Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czy jutro Nuggets dadzą wygrać PTB xD

spięte LAL raczej na luzie pojadą Pels, którzy zakończyli sezon z grubsza kilka gier temu, więc wygrywając z PTB Nuggets oszczędzają im play-inów i na nich trafiają w 1szej rundzie

jak przegrają z PTB to grają z Mavs (więc to się wydaje dużo lepszym rozwiązaniem)

ciekawe jak podejdą do sprawy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ttr napisał:

Yup. Malone i Jokic twierdzący, że zagrają na poważnie. Do przerwy pace na 150 straconych punktów.

E1jiVdtXoAMoQEZ?format=jpg&name=small

akurat Jok póki grał to grał na poważnie

a że mecz jest jaki jest i akurat dziś PTB mają god mode za 3 to faktycznie nie ma się co spinać :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, julekstep napisał:

akurat Jok póki grał to grał na poważnie

a że mecz jest jaki jest i akurat dziś PTB mają god mode za 3 to faktycznie nie ma się co spinać :)

No hard feelings do Joka bo się starał, ale reszta na perimeter defense ewidentnie myślami już w PO.

2 minuty temu, julekstep napisał:

o!

ale i tak jest 3cie miejsce

a Lakers w play-in

idealnie ❤️ 

Steph vs LBJ ❤️ Obie ekipy zagrają w PO. Tak to widzę, a Clippers miękkie faje zdodgowały drabinkę z Nuggets po tym co się stało rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te dwa ostatnie mecze to obejrzałem tylko dlatego, żeby sobie dobić do tego 100% obejrzanych meczów Nuggets, więc pierwszy raz mi się taki sezon udało zaliczyć, skrócenie pewnie pomogło, bo zwykle miewałem kryzys oglądania w styczniu.

Wolałbym grać z Dallas, ale no chociaż będzie okazja do rewanżu za 2019. Mimo braku Jamala i innych urazów to jest szansa na powalczenie z Blazers. Z drugiej strony pewnie każdy z miejsc 5-10 wolałby grać w 1 rundzie z Denver z tych rozstawionych drużyn przez kwestie brakow kadrowych. Trzeba wierzyć w Jokicia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy Nurkic vs Jokic to tez może być fajny pojedynek z podtekstami. Wg mnie Denver są nadal lekkim faworytem w starciu z Blazers. Tzn uważam, że Denver tylko Mavs i Blazers właśnie w stanie przejść w tym składzie jaki mają w tej chwili. Więc trafiło im się niezłe rozstawienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mówi się, że Barton ma szansę na powrót w czasie tej serii, fajnie prawda?

Wolałbym Doziera chyba, ale lepszy rydz niż nic ;) 

I Barton jest generalnie lepszym graczem niż PJ, po prostu bardziej pasowałby mi PJ do tej serii.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Wolałbym Doziera chyba, ale lepszy rydz niż nic ;) 

I Barton jest generalnie lepszym graczem niż PJ, po prostu bardziej pasowałby mi PJ do tej serii.

czy lepszy? no nie, Dozier był chyba ważniejszy dla ogółu rosteru, ale w tej sytuacji każde ręce na pokład i jedziemy z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czy lepszy? no nie, Dozier był chyba ważniejszy dla ogółu rosteru, ale w tej sytuacji każde ręce na pokład i jedziemy z tym

No miałem na myśli to samo, Barton jest "indywidualnie" lepszy, ale Dozier bardziej pasuje i wolałbym jego powrót :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.