Skocz do zawartości

ECF Cleveland Cavaliers (1) vs. Orlando Magic (3)


Lucc

Kto wygra tę serię?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra tę serię?

    • Cavaliers w 5
    • Cavaliers w 4
    • Cavaliers w 6
    • Cavaliers w 7
    • Magic w 4
      0
    • Magic w 5
      0
    • Magic w 6
    • Magic w 7


Rekomendowane odpowiedzi

lorak wciaz nie rozumiesz! (albo nie chcesz zrozumiec). rozroznij hipokryzje od klasy! czemu wkleiles tylko czesc mojego cytatu :?: wybiorcza argumentacja, zmiana kontekstu wypowiedzi? nieladnie!

 

tlumaczac jednak jak krowie na miedzy:

 

klasa to podac reke i powiedziec "gratuluje", hipokryzja to podac reke i powiedziec "ciesze sie ze wygrales, mam nadzieje ze wygrasz i final". Dostrzez w koncu ta roznice!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak jak Ci sie podobało zachowanie Thomasa i całej Pistonsowej kliki po przegranym ECF z Bulls? Jask wtedy sie na to zapatrywałes?

wiesz, wtedy tego nie widziałem. najpierw o tym czytałem, w końcu po latach obejrzałem i moją reakcją było coś mniej więcej w tym stylu: "o co tyle krzyku?!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg rozmowy Sterna z Lebronem :lol:

Stern: Hey, Lebron

LBJ: Yeah

Stern: So I wanted to talk you about the end of game 6

LBJ: Yeah, Lebron was really good in that series wasn't he?

Stern: Of course Bron you are the next best thing....

Bron:NEXT?

Stern: uh, I mean you are the Best thing to ever happen to the NBA. Remember "THE SHOT"? THat put you in the area of most clutch ever.

Bron: Yeah I am pretty good aren't I? Anyway, what do you want I got to do another interview with ESPN on the art of biting nails like a champion

Stern:Sweet I'll TIVO that. so do you think you could pay a little fine for not talking to the media after the Magic was wrongfully given the game to beat you guys......I mean I apologize for that those refs will be fired for sure.

Bron:Fine? Are you kidding? LBJ is a global icon he doesn't pay fines so you fix it. The media will not turn on me or else, DAVID!

Stern: I'll take care of it, champ!

Bron: That sounds real good! Next year. Bye David.

Stern: Bye Mr. James

Bron: You forget something?

Stern: Oh yes, I am so sorry. Good Bye Lebron James MVP of the league and savior of the NBA.

najlepsze i tak jest to jak wielu tych kibiców, którzy go w tej chwili zaciekle bronią będzie na nim wieszało psy jak już zwieje do NY (oczywiście nie mam na myśli naszych kibiców tylko tych z Cleveland nasi przeniosą się z Lebronem). Jak już poruszyłem kwestię jego przenosin to w zasadzie nie wiem czy powinien jak tak źle znosi porażki i lubi wtedy unikać kontaktów z mediami to New York chyba nie jest dla niego najlepszym miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może załóżmy oddzielny temat, żebyście mogli sobie używać na LeBronie do woli? :) Ile można? Ja wiem, że niektórzy muszą sobie odbić za te wszystkie lata kiedy Kobe prowokował swoim zachowaniem do takich negatywnych komentarzy, no ale bez przesady ... jakieś 80% ostatnich kilku stron jest zapeniłnionych przez posty 3,4 użytkowników powtarzających w kółko TO SAMO.

 

Aha - tak, jeśli LeBron przejdzie do innego klubu będę kibicował tej nowej drużynie ;) Nie widzę w tym absolutnie nic złego i już w pierwszych swoich postach na tym forum się z tym deklarowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - tak, jeśli LeBron przejdzie do innego klubu będę kibicował tej nowej drużynie ;) Nie widzę w tym absolutnie nic złego i już w pierwszych swoich postach na tym forum się z tym deklarowałem

A jak LeBron już przejdzie do tego nowego zespołu i po dwóch miesiącach ulegnie kontuzji kończącej karierę, to przeprowadzisz losowanie następnej drużyny do pokibicowania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - tak, jeśli LeBron przejdzie do innego klubu będę kibicował tej nowej drużynie ;) Nie widzę w tym absolutnie nic złego i już w pierwszych swoich postach na tym forum się z tym deklarowałem

A jak LeBron już przejdzie do tego nowego zespołu i po dwóch miesiącach ulegnie kontuzji kończącej karierę, to przeprowadzisz losowanie następnej drużyny do pokibicowania?

Nie :) Myślę, że ... o zgrozo, jestem mistrzem przebiegłych intryg i podstępu! ... zacznę kibicować głównie "swojemu" zawodnikowi numer dwa! OJ'owi ... A jeśli ten następnego dnia złapie kontuzje i skończy karierę? A jeśli wszyscy gracze NBA nagle umrą i nie będę miał kogo w losowaniu "na gracza do kibicowania" wziąć pod uwagę? :roll: Co to będzie, co to będzie ... Nie bądź śmieszny, tak dziwacznego zapytania dawno nie widziałem ... No ale rozumiem - chęć skopania Cavaliers i wszystkiego co z nimi w jakiś sposób powiązane jest silniejsza od zdrowego rozsądku ;)

 

Jeśli kilka zarozumiałych wypowiedzi LeBrona, doprowadzi na tym forum, do tego, że jedni drugim (w tym wypadku Maciek "wyśmiewający" mój sposób kibicowania) będą mówić JAK i KOMU mają kibicować, to sięgniemy chyba granic absurdu jakich jeszcze w tym sezonie nie widziałem w niczym wykonaniu ...

 

Jedynym zespołem jakiemu kibicowałem/kibicuję bez względu na to kto tam gra, są Charlotte/New Orleans Hornets ... To ze zwykłego sentymentu - zwykle skupiam się na dopingowaniu poszczególnych graczy ... I nie jestem jedyny choćby na tym forum (i nie mówię tutaj o innych z "mojego obozu" ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź śmieszny, tak dziwacznego zapytania dawno nie widziałem

Nie wnikam kto tu jest śmieszny, ale zapytanie w moim rozumieniu jest naturalne. Normalnie kibicuje się klubom, a jak ktoś kibicuje zawodnikom, to takie pytanie nasuwa się samo. Ja takiego skakania po klubach nie rozumiem w ogóle, stąd pytam, by zrozumieć.

 

A jeśli wszyscy gracze NBA nagle umrą i nie będę miał kogo w losowaniu "na gracza do kibicowania" wziąć pod uwagę?

Ja w takim wypadku, gdy wszyscy gracze NBA nagle by zeszli i w NBA graliby ludzie pozbierani z ulicy, kibicowałbym tym, których pozbierali Lakers :)

 

No ale rozumiem - chęć skopania Cavaliers i wszystkiego co z nimi w jakiś sposób powiązane jest silniejsza od zdrowego rozsądku

Cavaliers? A po co bym miał kopać Cavaliers? Sam to będziesz robił jak LBJ przejdzie do NYK to będziesz buczał na zawodników Cavs gdy będą wykonywali rzuty wolne :)

 

to sięgniemy chyba granic absurdu jakich jeszcze w tym sezonie nie widziałem w niczym wykonaniu

Jak ty widzisz absurd w kibicowaniu klubom, a nie widzisz w tej całej gadce o kulturze i honorze LBJ, to wszystko to zlepia się w logiczną całość.

 

Dzięki za odpowiedź tak czy inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam kto tu jest śmieszny, ale zapytanie w moim rozumieniu jest naturalne. Normalnie kibicuje się klubom, a jak ktoś kibicuje zawodnikom, to takie pytanie nasuwa się samo. Ja takiego skakania po klubach nie rozumiem w ogóle, stąd pytam, by zrozumieć.

Hmm... Jak do tej pory w swojej jakiejś 10 letniej karierze fana NBA kibicowałem/kibicuję tylko dwóm klubom - wspominanym Horntes i Cavaliers - ze względu na LeBrona (od czasu do czasu życzę jak najlepiej Grizzlies) ... Może mam inny system wartości, ale nie nazwałbym tego skakaniem po klubach ...

 

Ja w takim wypadku, gdy wszyscy gracze NBA nagle by zeszli i w NBA graliby ludzie pozbierani z ulicy, kibicowałbym tym, których pozbierali Lakers :)

A powiedz mi, skąd się wzięła twoja sympatia dla Lakers?

 

Cavaliers? A po co bym miał kopać Cavaliers? Sam to będziesz robił jak LBJ przejdzie do NYK to będziesz buczał na zawodników Cavs gdy będą wykonywali rzuty wolne :)

Jestem pełen uznania dla twoich proroczych umiejętności, ale tutaj chyba się jednak mylisz ;) Nie mam w zwyczaju "buczeć" na żaden z zespołów - żadnego nie nienawidzę aż tak bardzo, żaden nie zaszedł mi za skórę ... Zdecydowana większość jest mi po prostu obojętna - jeśli się okazują lepsi od zespołu, któremu akurat kibicuję - trudno, nie mam zamiaru pomstować z tego powodu dłużej niż 2 dni. I to się pewnie nie zmieni ;)

 

Jak ty widzisz absurd w kibicowaniu klubom, a nie widzisz w tej całej gadce o kulturze i honorze LBJ, to wszystko to zlepia się w logiczną całość.

Chyba się nie zrozumieliśmy ... Przeczytaj jeszcze raz to samo

Jeśli kilka zarozumiałych wypowiedzi LeBrona, doprowadzi na tym forum, do tego, że jedni drugim (w tym wypadku Maciek "wyśmiewający" mój sposób kibicowania) będą mówić JAK i KOMU mają kibicować, to sięgniemy chyba granic absurdu jakich jeszcze w tym sezonie nie widziałem w niczym wykonaniu ...

To uważam za absurd - mówienie drugiej osobie jak ma kibicować ;) W kibicowaniu klubom żadnego absurdu nie ma, nigdy czegoś takiego nie powiedziałem i nie mam zamiaru ;)

 

Aha - nie widzę absurdu w gadce o honorze etc? Mam przytoczyć ci kilka moich wypowiedzi, w których jeżdżę po LeBronie od lewej do prawej czy jednak sam cofniesz się o jakieś 2 strony w temacie i sam zechcesz poszukać?

 

Dzięki za odpowiedź tak czy inaczej :)

Proszę bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak wy kibicujecie jednostce to sie na tenis albo na pływanie przerzuccie, a nie w kosza sie bawicie, bo jak pewnie niewielu z fanów Cavs/Jamesa wie Kosz to sport zespołowy :) Zreszta James tez tego nie wie, on wie tylko tyle że sam jest wspaniały :)

 

Ale dalej na serio czemu James a nie Wade jest gębą NBA ? wyjaśni mi to ktoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktos to wiedzial, pewnie by trząsł calym globem, kontrolował swiatowa gospodarke i byl panem i wladca :P

 

a tak co do tematu, to czego Ty oczekujesz przy dzisiejszych standardach? ze istnieje jakies przywiazanie do barw klubowych? nie teraz, nie w dzisiejszym sporcie. neokibice sa jak ich idole. tyle ze ci drudzy leca tam gdzie dostana wiecej $$$ a pierwsi slepo za nimi, wierzac naiwnie ze kieruja nimi jakies wyzsze wartosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak co do tematu, to czego Ty oczekujesz przy dzisiejszych standardach? ze istnieje jakies przywiazanie do barw klubowych? nie teraz, nie w dzisiejszym sporcie. neokibice sa jak ich idole. tyle ze ci drudzy leca tam gdzie dostana wiecej $$$ a pierwsi slepo za nimi, wierzac naiwnie ze kieruja nimi jakies wyzsze wartosci.

No trochę prawdy napisałeś ale nie można być też takim czarnowidzem, jeszcze w sporcie trafiają sie tacy co to na kasę nie patrzą, wiem że są w mniejszości ale dlatego też warto gościom kibicować, i darzyć ich szacunkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.