Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

@Eld

Nash zrobił szachy. Wstawił Browna do s5 bo ten w przeszłości nawet sobie radził z Mitchellem . Dał Prince czy Jeffa Greena bo uznał ,ze woli mieć dużo poweru z ławki a s5 ma bronić. W sumie to nawet nie wiem czy to zadziałało czy nie bo Jazz dziś wyszło tak bezbarwnie ,że każdy mógl ich zdominować. Niemniej Nash chyba częściej będzie korzystać  z jego usług bo w obronie był pożyteczny . JEśli chodzi  o atak to po tak dziwnym meczu to nie chciałbym wysnuwać wniosku ale powinien z rotacji wypchnąć np Prince'a albo Luwawu.. Wydaje sie od nich po prostu lepszy zwłaszcza od tego drugiego

Ciekawe czy tak będzie częściej robił

7 godzin temu, vonBaron napisał:

Co wy macie do tego Allena? Pokazał dziś przeciwko Gobertowi że grać potrafi. Zdecydowanie wolę jego oglądać niż DAJ.

Do dzisiejszego dnia Allen przegrywał z każdym. Dziś nawet dwukrotnie zablokował Goberta ale też między Bogiem a prawdą to jeśli Gobert dziś tylko wstawał na palce to nie dziwota ,że Alllen dzis był lepszy. Dawno nie widziałem tak anemicznej i apatycznej gry obu centrów JAzz. Pod koszem tylko raz Gobert agresywnie poszedł w pnr i od razu łatwo zdobył punkty... Więc ja bym nie wysnuwał wniosków ,że Allen stał się świetny bo dziś JAzz by przegrało nawet ze Stelmetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron

Caris gra falami w tym sezonie. Ma takie momenty jak w pierwszej połowie gdzie wszedłi zaczął odpalać tak dziwne rzuty ,że  nie było szans nawet by z tego były punkty. Bez patrzenia na resztę kolegów. Potem pod koniec 3 kwarty zaczął akurat trafiać ale wtedy to już w ogóle nie było obrony. We wcześniejszych meczach też mieszał momenty kiedy grał pod zespół i takie gdzie wyłączał myślenie i nagle ni z gruszki ni z pietruszki odpalał rzut z nieprzygotowanej pozycji albo jak nikogo pod koszem nie było by zebrał . Taka tykająca bomba i też jego fanem nie jestem ani sposobu jego gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy też dodać że gość praktycznie w ogóle nie wyciąga wniosków ze swojej gry, chyba za bardzo chcę pokazać że potrafi grać na tym poziomie co Durex i KI ale skill nie ten. Myślałem że po treningach z Durexem będzie lepiej a jest chyba nawet gorzej niż w zeszłym sezonie ( tak wiem że teraz wchodzi z ławki ale progresu w grze nie widać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam, ponoć nawet Nash nie wie co się z nim dzieje.

Irving ma po prostu spore problemy z garem, może ma depresję? Tak samo jak ja bym nagle przestał chodzić do pracy bo tak. Gość się nie nadaje do poważnej gry z takimi problemami.

Cytat

Bedzie śmiesznie jak do powrotu Duranta Nets wygrają wszystko, od dwóch spotkań da się zobaczyć dużo lepszą grę w D.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, vonBaron napisał:

Irving ma po prostu spore problemy z garem, może ma depresję? Tak samo jak ja bym nagle przestał chodzić do pracy bo tak. Gość się nie nadaje do poważnej gry z takimi problemami.

https://www.espn.com/nba/story/_/id/30670076/brooklyn-nets-kyrie-irving-vs-philadelphia-76ers-due-personal-reasons

Tu wcale nie wygląda w ogóle na to co napisałeś . Irving się pewnie kontaktował z kimś zarządu . Może sprawa nagła. Raczej to co linkujesz( nota bene w linku nie widzę takiego twitta) jest diametralnie inne od wypowiedzi klubu na ten temat. Raczej życiowa sytuacja. Więc nazywanie ,że ktoś ma z garem a może się okazać ,że ma matkę ciężko chorą brzmi delikatnie mało poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Deuce napisał:

Beka coraz większa z tych Nets, z każdym kolejnym dniem większy banan jak się patrzy na ten cyrk. Dzisiaj SGA ramię w ramię z dziadkiem Alem, rekowalescentem Hill'em i z pomocą chłopców od podawania wody + ręczników zgwałcił ten smieszny team w 24 minuty :D

Dokładnie to zgwałcili w 15 minut :P.

Nets zaczynają powoli stawać się takimi Clippersami ze Wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladalem meczu, ale wyciagac takie wnioski z nowego projektu gdzie ostatnio Kyrie i Kd nie grali razem to zbyt pochopne

anyway

Cytat

Nets’ Steve Nash says he doesn’t have an update on Kyrie Irving regarding Irving’s status for tomorrow’s game against Denver. Irving has missed the past 3 games due to personal reasons.

 

a dzisiaj Kyrie wstawil zdjecie na ig z jakims ziomkiem i zaraz je wyjebal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.