Skocz do zawartości

WAKACJE A COVID podróże w 2021 roku


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
5 godzin temu, Koelner napisał(a):

I tak Polak spędza urlopy po Polsku czyli remontując 

Teraz odwiedziałem znajomego Tunezyjczyka który mieszka w Atenach.

Według niego Polaków jest wszędzie mnóstwo na wakacjach - i w Grecji, i w Tunezji.

Swoją drogą Tunezja jest świetna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RappaR napisał(a):

Teraz odwiedziałem znajomego Tunezyjczyka który mieszka w Atenach.

Według niego Polaków jest wszędzie mnóstwo na wakacjach - i w Grecji, i w Tunezji.

Swoją drogą Tunezja jest świetna 

To prawda

Polaków jest duzo w najtanszych kierunkach na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Czyli kwestia odległości, a nie ceny.

I poza lotem w Wietnamie nie ma praktycznie kosztów 

Czyli przecietny Polak jedzie najczesciej do Grecji, Turcji, Tunezji czy Egiptu nie dlatego,  ze jest najtaniej, a dlatego ze nie chce mu sie samolotem leciec dluzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Reikai napisał(a):

Czyli przecietny Polak jedzie najczesciej do Grecji, Turcji, Tunezji czy Egiptu nie dlatego,  ze jest najtaniej, a dlatego ze nie chce mu sie samolotem leciec dluzej?

Byłem w każdym z tych krajów.

W Wietnamie jest najtaniej.

Czyli kwestią nie jest cena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Byłem w każdym z tych krajów.

W Wietnamie jest najtaniej.

Czyli kwestią nie jest cena 

A co w takim razie?

 

Wejdz sobie na wakacje.pl, oferty all inclusive dla przecietnego Polaka ktory ma wakacje raz w roku z rodzina I chce odpoczac, a potem powiedz mu ze powinien wybrac Wietnam zamiast Egiptu, bo jest taniej.

2k vs 15k per osoba, ale na pewno nie chodzi o cene, bo przeciez w Wietnamie kupisz taniej wode poza hotelem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Reikai napisał(a):

A co w takim razie?

 

Wejdz sobie na wakacje.pl, oferty all inclusive dla przecietnego Polaka ktory ma wakacje raz w roku z rodzina I chce odpoczac, a potem powiedz mu ze powinien wybrac Wietnam zamiast Egiptu, bo jest taniej.

2k vs 15k per osoba, ale na pewno nie chodzi o cene, bo przeciez w Wietnamie kupisz taniej wode poza hotelem.

 

Dystans.

Taka Kenia jest do kupienia all inclusive za 5k za osobę, ludzie wolą Grecję czy Hiszpanię za tą kwotę.

Ja na Wietnam z piciem, treningami personalnymi, taksówkami na miejscu, lotem do Kuala Lumpur, wszystko 5 gwiazdek na naprawdę najwyższym poziomie nie żałując niczego, dałem z 12k? Z tego 5k lot to Wietnamu i 1k do Malezji.

Te 15k mocno na wyrost, szczególnie że byłem sam czyli per osoba za hotel płaciłem razy dwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Dystans.

Taka Kenia jest do kupienia all inclusive za 5k za osobę, ludzie wolą Grecję czy Hiszpanię za tą kwotę.

Ja na Wietnam z piciem, treningami personalnymi, taksówkami na miejscu, lotem do Kuala Lumpur, wszystko 5 gwiazdek na naprawdę najwyższym poziomie nie żałując niczego, dałem z 12k? Z tego 5k lot to Wietnamu i 1k do Malezji.

Te 15k mocno na wyrost, szczególnie że byłem sam czyli per osoba za hotel płaciłem razy dwa 

Najtańsze kierunki zorganizowanych wyjazdów wakacyjnych - Grecja, Turcja , Egipt i Bułgaria. To nie jest subiektywna opinia. Wystarczy przejść się do pierwszego lepszego biura podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Dystans.

Taka Kenia jest do kupienia all inclusive za 5k za osobę, ludzie wolą Grecję czy Hiszpanię za tą kwotę.

Ja na Wietnam z piciem, treningami personalnymi, taksówkami na miejscu, lotem do Kuala Lumpur, wszystko 5 gwiazdek na naprawdę najwyższym poziomie nie żałując niczego, dałem z 12k? Z tego 5k lot to Wietnamu i 1k do Malezji.

Te 15k mocno na wyrost, szczególnie że byłem sam czyli per osoba za hotel płaciłem razy dwa 

Nie no, blagam. Jaki dystans.

Ludzie wola jak najtaniej miec all inclusive wodeczke w hotelu za 2k zamiast 15k. I nie jest na wyrost. 

https://www.wakacje.pl/wczasy/kolumbia,wietnam/?all-inclusive&src=fromSearch

Dla mnie 15k to drozej niz 2k. Mysle, ze dla Grazyn I Januszy przecietnych tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

A co w takim razie?

 

Wejdz sobie na wakacje.pl, oferty all inclusive dla przecietnego Polaka ktory ma wakacje raz w roku z rodzina I chce odpoczac, a potem powiedz mu ze powinien wybrac Wietnam zamiast Egiptu, bo jest taniej.

2k vs 15k per osoba, ale na pewno nie chodzi o cene, bo przeciez w Wietnamie kupisz taniej wode poza hotelem.

 

No raczej Wietnam na wakacje się nie nadaje, bynajmniej nie dla rodziny z dziećmi w wieku szkolnym 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans = koszty lotów = znaczna część kosztow. 
dodatkowo wspomniana Kenia to dyskomfort szczepień

@RappaR wiem co chcesz przekazać przez porównywanie kosztow na miejscu ale geografia miejsca robi koszty. Amerykanie lecą do Cancun czy Bahamy nie dlatego że tam jest taniej na miejscu tylko bliżej i taniej ogólnie. Nie szukają miejscówek w Grecji. Nie mają w zakładkach ulubionych hoteli w Turcji  

Polacy mają to samo a lot z Krakowa do Bułgarii to niecałe 2 godziny 

To jest prosta matematyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.