Skocz do zawartości

All-Star Game 2021


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

tbh żadnemu z trójki DLO, Ingram i Randle aż tak dobrze się nie powodzi jeśli chodzi o jakiekolwiek sukcesy (ta wiem, są młodzi jeszcze). Najbliżej jest Ingramowi. Każdy ma jeszcze bardzo dużo do udowodnienia.

Oglądałem w tym sezonie głównie mecze Warriors, Pacers i jakieś szlagiery, więc oto MOJE, jedyne słuszne wybory:

Jokic, Lebron, Leonard, Curry, Doncic

Durant Embiid Giannis Brown Lavine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Eld napisał:

Wyciągaj. Śmiało.

Pierwszy rzucę kamieniem. W siebie. Bo beka była równa. Jak nazywałem DLO - DiAngello Wiggins to mnie January chciał na szafot wysłać, a tu proszę. Cóż za niespodzianka :P.

Randle mi się podobał z tamtej zbieraniny. No i Huertas to był jednak ewenement. Taki Caruso lite, ale rozwój poszedł w nie tą stonę.

Ciebie w tej grupie raczej nie było :). Ja nie mówię o jakiejś sympatycznej szyderce i trololo zaczepkach bo to się fajnie czytało. 

Chodzi mi o grupę zagorzałych ekspertów piszących, że Ingram to bust bez potencjału. Było kilku takich. Potem przejrzę sobie z ciekawości te tematy.

Huertas to był wiekowy brazylijczyk co przyszedł z Barcelony o ile dobrze pamiętam. Nim się nikt nie jarał przecież ani niczego nie oczekiwał :) To był właśnie przykład głupoty FO Lakers bo tacy weterani nic nie dawali tym młodym. Tragiczne czasy.

13 minut temu, Zimny napisał:

tbh żadnemu z trójki DLO, Ingram i Randle aż tak dobrze się nie powodzi jeśli chodzi o jakiekolwiek sukcesy (ta wiem, są młodzi jeszcze). Najbliżej jest Ingramowi. Każdy ma jeszcze bardzo dużo do udowodnienia.

Jasne zgoda. Mi nie chodzi o sukcesy bo żaden jeszcze nie zagrał tak naprawdę 2-3 równych sezonów. Taki Randle miał świetny okres w NOP, a potem spory zjazd jak wybrał kasę od Knicks. Mi raczej chodzi o fakt, że każdy z nich indywidualnie potwierdził to co pisali fani Lakers w tamtym okresie i tyle. 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ttr napisał:

Chodzi mi o grupę zagorzałych ekspertów piszących, że Ingram to bust bez potencjału. Było kilku takich. Potem przejrzę sobie z ciekawości te tematy.

możesz sobie darować, 80% tych wpisów było po to by zobaczyć wkurwionego Jaśka, coś jak fala hejtu na Jokiciowców dwa lata temu... zresztą możesz to pamiętać zdaje się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

możesz sobie darować, 80% tych wpisów było po to by zobaczyć wkurwionego Jaśka, coś jak fala hejtu na Jokiciowców dwa lata temu... zresztą możesz to pamiętać zdaje się :P

O ile dobrze pamiętam, hejt na Jokicia to była reakcja obronna, pewnych użytkowników na fakt, że to Jokić, a nie Porzingis jest najlepszym Europejczykiem w lidze 😙(po Gianisie)

IMG_20210130_231816.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kołczu33 napisał:

O ile dobrze pamiętam, hejt na Jokicia to była reakcja obronna, pewnych użytkowników na fakt, że to Jokić, a nie Porzingis jest najlepszym Europejczykiem w lidze 😙(po Gianisie)

 

Zaryzykuję tezę, choć to na ten moment w sumie bardzo małe ryzyko, ale Jokić na ten moment jest najlepszym Europejczykiem w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** brak Brogdona na liście to jakaś jawna kpina tym bardziej, że jest tam...Westbrook. 

O ile Melo jestem sobie wytłumaczyć, o tyle co na tej liście robi prócz Westbrooka Ingram, Wood, czy połamany Klay? Randle niżej od Butlera to też kpina.

EtZqEL_XcAI7oko?format=jpg&name=900x900

P.S: muszę się więcej naklikać na SGA. z Jakieś 900.000 głosów różnicy. Da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.