Skocz do zawartości

All-Star Game 2021


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś wrzucał, ale rozbawiło mnie to - tyle zasad, obostrzeń, ale ku..wa parami po swoich "barberach" chodzą... Ja to są te ostre przepisy to jebłem właśnie. Chyba stać ich na to, żeby te 30 dolców za test fryzjera zapłacić (zanim ich zarazi) mając mln na koncie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz all-star to żenada od jakiegoś czasu. Poziom nieudanych zagrań zakrawa na kpinę i w sumie poza kilkoma (na palcach 1 ręki podaniami) i rzutami za 3 z połowy boiska, to przeciętny mecz NBA daje więcej wrażeń... Te próby robienia czegoś z piłka co w efekcie nie dawały ani ładnej akcji, ani punktów, to kpina jakaś. Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu to jest impreza tylko dla tych graczy, którzy dzięki powołaniu mogą potem dostać więcej hajsu z umów. Reszta ma totalnie wylane. Tribute to KB24? Ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzabawniejsze to i tak są te pompki i layupy co niektórych gdzie reszta stoi i patrzy w drugą stronę

1 minutę temu, josephnba napisał:

Co tylko świadczy o tym jak żenujący był to konkurs 

 

ten wsad był bardzo spoko akurat, przelożył pod nogą z której sie wybił i załadował lewą choć jest praworęczny. słabe jest to że oceniali to ludzie siedzący ze 20m dalej i widz\acy tylko jedną perspektywę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu ASG było bardzo spoko (tak akurat żeby puścić w tle podczas robienia śniadania), nowa formuła przynajmniej w teorii jest dużo lepsza niż te flaki sprzed kilku lat.

Team Durant dostawał po prostu taki łomot, że żeby pojawiły się jakiekolwiek emocje w tej docelowo najciekawszej 4q, to musieliby zacząć porządnie bronić już na początku 3q - chwilami nawet próbowali, ktoś tam skoczył po zbiórkę na atakowanej, ktoś inny trochę się spiął m2m. Ale wiadomo, dobra gra w D to nie momenty, a grupowe spięcie dupy. A na to nie ma szans z wielu powodów, m. in. wstyd - jak by to wyglądało gdyby duranty przez 2q walczyły i wszystko na nic bo Stefek z Lillardem robią 3p contest z połowy boiska, w międzyczasie Giannis skacze wszystkim po głowach. Wstyd i hańba. A do tego ryzyko kontuzji i zmęczenie. 

Trochę wina Duranta, chociaż z Embiidem pewnie byłoby ciekawiej. 

Nie wiem skąd rok w rok jest takie oburzenie na to ASG. Totalnie wiadomo że zaserwują tam znowu tłustego burgera po którym będzie zgaga i nudności, zabieraj swoje pałeczki do sushi i nóż do steka, wróć na PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zimny taki mecz to tylko i wyłącznie wina graczy, bo sobie przyjęli, że taki coś będzie bawiło gawiedź. Za poziom widowiska odpowiadają zawsze aktorzy. Tu może obsada jest do dupy, a może podejście, gdzie wszyscy muszą być najlepszymi ziomkami, z naciskiem na muszą.

 

Celebryci kupują bilety bo "trzeba tam być", udają że świetnie się bawią oglądając te żenadę, kibice przed tv siedzą ze skwaszonymi minami, większość z nich to ludzie na co dzień nie oglądający spotkań bo to nie rewia and1, ci którzy lubią kosza dawno przestali sobie tym zawracać głowę.

Może, i piszę to z wielkim znakiem zapytania, taka formuła przyciąga nowych potencjalnych klientów co golenia. Nie wiem, nie śledzę takich danych.

Jeśli tak jest to spoko, Liga się promuje.

My tradycyjnie czekamy do kwietnia. I odpalamy stare klasyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dannygd napisał:

Ten mecz all-star to żenada od jakiegoś czasu.

przecież rok temu akurat mecz był bardzo dobry (jak na standardy asg)

 

no ale faktycznie w tym roku dłużej niż 10 minut się nie dało na patrzeć

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

przecież rok temu akurat mecz był bardzo dobry (jak na standardy asg)

 

no ale faktycznie w tym roku dłużej niż 10 minut się nie dało na patrzeć

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Trafiło się ślepej kurze ziarno.

Raz do roku to i kura pierdnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.