Skocz do zawartości

WAKACJE A COVID podróże w 2021 roku


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.loveholidays.com/holidays/l/?masterId=13343901&boardBasis=AI&nights=10&rooms=2&date=2023-12-18

Tu idzie 10 nocy all inclusive ogarnac na grudzien za 800f, dlatego pytam bo az niemozliwe mi sie to wydaje. Tak blisko Miami all inclusive z lotami za ~~4k zl?

2 godziny temu, memento1984 napisał(a):

Jakie masz oczekiwania, i co jest dla ciebie najwazniejsze na takim (wakacyjnym?) wyjezdzie?

No wiadomo ze jakis odpoczynek, ale najlepiej aktywny, moze jakies sporty wodne.

No I mecze NBA ofc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

https://www.loveholidays.com/holidays/l/?masterId=13343901&boardBasis=AI&nights=10&rooms=2&date=2023-12-18

Tu idzie 10 nocy all inclusive ogarnac na grudzien za 800f, dlatego pytam bo az niemozliwe mi sie to wydaje. Tak blisko Miami all inclusive z lotami za ~~4k zl?

No wiadomo ze jakis odpoczynek, ale najlepiej aktywny, moze jakies sporty wodne.

No I mecze NBA ofc.

to jest 1-star motel, to spokojnie tak moze byc (80f/osoba/dzien). jak nie masz zadnych ekspektacji apropo miejsca i tylko zeby glowe przylozyc na noc to bedzie ok. ja bylem w 5* i 4* i to zadna rewelacja byla (jak na "swiatowe" 5/4* to tak'o). to miejsce jakos nie blisko wzgledem tego gdzie ja wczesniej bylem wiec ciezko powiedziec jak wygladaja tam plaze. Fort L plaze , duzo plazy, ale to takie "masowki" bez zadnego wyrazu, ot szeroki plac z piaskiem, niektore sa duzo lepsze niz inne wiec nie zrazalbym sie "najblizsza" i troche pojezdzil samochodem wzdluz zeby znalezc cos fajnego, jakis beach volleyball czy cos?

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie raczej HUR. Stara infrastruktura centrum ale imprezy. Południe czyli MB to raczej resorty dla rodzin z dziećmi. Jezeli założyć ze wybierzesz idealnie nowe hotele to w twoim przypadku lepsze opcje to stare centrum z shiha barami i fajnym melanżem. 

Chyba ze nurkujesz to centrum jest bardziej zdewastowane. Ale możesz wtedy szukać opcji dalszych baz wypadowych 

Zalezy czego szukasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
25 minut temu, kolader napisał(a):

Ktoś poleci jakieś miasto do zwiedzania w styczniu/lutym, najlepiej do zwiedzania w dzień/dwa? 

Ateny. Dwa dni trochę mało, ale główne atrakcje można oblecieć. Największa zaleta wyjazdu zimą - można łyknąć trochę słońca i pozwiedzać miasto w spokoju, zamiast cisnąć się w lato w tłumie przy 40+ stopniowym upale   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kolader napisał(a):

Ktoś poleci jakieś miasto do zwiedzania w styczniu/lutym, najlepiej do zwiedzania w dzień/dwa? 

Póki co znalazłem Kopenhagę i Oslo. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Valencia, wiem że niedawno ruszyły loty z Wrocławia (to pewnie skądś indąd w Polsce też są), masz szansę na dobrą pogodę (zaznaczam: szansę, pewności żadnej) i miasto jest świetne.

 

ogólnie to styczeń / luty to naprawdę choojowe miesiące na zwiedzanie, praktycznie cała Europa włącznie z miejscami jak płd Włoch czy Portugalia to spore szanse pogodowego fuckupu, poza tym krótki dzień jest w praktycznie całej Europie, co przy zwiedzaniu jest sporym minusem. Z miejsc łatwo osiągalnych z Polski i w miarę ciekawych to Malaga ma chyba największe szanse na dobrą pogodę, ale miasto jest zwyczajnie przeciętne.

Kopenhaga czy Oslo to masz pi***wicę prawie gwarantowaną. Nie byłem ani tu ani tu, oba miasta ponoć fajne ale na pewno nie w styczniu / lutym. W styczniu/ lutym sie jeździ na nartach albo łyżwach albo siedzi w barze i wali grzańca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rw30 napisał(a):

Kopenhaga czy Oslo to masz pi***wicę prawie gwarantowaną. Nie byłem ani tu ani tu, oba miasta ponoć fajne ale na pewno nie w styczniu / lutym. W styczniu/ lutym sie jeździ na nartach albo łyżwach albo siedzi w barze i wali grzańca

akurat w Danii zimy są łagodniejsze niż w PL :P 

a Kopenhaga ideolo na 1-2 dni

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.