Skocz do zawartości

Utah Jazz 2020/2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, karl napisał:

@ely3 czemu butlera nie krył o’neale? Switche czy inny plan? 

Heat ustawiało Olynyka na zasłonie i Bojan musiał bronić Butlera a Royce zostawał przy Olynyku. Jak Snyder wrzucił Inglesa to ten już tak łatwo nie dawał się mijać. Bojan w ogóle miał słaby dzień w obronie. Jazz musi pamiętać że niektóre zespoły będą teraz wychodzić na nich z pełną energią i Jazz musi dbać o detale bo brak zbiórek dał im porażki z Clippers czy Heat. Plus straty dziś w końcówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

Koszykówka rodem z 90s wyjaśniła najlepszy team w NBA, dzięki, cześć.

No jak pisałem w innym temacie Jazz ma zadyszkę zwłaszcza w obronie. Ani nie zbierają na tablicach. Pod koniec drugiej kwarty Pelicans mieli zebrane 33% możliwe piłki na tablicy Jazz. Ani nie bronili wjazdów. W 3 kwarcie nawet jak Pelicans spudłowali to i tak zebrali. Z jednej strony wyglądało jakby Jazz nie miało odpowiedzi na Ziona i wjazdy pod kosz. Po czym nagle pod koniec meczu praktycznie odcięli NOP . Conley chyba dwa razy zabrał piłkę Zionowi z czego ta druga to był majstersztyk. Doszli nagle na 1 pkt i znowu zatrzymali tym razem Ingra,a tylko po to by spudłować prosty layup dobitkę a potem jeszcze Gobert faulował przy zbiórce. Jazz ma dziną zadyszkę w obronie. rywale wychodzą na Jazz z dużą determinacja i energą a Jazz ostatnio w ogóle nie odpowiada na to intensywną obroną przez cały mecz. Czasem wystarczy 3-4 minut intensywnej obrony jak z Hornets czy Magic a czasem  nie wystarczy jak dziś z Pelicans. 

Obawiam ,że się z 76ers będzie podobny scenariusz. Złego zbierania ( jeszcze 5 meczów temu byli nr 1 w ofensywnych i ogólnie ) powolnej obrony. Dziwnych pudeł w ataku ( dziś Mitchell rzucił takiego airball pod koniec meczu ,że aż ręce opadły)

 

Martwi to ,że trzecia porażka w meczu na styk . Że nagle Jazz przestało dobrze zbierać i dobrze bronić Bo co ciekawe Jazz w ataku przesunęło się z 4 na 2 miejsce w NBA ale w obronie zsunęli się ( choć tu akurat b-r ich nie docenia bo Jazz bardzo źle broni w garbage time)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne co zrobili dziś sędziowie. To było skandaliczne sędziowanie na korzyść 76ers . Pomijam to jakie gwizdki dostaje Embiid bo to się zdarza i o to nie mam pretensji ale to co zrobili w ostatnich 30 sekundach 4 kwarty to była kpina. Royce robi przechwyt idzie kontra na pusty kosz. Sędziowie przerywają akcje bo niby był przekroczenie linii. Powtórki pokazują błąd sędziowski. Nie było nawet blisko przekroczenia... I... sędziowie utrzymują piłkę dla Filadelfii. Tak fatalnego sędziowania w jedną stronę to jeszcze nie widziałem.

Tak poza tym to mecz swietny. Howard na przełomie 3 i 4 kwarty wyciągnał Filadelfe z -11 na remis.. Do tego momentu Jaz było lepszym zespołem. A potem sędziowie zrobili swoje. Jazz zostało okradzione ze zwycięstwa

Pomijam ,że nie powinni się aż tak zagotować bo przez to sobie nie pomogli... No ale tylu błędów sędziowskich na jedną stronę to się za często nie widuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Cytat

 Royce robi przechwyt idzie kontra na pusty kosz. Sędziowie przerywają akcje bo niby był przekroczenie linii.


To nie dlatego była piłka dla Phily

Bardziej bym się martwił o to że wasz franchise player dostaje kolejny raz wylewu niż tym czy któryś z gwizdków się zgadza bo to jest trochę bardziej problematyczne jeśli chodzi o tą drużyne w przyszłośći ;)

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Niewiarygodne co zrobili dziś sędziowie. To było skandaliczne sędziowanie na korzyść 76ers . Pomijam to jakie gwizdki dostaje Embiid bo to się zdarza i o to nie mam pretensji ale to co zrobili w ostatnich 30 sekundach 4 kwarty to była kpina. Royce robi przechwyt idzie kontra na pusty kosz. Sędziowie przerywają akcje bo niby był przekroczenie linii. Powtórki pokazują błąd sędziowski. Nie było nawet blisko przekroczenia... I... sędziowie utrzymują piłkę dla Filadelfii. Tak fatalnego sędziowania w jedną stronę to jeszcze nie widziałem.

Tak poza tym to mecz swietny. Howard na przełomie 3 i 4 kwarty wyciągnał Filadelfe z -11 na remis.. Do tego momentu Jaz było lepszym zespołem. A potem sędziowie zrobili swoje. Jazz zostało okradzione ze zwycięstwa

Pomijam ,że nie powinni się aż tak zagotować bo przez to sobie nie pomogli... No ale tylu błędów sędziowskich na jedną stronę to się za często nie widuje

Zasnąłem po 1 połowie, widzę ze będę musiał 4 kwartę nadrobić :) 

 

Godzinę temu, dapunk20 napisał:


 


To nie dlatego była piłka dla Phily

Bardziej bym się martwił o to że wasz franchise player dostaje kolejny raz wylewu niż tym czy któryś z gwizdków się zgadza bo to jest trochę bardziej problematyczne jeśli chodzi o tą drużyne w przyszłośći ;)

 

Gobert? 
kurde widzę ze ominęło mnie więcej niż myślałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dapunk20

Tak tak tu pewnie też był prawidłowy gwizdek

Ale zgadzam się z Tobą z jednym jak pisałem niepotrzebnie Mitchell z Gobertem pozwolili by się im frustracja wylała bo w pewnym momencie dogrywki przestali sensownie grać.

Inna sprawa ,że zacięte komcówki w obronie powinien grać Ingles bo już któryś mecz idzie atak rywali przez Bojana i jest to skuteczne. Tu Snyder musi na pewno coś poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Bojan daje tyłka w D, ale dalej w tym sezonie Utah wygląda przemocarnie, pomijając kwestię zdrowotne na zachodzie. Jak ich nigdy nie ceniłem ponad 1/2 rundę to wyglądają tak jakby mieli przejechać zachód. Its all 'bout matchups but still. Kozackie stało się Utah. NajróWNiejszy zespół w lidze. 

Dla Ely'ego powód do dumy. Jak dla takich ja jak powód zadumy.

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czysto spokojnie opis meczu

 

Po 1  76ers na początku rzuciło Bena na Mitchella co moim zdaniem nie było dobrym pomysłem bo Donovan sobie radził z Simmonsem a Bojan miał na sobie Greena więc na początku robił jakieś post up czy wjazdy pod kosz bo Green jest za niski by bronić takiego gracza

Po2 - Joel w tym meczu miał dziwaczną manierę. Za każdy razem jak Favors szedł ustaiwać zasłonę to Embiid się odwracał biegł pod swój kosz i Jazz miało akcje 2 na 1 gdzie Mitchell, Conley , Ingles byli na czystej pozycji za łukiem na wprost kosza i trafiali. Większość wysokiej skuteczności za 3 Jazz zawdzięczała fatalnej obronie obwodu przez Joela. Robił to w 100% zasłon Favorsa i jakieś 3/4 zasłon Goberta

Po 3 - Jazz dobrze odcinała Setha czy Greena od rzutów za 3 poza sytuacjach w kontrach gdzie zdarzało im się ich mieć nie upilnowanych

Przez 3 kwarty ten mecz wyglądał tak ,że 76ers dzięki Embiidowi trafiało dużo z paint i mid range ale nic kompletnie za 3 . A Jazz miało mnóstwo czystych pozycji za 3 a pod kosza zarówno Ingles jak i Mitchell dostawali się raz za razem

Na przełomie 3 i 4 kwarty stała sie dziwna historia bo 76ers bez Embiida i Bena zaczęli odrabiać głównie dzięki bardzo dobrej grze Howarda, który blokował , trafił nawet za 3 jak na zegarze były już tylko 2 sekundy. Gobert nie radził sobie z nim i 76ers wyszła nawet na prowadzenie.

I w tym momencie 4 kwarty świetnie zaczął grać Mitchell. Pomiędzy 8 a 3 minuta gry praktycznie sam na swoich barkach wyciągnął Jazz na 5 minutowe prowadzenie. A potem niestety zaczął szukać na siłę gwizdków. Jego rzuty nie były sensowne . Na dodatek Embiid w końcu zrozumiał swój błąd i zaczął wyżej wychodzić do zasłon . Jazz zaczęło pudłować proste akcje. 76ers odrabiać.. Ta ostatnia akcja Joela na Bojanie - w Europie by faulowano Joela by nie rzucał za 3 zwłaszcza ,że Jazz nie miało już czasu do wzięcia

Sędziowianie była niesamowicie jednostronne w tym meczu co nie zmienia faktu ,że Jazz przegrało zacięta końcówkę 4 razy w ciągu ostatnich 8 meczów bo mają złą egzekucje swoich akcji. Za dużo jest Mitchella w tym . Za mało ruchu piłki. Za mało szukania swojej ofensywy. PRzerwa na ASG powinna dać czas Snyderowi na przemyślania bo wyszła teraz ewidentna słabość Jazz . Nie powinni się skupiać na gwizdkach co niestety robili aż w 3 tych porażkach. Powinni szukać swojej gry. Po tym ofensie w dogrywce Mitchell już kompletnie stracił rozum 

I jeszcze jedno 76ers miało 21 pkt po 14 stratach Jazz ( z czego połowa to była jakaś indolencja  Clarksona czy Inglesa) a Jazz miało 8 pkt po 10 stratach 76ers( jakos w połowie 4 kwarty). Jazz źle broni po swoich stratach i to trzymało Filę w tym meczu bardzo długo 

 

Godzinę temu, KeepItDirty napisał:

Dla Ely'ego powód do dumy. Jak dla takich ja jak powód zadumy.

Jazz jak na razie nie radzi sobie w clutch więc na razie jestem daleki od dumy bo jest to poważna rysa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Zasnąłem po 1 połowie, widzę ze będę musiał 4 kwartę nadrobić :) 

 

Gobert? 
kurde widzę ze ominęło mnie więcej niż myślałem 

Serio nie nadrabiaj, szkoda czasu. A co do franczajsa to koledze chodziło pewnie o tego drugiego kolesia, co to legit robi 30 ptk na 30 rzutach, ale to chyba sarkazm bardziej 😋 

Ps a z tym rozkminianiem gry Mitchella to już darujmy sobie, to zawsze wygląda tak samo. Jego gra w ciągu jednego spotkania jest tak chimeryczna że przypomina bardziej cały sezon u innych. Najgorsze w tym że jak już mu siedzi to praktycznie zawsze mu się załącza heromode i wtedy już jest po ptokach, nadzieja że Snyder coś z tym zrobi nie mam żadnych, ba nie sądzę żeby mu coś takiego przez głowę przechodzilo, w obecnej nba większość trenerów to podnóżi dla wszelakiej maści gfiasdoruf

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 "There's no slander to the Utah Jazz. You guys got to understand just like with video games growing up, we never played with Utah Jazz. Even as great as Karl Malone and John Stockton was, we never picked those guys ." To, plus docinki do Goberta.

Widać jak bardzo naczelny kitowiec Adama Silvera i Chin nie chce Jazz na pierwszym miejscu, LeBron zrobi wszystko dla chińskiej kasy. Jeszcze w tej całej żenadzie brakowało Shaqa udającego francuski akcent.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kołczu33 napisał:

 "There's no slander to the Utah Jazz. You guys got to understand just like with video games growing up, we never played with Utah Jazz. Even as great as Karl Malone and John Stockton was, we never picked those guys ." To, plus docinki do Goberta.

Widać jak bardzo naczelny kitowiec Adama Silvera i Chin nie chce Jazz na pierwszym miejscu, LeBron zrobi wszystko dla chińskiej kasy. Jeszcze w tej całej żenadzie brakowało Shaqa udającego francuski akcent.

 

 

Nie rozumiem tego u Le Brona. Zarzut ,że nie wybrał Goberta bo ten jest z Utah Jazz jest tak dziwaczny ,że ciężko się czasem dziwić wkurw......u graczy ,że Jazz nie otrzymaja nawet cienia szacunku w tej lidze... Coś czuje ,że dostali kolejne paliwo by coś udowodnić w drugiej połowie sezonu. 

Nie jestem fanem obleżonej twierdz a trochę się tak teraz zachowują ale po pierwsze jeszcze bardziej ich to integruje. Mitchell dostał technika bo się wstawił za Gobertem. Stanowią jedność jak nigdy. 

Tak czy siak Jazz ma najlepszy net rtg , najlpeszy bilans mają 3-5 najtrudniejszy terminarz w tej lidze. I wśród dziennikarzy piszący o NBa dawno nie było tyle wsparcia dla Jazz. Niesamowity sezon pod wieloma względami. Teraz muszą na poważnie przygotować się pod PO. Poćwiczyć zacięte końcówki. Opracować plany jak bronić graczy typu Zion, Davis, Joel....

Jazz jest dalekie od dobrej formy. Zdarzają im się głupie wpadki. 

Ale 

Ogólnie Zachód w tym roku jest jeszcze bardziej przegięty niż w ostatnich latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 13:35, ely3 napisał:

 

Ogólnie Zachód w tym roku jest jeszcze bardziej przegięty niż w ostatnich latach

Nie potrafię zrozumieć tej tezy:

  • Klay połamay
  • Davis, CJ  się leczą
  • Butler poszedł na Wschód
  • Durant podszedł na Wschód
  • Harden poszedł na Wschód
  • Westrbrook ( ok, niech i on tu będzie ) też poszedł na Wschód
  • Towna gra kupsztala
  • Denver połamane 

Kogo my mamy na tym Zachodzie poza ściskiem w tabeli? LeBrona, trio z Jazz, Joikića, himercznych Leonarda i PG13 co im różne fluke się zdażają, Donicić, Curry, niech będzie Zion.

Dla mnie to żadna przewaga nad Wschodzem.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 15:34, elwariato napisał:

Bo Mitchell to ch. nie lider, podejmuje  ch. decyzje i jako 1 opcja to legit stat filer 😛😢

za każdym razem jak oglądam Utah mam takie wrażenie, strasznie elektryczny gracz, zwłaszcza w momentach krytycznych

W dniu 4.03.2021 o 03:44, ely3 napisał:

Royce robi przechwyt idzie kontra na pusty kosz.

prawidłowa interpretacja zakłada rzut sędziowski w takie sytuacji a inaczej tak wątpliwej sytuacji nie mogliby sprawdzić, nie zmienia to faktu, że ciagle nie jest to piłka Jazz a faktyczne pretensje trzeba mieć do zespołu, że przegrali wygrany mecz a liderzy osrali się na miękko (nie pierwszy raz zresztą) i rozumiem , że to jest trudne psychicznie do utrzymania jak jest się dymanym papierem ściernym, ale za coś ma się płacone tak ciężkie pieniądze

W dniu 5.03.2021 o 13:35, ely3 napisał:

Nie jestem fanem obleżonej twierdz a trochę się tak teraz zachowują ale po pierwsze jeszcze bardziej ich to integruje. Mitchell dostał technika bo się wstawił za Gobertem. Stanowią jedność jak nigdy. 

za to, że Snyder ich tak zjednoczył powinien być rozważany jako frontrunner do COTY, już pomijając wynik sportowy

11 godzin temu, Eld napisał:

Nie potrafię zrozumieć tej tezy:

  • Klay połamay
  • Davis, CJ  się leczą
  • Butler poszedł na Wschód
  • Durant podszedł na Wschód
  • Harden poszedł na Wschód
  • Westrbrook ( ok, niech i on tu będzie ) też poszedł na Wschód
  • Towna gra kupsztala
  • Denver połamane 

Kogo my mamy na tym Zachodzie poza ściskiem w tabeli? LeBrona, trio z Jazz, Joikića, hipmercznych Leonarda i PG13 co im różne fluke się zdażają, Donicić, Curry, niech będzie Ziom.

Dla mnie to żadna przewaga nad Wschodzem.

są mocniejsze i bardziej utalentowane zespoły pod względem ich ilości, na wschodzie klepiesz Magic a na zachodzie uważasz na jakichś Kings, zupełnie inna klasyfikacja leszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, KyleLowryass napisał:

są mocniejsze i bardziej utalentowane zespoły pod względem ich ilości, na wschodzie klepiesz Magic a na zachodzie uważasz na jakichś Kings, zupełnie inna klasyfikacja leszczy

Kings chcieli by mieć takiego najlepszego zawodnika jakiego mają Orlando..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Eld napisał:

Kings chcieli by mieć takiego najlepszego zawodnika jakiego mają Orlando..

myślę, że obecnie mają mocniejszy zespół a to jest ostateczny cel budowy, no chyba że Ennis, Bacon etc to wyższy poziom niż Haliburton czy Barnes

Edytowane przez KyleLowryass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.