Skocz do zawartości

Orlando Magic 2020/2021


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, bogans2 napisał:

a po co oni chca go grac, tak samo Portera. co szykuja hajs dla nich??))

 

Nie miałbym nic przeciwko zatrzymaniu obu graczy za rozsądne pieniadze.

Harrisa jestem ciekawy, jest stosunkowo młody ofensywnie bylo tak sobie ostatnie kilka sezonów ale to moze byc typowy przypadek ze zmiana środowiska mu pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, PH#1 napisał:

Nie miałbym nic przeciwko zatrzymaniu obu graczy za rozsądne pieniadze.

Harrisa jestem ciekawy, jest stosunkowo młody ofensywnie bylo tak sobie ostatnie kilka sezonów ale to moze byc typowy przypadek ze zmiana środowiska mu pomoże.

Jak zdrowie go całkiem nie rozjebało (oby nie, bo Harris wydaje się po prostu swietnym człowiekiem, widac bylo jak jego odejscie bolalo Murraya i innych członków szatni, mimo ze sportowo była to dobra decyzja) to w Magic znajdzie swoje drugie życie sportowe IMO. Harris mający piłkę w ręku cześciej powinien trochę odżyć, może wróci pewność siebie też przy rzutach, bo w Denver w pewnym momencie zrobiło się za dużo tych opcji ofensywnych i trochę mało miejsca na jego atak było. Moim zdaniem spadek roli ofensywnej pomoże Gordonowi w Denver, a Harrisowi zwiększenie roli w Magic też będzie z korzyścią i dla niego i dla zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter zarabia 28mln/rok i pytanie jakie to sa.rozsadne pieniadze za niego???

Do tego gra na pozycji Chumy i Isaaca wiec po co sie pchac jeszcze w niego za pieniadze pewnie okolo 15mln wzwyz za sezon? skoro na horyzoncie mamy 3 wybory w pierwszej rundzie draftu. Lepiej ogrywac mlodych niz grac i inwestowac w 30 latkow - szczegolnie teraz przed draftem

 

 

 

 

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bogans2 napisał:

Porter zarabia 28mln/rok i pytanie jakie to sa.rozsadne pieniadze za niego???

Pewnie MLE, kontrakt typu Aminu.

*Otto w normalnych warunkach jest wart pewnie więcej niż MLE, ale biorę poprawkę na zdrowie, które w ostatnich latach jest wątpliwe.

3 godziny temu, bogans2 napisał:

Lepiej ogrywac mlodych niz grac i inwestowac w 30 latkow - szczegolnie teraz przed draftem

Oczywiście, że młodzież należy ogrywać, ale weteranów pod kątem przyszłości też potrzeba, a Harris czy Otto (pytanie tylko czy będą wreszcie zdrowi) dają raczej fajną wartość.

....

Co do wczorajszego meczu:

 

23 godziny temu, spabloo napisał:

Wydaje się, że na dłuższą metę jednak nastąpi pewne przesilenie i chłopaki zderzą się ze ścianą. Atak jak można było się spodziewać mamy w tych ostatnich meczach słabiutki, ale nadrabiają w obronie. Układ idealny to przegrywać, ale nieznacznie tak, żeby zaangażowanie w meczu było przez pełne 48 minut. Tylko, że wtedy zdarzać się będą takie "wpadki" jak ubiegłej nocy ;).

Dokładnie. Atak będą męczyć okrutnie, ale co najmniej niezłą obronę są w stanie grać + gameplany typowo defensywnego coacha jeszcze pomagają. Na bottom 3 bilans raczej nie ma co się napalać. Oby w lotto szczęście dopisało, żeby ten top4-5 pick był :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BullsFaN napisał:

A Chicago o TOP4 pick :D .

To samo miałem napisać :D a Vucevic ja kręcił fajne statsy i przegrywał, tak kręci fajne statsy i przegrywa.. 

.. a tak poważnie - to paru graczy w Orlando dostało większe minuty i szansę na pokazanie się. To często procentuje "niechcianymi" łinami 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Alonzo napisał:

To samo miałem napisać :D a Vucevic ja kręcił fajne statsy i przegrywał, tak kręci fajne statsy i przegrywa.. 

Alonzo, co tam u KAT'a słychać? ;)

10 godzin temu, Alonzo napisał:

.. a tak poważnie - to paru graczy w Orlando dostało większe minuty i szansę na pokazanie się. To często procentuje "niechcianymi" łinami 🙃

Clifford to widać chce wygrywać. Orlando wpadło też trochę w pułapkę, bo teraz rywale traktują mecz z nimi jako potencjalnie lżejszy i mogą sadzać najlepszych zawodników, więc przy takim nastawieniu chłopaków łatwiej o te niespodzianki.

11 godzin temu, BullsFaN napisał:

A Chicago o TOP4 pick :D .

Powiedz lepiej, co nie tak było z WCJ w Bulls, bo przygodę z Magic zaczął całkiem fajnie i znowu widzę tego Wendella, który kiedyś mi się spodobał :)

9 godzin temu, bogans2 napisał:

wie ktos czy jakas strona z torrentami nba jeszcze istnieje?? zeby sciagnac w calosci mecz do ogladania?

Myślę, że kolega @rw30 mógłby pomóc ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2021 o 08:50, Alonzo napisał:

To samo miałem napisać :D a Vucevic ja kręcił fajne statsy i przegrywał, tak kręci fajne statsy i przegrywa.. 

a to zawodnik sam wygrywa/przegrywa mecze? nie rozumiem takiej narracji i jaki jest jej cel. Vucka w Bulls zakopują minuty z Theisem, który mógłby być fajny wszędzie tylko nie w tym zespole. Kostkę skręcił jeszcze Zach, więc jedyną sensownąkreację mają Valentine i Sato, ale widzę, że kancerogenne podejście oparte o W% albo plus minus bez kontekstu jest tutaj kontynuowane.

15 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Alonzo, co tam u KAT'a słychać? ;)

ofensywnie znośnie a w obronie jest sobą, nie rozumiem tych zachwytów tym graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BullsFaN napisał:

 Ja tam nic specjalnego nie widziałem, bo póki co robi punkty z łatwych piłek. Poczekaj aż dostanie miejsce w s5, jak znosi presję i jak debilne decyzje potrafi podejmować, a zrozumiesz dlaczego go spakowano.

No tak, bo granie w zacietych koncowkach i wygywanie ich dobra obrona i zdobywaniem punktow np po indywidualnej akcji 2:00 do konca przy stanie 97:96 zakonczonej udanym jump hookiem nad adamsem to nic specjalnego u 21 latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bambo potrzebowal wymiany Vuca i kontuzji WCJ zeby dostac nalezne minuty.

Mysle, ze bedzie z niego donry grajek.

Stretch Center z obrona obreczy sa w cenie.

Wczoraj ladnie zgasil Tatuma przy bloku.

Tylko dostal technika za raz potem nie wiadomo za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co niby Magic maja zrobic?  Borykają się z kontuzjami , grają młodymi którzy w kilku meczach dali rade, co maj wyrzucac piłke na aut w kazdej akcji? Nie tylko my mamy taki plan na tankowanie w tym roku :] Trzeba się modlić żeby Philla nie dala swoim odpocząc w ostatnich dwoch meczach...na najgorszy bilasn i btak nie mamy szans a tylk oon gwarantuje top 5, potem i tak trzeba liczyc na szczescie...

Ogolnie to zanosi sie na to ze moze byc loteria przed loteria jak wiecej druzyn skonczy z tym samym bilansem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.