Skocz do zawartości

All-Star Game 2021


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Gówno mnie obchodza analitycy gram z jednym w fantasy jest od nich 15 razy lepszy we wszystko , znam go od lat, pijam z nim wódkę, nazywa się lorak i tak analizował że zamyka w tym fb tabele ;]

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marzec napisał:

Gówno mnie obchodza analitycy gram z jednym w fantasy jest od nich 15 razy lepszy we wszystko , znam go od lat, pijam z nim wódkę, nazywa się lorak i tak analizował że zamyka w tym fb tabele ;]

Może i z nimi grasz ale różnica jest taka że im płacą i ich słuchają a ty pienisz się na jakimś randomowym forum i uznajesz swój punkt widzenia za jedyny słuszny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marzec napisał:

Conley to ogór, chwast, koleś z fa w co poważniejszym fb. Ze 30 bardziej zasługuje niż on. Za bilans jazz to dostał na który nie ma żadnego wpływu. Że za całokształt niby? Po c***uu ma całokształt ;] top 5 może nie, ale top 10 ever worst asg na pewno. 

tęskniliśmy ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Koszmarny jest ten wybór Sabonisa do ASG, dawno nie było chyba aż tak złej decyzji. W tym sezonie Pacers dosłownie odżywają kiedy tylko Sabonis siada na ławkę.

Ciekawe czy Butler faktycznie znów pokazał fucka na ASG, czy to jednak tylko plotka :) 

Jak już ktoś miał iść z Pacers to bardziej zasługiwał na to Turner albo Brogdon. Szczególnie, że Brogdon początek sezonu miał kosmiczny i o ile w zeszłym roku występ Sabonisa był uzasadniony choć by za rozwój, tak w tym dostało po prostu za nazwisko. Bez Malcolma i Turnera za plecami on za ciula wuja nie miał by takiej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 00:28, Pepis21 napisał:

Wybrali składu do meczu Rising Stars, którego i tak nie mają zamiaru rozegrać, więc to wybór dla wyboru aby się wnukom można było pochwalić w przyszłości:

 

Tak spojrzałem na tę składy i brak whitea to chyba jakiś błąd matrixa jest 

Oczywiście w dupie z tym wyborami bo i tak nie zagrają ale k**** wybrali jakiś randomow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

I tak wiem, że to reszta świata, co tylko pokazuje bezsens tego podziału 

To skoro wiesz to kogo masz niżej od White? Tak przyjęli i tak wybrali. Jakby był inny podział to może by się załapał, ale jest taki a nie inny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić whitea ale garland czy nunn to już naprawdę wiocha. 

Promować typów że średnicy 5/2 tylko dlatego że są spoza USA to już głupota 

Bronią tego ludzie, którzy jednocześnie narzekają na liberalizację unii 😎

Silver robisz to źle 

 

Swoją drogą średnie top wyborów tegorocznego naboru mówią same za siebie 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Ja nie bronię. Po prostu tak jest. To się bardziej opłaca lidze. 

Co się opłaca? 

Gloryfikacja kolesi z 7-8 miejsca na ławce? 

To tylko świadczy o tym że silver podąża droga do nikąd 

 

Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się jaral tym, że koleś z jego kraju robi w NBA 5/2 

To ma być rising stars 

A nie składy jakiś kolesi, z których połowy może za rok nie być w lidze 

 

Trybański też powinien zagrać!

I Lampe

Że o Gortacie nie wspomnę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Za rok Avdiya będzie poza liga?

Przecież chodzi o promocje w krajach zewnętrznych i początek na poziomie rookie Dirk nie ma tu nic do rzeczy 

Uczepiles się tych 5/2 w rookie season 

Nie, uczepiłem się powoływania graczy z takimi statystykami 

Byle ogórki mają takie statystyki 

Niech zrobią mecz rising ogórki i ja nie będę miał pretensji, ale to rising STARS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać mogę Tobie racje przy White bo ten miał już trzy wyskoki rodem z bycia gwiazda bo zagrał w conajmniej 3 meczach rewelacyjnie i tam pod 35-40 punktów robił. Oczywiście między innymi dzięki sporym minutom ten postęp w statystyce ale jego gra może się podobać. Jednakże taki Avdiya ma dużo mniej minut a generuje sporo atencji i tez w paru spotkaniach gdy dostał 30 minut zagrał dobre mecze. Różnica polega na tym ze jeden jest rok dłużej w nba i ma drużynę pod siebie lub chociaż ciagle piłkę w rękach a drugi ma jednak trudniej biegając z RW. Często jak smakuje piłka słyszy z opowieści w szatni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.