Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, ely3 napisał:

A niby jakim cudem skoro Lakers zaczęli sezon od 24-3 ?

Rok temu w grudniu jak LeBron miał jakiś tam uraz i Lakers przegrali z Clippers/Pacers/Bucks/Nuggets, też była narracja, że nie radzą sobie z mocnymi teamami. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Rok temu w grudniu jak LeBron miał jakiś tam uraz i Lakers przegrali z Clippers/Pacers/Bucks/Nuggets, też była narracja, że nie radzą sobie z mocnymi teamami. :) 

Może i była ale na pewno nie mieli gorszego bilansu na tym etapie sezoni do czego się odnosiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Rok temu w grudniu jak LeBron miał jakiś tam uraz i Lakers przegrali z Clippers/Pacers/Bucks/Nuggets, też była narracja, że nie radzą sobie z mocnymi teamami. :) 

Byla taka caly czas chyba z tego co pamietam. Troche oslablo to o ile pamiec nie myli po tym jak pokonali po sobie Clippers i Bucks. Poza tym w tym sezonie te statystyki o teamach 0.500 powyzej czy ponizej sa takie srednio miarodajne patrzac na to jak ten sezon wyglada do tej pory.

 

Niemniej poki co co tacy Lakers czy Clippers mieli raczej taki latwo-sredni terminarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ely3 napisał:

Może i była ale na pewno nie mieli gorszego bilansu na tym etapie sezoni do czego się odnosiłem

Nom, ale to chyba była odpowiedź do ''łuhuhu, Lakers klepią leszczy B)'', a rok temu po 40% regulara było 24-7 i losing streak w statement games w Święta, po których jakoś przez dwa miesiące ludzie klepali narrację, że Lakers i LeBron nie stawiają się na najważniejsze mecze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BullsFaN napisał:

Takie tylko małe przypomnienie:  5-5  vs. .500 and Above
                                                           16-1 vs. Below .500
                                                           w tym 3 OT vs OKC i Detroit 😎

 To ja mam lepszy stat z kategorii nic nie znaczących.

Kyle Kuzma nigdy nie przegrał z Chicago Bulls. Jest 7-0. To jedyny zespół w NBA, z którym Lakers nie przegrali odkąd wybrali Kuzme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ttr napisał:

 To ja mam lepszy stat z kategorii nic nie znaczących.

Kyle Kuzma nigdy nie przegrał z Chicago Bulls. Jest 7-0. To jedyny zespół w NBA, z którym Lakers nie przegrali odkąd wybrali Kuzme.

Zapraszamy Chicago do finałów, Józkowi też należy się chwila chwały, minęły 23 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James i Kuzma dostali warninga od NBA za ...

 

Niby w sumie nie mam nic przeciwko i ogolnie flopowanie jest zalosne, ale patrzac na tych co dostali ostrzezenia, to ... taki Trae Young czy Harden juz chyba parkietu nie powinni wiecej powachac...

a Embildy, Smarty czy inne takie ligi? Kumam ze ta liga od lat idzie w strone mocno „wyrownujacej szans”, „spolecznie sprawiedliwej” i walczacej z tyrania wiekszych i bogatszych teamow itd. Blah blah blah, ale czasem te pokazowki wychodza po prostu zalosnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, KeepItDirty napisał:

Nie widzę szans, by coś nie przytrafiło się AD w tym sezonie. MRI wyjdzie negatywnie, odetchnie każdy z ulgą no ale na ile? Okres 2-3 tyg? Miesiąc? Dwa? Za długo coś trwa ten problem. Nie wierzę, że nie trzasnie mu te ścięgno. Pech. Pech. Pech. 

Może jest to kwestia np. 6 tygodni odpoczynku, póżniej powrót na kilkanaście meczy aby nabrać rytmu przed PO i jakoś to będzie.  Ale rzeczywiście takie przerwy po 2-3 spotkania to raczej zbytnio tutaj nie pomogą, Najwyraźniej wychodzi teraz brak odpowiednio długiego offseason, Lebronowi to chyba nawet najazd na stopę czołgiem by nie zaszkodził, ale kruchy AD to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ely3 napisał:

Widziałem info że tym razem do końca marca nie pogra

No i gdyby to się tak miało skończyć to byłby najmniejszy wymiar kary, tymbardziej, że Lakers nie muszą się jakoś specjalnie bić o wysoki seed bo Utah jest chyba nie do przeskoczenia, a Clippers też mają nie mniejsze problemy.

Tylko oby teraz Lebron się nie zajechał bo znowu będzie zmuszony wszystko ciągnąć niemal w pojedynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BullsFaN napisał:

Idzie się pogubić, to już LAL nie ma najlepszego składu w lidze? 🤪

Ma nie lepszy niż Jordan w czasach obu 3 peatow. 

Rozumiem kibicowanie komuś, ale już bez takich docinek bo to nie jest śmieszne. 

AD to nie jakiś Irving dla Duranta czy PG dla Kawhiego. On ma być fundamentem drużyny LAL, a nie pierwszym lepszym all statem, byle stworzyć na papierze przysłowiowe duet. 

Jak już raz napisalem stronę lub dwie temu. Kij w ten sezon. AD mial być fundamentem zespołu nawet jak za rok czy dwa LBJ uzna, że woli pociągnąć inny zespół lub zakończyć karierę. 

Nie smieszkujmy chociaż z kontuzji tak ważnych dla całego klubu osób. 

To nie śmieszne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BullsFaN napisał:

Idzie się pogubić, to już LAL nie ma najlepszego składu w lidze? 🤪

Gdybyśmy mówili o chociażby ostatnim sezonie Jamesa w Cavs to nie byłoby problemu, ale teraz ma na karku 36 lat i poza AD takich zawodników jak KCP, stary Gasol, Harrell, THT, Caruso czy Kuzma, żaden z nich nie puka do drzwi All-star, ot solidni zadaniowcy, sami meczów wygrywać nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.