Skocz do zawartości

[1st Round West] Clippers - Mavericks


BMF

.  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • LAC 4-0
      0
    • LAC 4-1
    • LAC 4-2
    • LAC 4-3
    • Mavs 4-0
      0
    • Mavs 4-1
      0
    • Mavs 4-2
    • Mavs 4-3


Rekomendowane odpowiedzi

Dallas ma trochę pecha w tej serii. Nie dość, ze stracili Powella i Brunsona na długo przed serią, a to spore osłabienie (szczególnie Powell, bo to świetny roles), to w game 1 wyrzucili im Porzingisa, w game3 lekkiego urazu doznał Luka, a teraz w ogóle nie zagrał KP. Tutaj różnie by mogło być, gdyby obie drużyny mogły wystawić najsilniejszy skład, a wtedy równie dobrze to Dallas prowadziłoby 3:1 w serii. Za nami cztery mecze, ale chyba można już stwierdzić, że w przyszłym sezonie Mavericks będą przejebani, heh. Szykują się tłuste lata dla ich fanów, lekkie zazdro. :) 

Doncić gra przeciwko najbardziej utalentowanej ekipie w lidze i po czterech meczach wykręca 31.5p/10.5r/9.8a/1.5s na 62%TS. Superstar.

Już chyba wiemy kto przejmie tę ligę na lata, i nie, nie będzie to Giannis. Ten buzzer beater, wow! 😮 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kontuzją George'a to IMHO ciekawe, na ile faktycznie PG13 gra z jakimś dużym urazem, jak analizowałem sobie tą serię przed jej początkiem, to: a) George sam mówił, że jest w pełni zdrowy przed bubble; b) George w tych 6 meczach w bubble robił 26ppg na 63%TS, a playoffy odbywają się z marszu; c) restart po 4 miesiącach przerwy.

George wygląda słabo po obu stronach parkietu, więc ciężko uwierzyć w sam rzutowy slump, ale ... dlaczego dawać mu free pass za domniemaną kontuzję, skoro jeszcze tydzień temu grał dobrze? Dziwny gracz, już w Thunder od średniego regulara i lania od Inglesa przeszedł do poziomu legit superstara i top3 regulara.

Doc zrobi adjustments i będzie grać dużo więcej z Morrisem na C (dzisiaj to zadziałało), dlatego kluczowy będzie powrót Porzingisa, już abstrahując nawet od samego impaktu KP od końcówki stycznia, on powinien te pomysły pacyfikować w zarodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

 

Właśnie chciałem spytać po tym meczu jakiegoś fana Kings... da się w sumie żyć z NBA teraz w ogóle :D ?

Nie wiem jak tam fani Sacramento, ale jako fan Phoenix mogę napisać, że smutek jest, że Luka nie gra dla słońc. Nadal rozumiem czemu Phoenix wybrało Aytona i bało się brać kolejnego gracza z Europy z wysokim pickiem, no ale jednak smutek jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Trzymał na odpowiedni moment ;)

Btw, niech płaczą wszystkie teamy, które miały szansę wybrać Luke, bądź handlować po niego w dniu draftu. 

mógłbym przyznać się ,że mam ból dupy z tego powodu ale przy braku takiego wsparcia jak trener Carlise i organizacja Dallas , Luka w w Kings mógłby popaść w marazm , depresję i być Bogdanović lvl max

8 godzin temu, january napisał:

Właśnie chciałem spytać po tym meczu jakiegoś fana Kings... da się w sumie żyć z NBA teraz w ogóle :D ?

mądry polak po szkodzie :)

 

oglądając ten mecz jestem pewien , że Michael Jordan grę Doncicia wziął personalnie do siebie. "game winner? ok, fine will see"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol dobrze, że się jednak nie wypowiedziałem przed rozpoczęciem serii, bo bym napisał, że Clippers pojadą Mavs bez większych problemów, a Leonard i George dadzą Doncicowi szkołę jak kiedyś Jordan z Pippenem Kukocowi. Nie wiem co tu się wyrabia, ale jeśli w 2020 roku Clippersów w ataku nadal musi ciągnąć Lou Williams, to coś mocno nie gra.

Nie ukrywam też, że mam małą satysfakcję z oglądania jak męczą się w pierwszej rundzie Clippersi po tym, jak stawali na głowie, żeby Lakersi trafili na Blazers. 

Mavs pewnie przegrają tę serię, ale i tak już zrobili znacznie więcej, niż oczekiwałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie personalnie (mówię o zawodnikach nie sztabie szkoleniowym) Clippersi mają najmocniejszą ekipę w NBA.

Doncić zaś powinien byc czarny i nie chodzi o BLM, tylko o to ze gdyby nie był białym troche jednak misiem, a taką panterą jak MJ to stworzył by legendę na cały XXI wiek, a tak z tym czym fizycznie dysponuje będzie po prostu bardzo bardzo dobry.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.