Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Czy książkę o Zeleńskim można już nabyć po 1 zł czy jako darmowy dodatek do papierowego wydania Wyborczej?

Razem z "Jak szczepionki zabijają ludzi"  "Takie sobie bajeczki - mity, moim życiem", oraz "Jak pozjadać wszystkie rozumy i zostać alfa i omegą we wszystkim". Ale te książki, to znasz doskonale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2023 o 18:50, memento1984 napisał(a):

ely fajnie by sie to czytalo jakbys do naprawde sporej pracy zbierajac taki update, dolaczyl jakas mapke zebysmy chociaz mniej wiecej wiedzieli gdzie dodklanie na linii frontu te punkty kontaktu sa zlokalizowane. militarynet mial takie wlasnie mapki, dla ciebie pewnie wystarczy wystarczy pewnie tylko je zlinkowac jako http bezposredni link

Wiesz robienie map to wyższa sztuka. To wymaga sporo czasu a przyznam się ,że graficznie nie potrafię tworzyć tak pięknych map jak np Majakovsk czy Pouvlet ... JEden to Włoch drugi to Francuz. Mogę na przyszłosć linkować ich twitty to będzie to pewnie czytelniejsze

Ogólnie to są chyba najlepsi maperzy a przynajmniej ich mapy i się najlepiej ogląda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Ja dostałem historię twojej emigracji na papierze toaletowym 

Wołodia już nie jest cool? Co teraz jest w trendach facebookowych nakładek?

1 godzinę temu, Szabla napisał(a):

Razem z "Jak szczepionki zabijają ludzi"  "Takie sobie bajeczki - mity, moim życiem", oraz "Jak pozjadać wszystkie rozumy i zostać alfa i omegą we wszystkim". Ale te książki, to znasz doskonale. 

Moje ulubione to te o "Najstarszej królowej" i tym słynnym "chaRRakterze" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Koelner napisał(a):

a Hamas jest cool?

Oficjalnie ma nie być? Nie dla mnie ten przekaz. Pytaj u góry! Wajchowy miał spory problem jak to przedstawić, nawet Gretę już poświęcili. Wojna na Ukrainie już przestała być naszą wojną? Bo nawet polskiemu internetowi znudziło się już tropienie ruskich onuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Oficjalnie ma nie być? Nie dla mnie ten przekaz. Pytaj u góry! Wajchowy miał spory problem jak to przedstawić, nawet Gretę już poświęcili. Wojna na Ukrainie już przestała być naszą wojną? Bo nawet polskiemu internetowi znudziło się już tropienie ruskich onuc.

jesteś mistrzem przekazu, jak lubisz hamas to idziesz zgodnie ze swoim trendem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DLT_Braddock napisał(a):

Wołodia już nie jest cool? Co teraz jest w trendach facebookowych nakładek?

Moje ulubione to te o "Najstarszej królowej" i tym słynnym "chaRRakterze" ;)

Nie wiem co to nakładki bo nie mam fb 

ale papier do dupy nawet miękki a i tekstu nie za dużo to szybko się czyta przy kupie

A no i jeszcze nasz rodzimy plaskoziemco 

Moja znajoma ma właśnie ten zmyślony covid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szabla napisał(a):

Lepsze niż o towarzyszach bardzo różnego pochodzenia przywiezionych do Rzeszowa utrwalających podległość wobec ZSRR. 

Czekałem kiedy użyjesz mojego ulubionego chaRRakternego zawołania.

Pierwszy przewodniczący Bronisław Szczoczarz, zaprzysiężony członek AK i WiN, też był tym towarzyszem różnego pochodzenia przywiezionym do Rzeszowa utrwalającym podległość wobec ZSRR ?  ;)

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szabla napisał(a):

OMTUR. Mówi Ci to coś? Raczej ze środowiskami patriotycznymi i wolną Polska, to nie bardzo byli połączeni. 

A tobie co mówi? Przedwojenny PPS i ten z czasów wojny kojarzy ci się z komuną?  Członek Armii Krajowej i WiN jest dla ciebie komunistą? Nie słuchaj pijackich opowieści koleszków z KRN i Gwardzistów, tylko poczytaj trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ely3 napisał(a):

Wiesz robienie map to wyższa sztuka. To wymaga sporo czasu a przyznam się ,że graficznie nie potrafię tworzyć tak pięknych map jak np Majakovsk czy Pouvlet ... JEden to Włoch drugi to Francuz. Mogę na przyszłosć linkować ich twitty to będzie to pewnie czytelniejsze

Ogólnie to są chyba najlepsi maperzy a przynajmniej ich mapy i się najlepiej ogląda

 

mi to bardziej chodzilo o skopiowanie cudzej mapy z obecna sytuacja i mozesz tam w paincie "zakreslic" te wioski/miasta co by tacy laicy jak my, wiedzieli gdzie spojrzec : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.