą być nieaktualne -> ale wyliczenia per grajek będą ok)

28 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jajczo

Mial iść do mnie Marion ale nie spinalo się finansowo bo policzyłeś 10 pick za 0 dolarów a wystarczyło poczekać 2 wybory draftowe jak już był zmaterializowany i miał wartość 2 mln i by wymiana przeszła :) 

Straszny szwindel

JEDNA AKCJA KOMISZOWA I SZANSE MAGIC NA MISIA ZACHOWANE! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

tak czy siak stawiam go w ciemno nad rankingiem który mówi że Rose to lepszy SG niż Harden :) 

Nie spieram sie z Toba, bo jeszcze jakas kontuzja sie przyplata wieczorem.

Btw daloby rade wieczorna simke do 19.30 zrobic? Musze wczesniej w kime, a nie wiem czy do sztabu medycznego znowu nie bedzie trzeba dzwonic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Pablo81 napisał:

Nie spieram sie z Toba, bo jeszcze jakas kontuzja sie przyplata wieczorem.

Btw daloby rade wieczorna simke do 19.30 zrobic? Musze wczesniej w kime, a nie wiem czy do sztabu medycznego znowu nie bedzie trzeba dzwonic :)

dzis Krzemo ci lamie graczy jbc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Alonzo napisał:

Rybeńko, a Ty się zastanawiałeś może skąd wziąłem te średnie? 🤨

Julek po prostu nie zamierza zdradzić wzoru wg którego obliczał średnią skilli.  :P 

😆 Szkoda że te emoty polikwidowali, ale w sumie pan świeżak to się nie ma co nabijać, ja do tej pory nie wiem jak grafik sprawdzić 🤪 słowem czemu ten dziad niejaki @Eld sonics nie przejął, bym mu Paytona sprzedał, Kempa by podpisał i by była 🎸, @Alonzo by dostał Rox, wiem że marna nagroda 😄, i byłby komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

😆 Szkoda że te emoty polikwidowali, ale w sumie pan świeżak to się nie ma co nabijać, ja do tej pory nie wiem jak grafik sprawdzić 🤪 słowem czemu ten dziad niejaki @Eld sonics nie przejął, bym mu Paytona sprzedał, Kempa by podpisał i by była 🎸, @Alonzo by dostał Rox, wiem że marna nagroda 😄, i byłby komplet

Miałem ściągnięty ten pierwszy plik z campów, gdzie nie było jeszcze tych zakładek i na nim bazowałem.. 😐 

Sonics bym już nie oddał - przywiązuję się do teamów :P @Eld niech sobie weźmie Rockets - ja nigdzie Miami nie prowadzę. :) Jak byś szybciej się odezwał z tym Paytonem, to pewnie miałbym jego a nie Mookiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał:

 słowem czemu ten dziad niejaki @Eld sonics nie przejął, bym mu Paytona sprzedał, Kempa by podpisał i by była 🎸, \

No gdyby Julek miał choć troszkę więcej czasu na inne rzeczy, to pewnie by się tak stało. 

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Sonics bym już nie oddał - przywiązuję się do teamów :P @Eld niech sobie weźmie Rockets 

Trochę to dziwne, ale są kluby które przez samą nazwę bym nie wziął bo mi się z czymś źle kojarzą. Rockets i np. Jazz złamanym kijem od miotły bym nie tknął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.