Skocz do zawartości

Orlando Magic 2020/2021


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Braveheart22 napisał:

 

Imho najgorsza wymiana. Fournier to dobry dodatek do mocnych zespołów, gracz z prawami Birda. Powinni więcej uzyskać z tej wymiany, niż jakieś dwa late 2nd roundery. Ale może po prostu poszli mu na rękę i oddali tam gdzie chciał odejść. Plusem jest uzyskanie dużego TPE. Tylko pytanie czy Magic coś z tym zrobią w czasie tej przebudowy. @Eld do kiedy Magic mogą wykorzystać TPE, do następnego TD? 

 

1 rok. To za Fourniera jest ważne do 25/03/2022. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest jak jest. Teraz zastanawiam się, co planują w Orlando:

Orlando Magic Team Salary | Basketball Insiders | NBA Rumors And Basketball News

Na dłuższych kontraktach zawodowych, które obciążają budżet, tylko Ross, Isaac i Fultz + Harris jeden rok. Po tym sezonie spada niemal 30 mln Portera. Reszta to grosze lub rookie-scale contracts. Mam nadzieję, że nie będzie przepłacania jakichś średniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers vs. Magic w jednym obrazku

21-40-30-fa62abc2e921cf59954fc28572a9248a.jpg

Tyle co shroeder dostał blokow dziś to masakra. Natomiast przyszłość Orlando jeśli dziś biegała po parkiecie to smutno wygląda. Bamba ma wyczucie do bloków ale ogólnie to w obronie szału nie było (a Lakers mieli pod koszem tym montrella papę Gasola i gorszego bliźniaka) a w ataku to mistrz wsadów na pusty kosz ala Alvin Jones który kiedyś w slasku grał. Jak miał coś zagrać na Koźle to patrząc na jego ruchy żaden ubezpieczyciel by mu polisy nie sprzedał. 

W Lakers jedynie caruso mi się podobał i próba wsadu tht w 2Q. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blackmagic napisał:

Natomiast przyszłość Orlando jeśli dziś biegała po parkiecie to smutno wygląda.

Trójki najważniejszych zawodników przyszłości w tym sezonie nie zobaczysz (Isaac, Fultz, 1st pick 21' (oby top4-5)). A z tych co można zobaczyć to akurat Okeke ostatnie trzy mecze dobrze wygląda. Ja tam się cieszę chociaż, że w tych dwóch spotkaniach po TD nie było blowoutów, tylko chłopaki się postawili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: w sezonie 2013/14 mieliśmy bilans 23-59, a w składzie było trzech przyszłych all-starów (no ok, Tobias jeszcze nim nie został, ale jak zaliczy drugi taki sezon, to go nie pominą). Cierpliwość w ocenianiu młodych zawodników to słowo klucz. I tej przy ostatniej przebudowie zabrakło. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Chociażby w stosunku do Bamby, który mimo iż zaraz skończy 23 lata, to wciąż jest surowy i nieograny i ma naprawdę jeszcze duże szanse na progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spabloo napisał:

Taka ciekawostka: w sezonie 2013/14 mieliśmy bilans 23-59, a w składzie było trzech przyszłych all-starów (no ok, Tobias jeszcze nim nie został, ale jak zaliczy drugi taki sezon, to go nie pominą). Cierpliwość w ocenianiu młodych zawodników to słowo klucz. I tej przy ostatniej przebudowie zabrakło. Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Chociażby w stosunku do Bamby, który mimo iż zaraz skończy 23 lata, to wciąż jest surowy i nieograny i ma naprawdę jeszcze duże szanse na progres.

Posiadanie Tobiasa harrisa na maksymalnym kontrakcie czy polamanego przez połowę swojego wysokiego kontraktu oladipo nic by przecież nie zmieniło. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Braveheart22 napisał:

Trójki najważniejszych zawodników przyszłości w tym sezonie nie zobaczysz (Isaac, Fultz, 1st pick 21' (oby top4-5)). A z tych co można zobaczyć to akurat Okeke ostatnie trzy mecze dobrze wygląda. Ja tam się cieszę chociaż, że w tych dwóch spotkaniach po TD nie było blowoutów, tylko chłopaki się postawili :)

I tego wam życzę bo Ci co biegali wyglądali raczej na rolsow niż future all stars. Bardzo brakowało kogoś ktoś zagra coś z piłką , zresztą po obu stronach i niestety tu widzę największą bolączkę Lakers. Minuty bez Jamesa na boisku -. tu ciągle atak nie funkcjonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, fluber napisał:

Posiadanie Tobiasa harrisa na maksymalnym kontrakcie czy polamanego przez połowę swojego wysokiego kontraktu oladipo nic by przecież nie zmieniło. 

 

Wiem tylko, że nic nie zmieni prorokowanie alternatywnej przeszłości z poziomu teraźniejszości :). Ja nie chcę gdybać. Stwierdziłem fakt, że z tamtego składu robiącego nędzny bilans i tak wyszło 3 (prawie) all-starów, a wcale się na to nie zanosiło. Szkoda, że tylko jeden w barwach Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Magic zaczną grać, jak od nich "oczekiwano", bo znów wylądują - jak tak dalej pójdzie - w granicach 6-8 miejsca w drafcie i będzie bez sensu...

Faktem jest jednak, że "rezerwy" grają inaczej niż się od nich oczekiwano. Ten cały Carter jest naprawdę niezły w obronie (wcześniej mu się nie przyglądałem), a Okeke może okazać się stealem draftu. Po kontuzji wyglądało słabo (wcześniej go nie widziałem), a tu proszę😀. Po odejściu "gwiazd" pokazuje się naprawdę jako solidny grajek. No ale nawet Bamba zaczął coś grać. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Chuma. Gra bardzo inteligentnie i to po obu stronach parkietu, bez napinki, ale jednocześnie nie jest nudny. Ciężko takich zawodników nie lubić. Niestety trochę brakuje mu centymetrów i atletyzmu, ale mimo wszystko może mieć ciekawą karierę.

Reszta nabytków też ciekawa. Vuc jak do nas przychodził był starszy od Cartera. Rozwijał się powoli, ale stopniowo. Czemu tu nie miałoby być podobnie? Ładnie się dziś chłopak pokazał. Hampton też wydaje się kimś komu warto dawać minuty i w niego inwestować. Młody, surowy, trochę wygląda na jeźdźca bez głowy, ale... jako, że młody i surowy to wybaczamy :).

Wydaje się, że na dłuższą metę jednak nastąpi pewne przesilenie i chłopaki zderzą się ze ścianą. Atak jak można było się spodziewać mamy w tych ostatnich meczach słabiutki, ale nadrabiają w obronie. Układ idealny to przegrywać, ale nieznacznie tak, żeby zaangażowanie w meczu było przez pełne 48 minut. Tylko, że wtedy zdarzać się będą takie "wpadki" jak ubiegłej nocy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KyleLowryass napisał:

przed urazem czytałem na tym forum, że Chuma jest fatalny i nic nie potrafi, w półtora miesiąca nauczył się być lepszy od edwardsa niesamowity?

Chuma na poczatku sezonu biegal zagubiony po boisku mial.pelne gacie, bal sie kozlowac w obronie wygladal marnie i jakby byl bez formy. Przed sezonem mialem wysokie oczekiwania poczatek sezonu mnie rozczarowal do tego stopnia ze juz sie zastanawialem czy przypadkiem nie wtopilismy znowu picka jezeli sie za rok nie ogarnie, bo ten sezon trzeba spisac na straty i liczyc jako dochodzenie do siebie po kontuzji. Bardzo przyjemne zaskoczenie jak stosunkowo szybko sie ogarnal, wrocila pewnosc siebie i mamy to co widac w ostatnich paru meczach.

Jak sie ciesze ze to trio jest out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PH#1 napisał:

Chuma na poczatku sezonu biegal zagubiony po boisku mial.pelne gacie, bal sie kozlowac w obronie wygladal marnie i jakby byl bez formy. Przed sezonem mialem wysokie oczekiwania poczatek sezonu mnie rozczarowal do tego stopnia ze juz sie zastanawialem czy przypadkiem nie wtopilismy znowu picka jezeli sie za rok nie ogarnie, bo ten sezon trzeba spisac na straty i liczyc jako dochodzenie do siebie po kontuzji. Bardzo przyjemne zaskoczenie jak stosunkowo szybko sie ogarnal, wrocila pewnosc siebie i mamy to co widac w ostatnich paru meczach.

Co poniektórzy (również @Braveheart22 w niego cały czas wierzyli) :) 

W dniu 27.12.2020 o 12:01, Alonzo napisał:

Nie rozumiem czemu się czepiacie Okeke - gra poprawnie - on dopiero wrócił do gry po półtora roku i po poważnej kontuzji. Nie było też żadnej Summer League, gdzie mógłby się nieco rozegrać. Gra zachowawczo, ale broni ok, atakuje ofensywną zbiórkę, dobrze zastawia - on po prostu potrzebuje ogrania. Z meczu na mecz powinno to wyglądać coraz lepiej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Nie wiem jak fani Celtics i Bulls, ale jako kibic Denver też jestem szczęśliwy ;)

Są tam jakieś informacje o zdrowie Harrisa po trade?

Magic's Gary Harris: Could return in next two weeks
by RotoWire Staff | RotoWire

 

Harris (thigh) could play within the next two weeks, Philip Rossman-Reich of OrlandoMagicDaily.com reports.

A strained left adductor has kept Harris out since Feb. 19. Since then, he's changed teams, and the Magic are hopeful that the shooting guard will be able to see the court sooner rather than later. Once he plays, he may start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.