Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Prigozin na Białoruś ale ciekawe jest że żołnierze Wagnera którzy nie wzięli udziału w buncie mogą podpisać kontrakt z wojskiem. Ci co wzięli nie będą ścigani.

1 minutę temu, starYfaN napisał:

Uznałeś się za analityka i eksperta. Nie potrafisz pogodzić się z sytuacją, w której internetowi eksperci bazujący na innych internetowych ekspertach, mylą się w miarę rozwoju sytuacji.

Ale my nie rozmawiamy o rozwoju sytuacji, Rozmawiamy o prostych rzeczach które napisałeś. Które były głupotą i nie odniosłeś się do nich ani razu. Cały czas dyskutujesz sam ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Prigozin na Białoruś ale ciekawe jest że żołnierze Wagnera którzy nie wzięli udziału w buncie mogą podpisać kontrakt z wojskiem. Ci co wzięli nie będą ścigani.

Cyrk jakis sie tam dzieje :D Brakuje tylko tego, zeby Lukaszenka dostal jakiegos szefa MON, a Prigozyn wladca Bialorusi i mamy do kompletu kabaret :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gregorius napisał:

Prigozin na Białoruś ale ciekawe jest że żołnierze Wagnera którzy nie wzięli udziału w buncie mogą podpisać kontrakt z wojskiem. Ci co wzięli nie będą ścigani.

Ale my nie rozmawiamy o rozwoju sytuacji, Rozmawiamy o prostych rzeczach które napisałeś. Które były głupotą i nie odniosłeś się do nich ani razu. Cały czas dyskutujesz sam ze sobą.

Dobranoc mistrzu. Niech w nocy spełnią się Twoje życzenia, o udanej karierze w NATO.

Pozdrawiam i życzę dobrej Niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Cyrk jakis sie tam dzieje :D Brakuje tylko tego, zeby Lukaszenka dostal jakiegos szefa MON, a Prigozyn wladca Bialorusi i mamy do kompletu kabaret :) 

Cyrk się nie skończył. Zobaczymy co noc przyniesie. Ale ciężko ogarnąć że Putina musiał Łukaszenko ratować. Przy okazji wygląda na koniec Wagnera ale to się dopiero okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

Cyrk jakis sie tam dzieje :D Brakuje tylko tego, zeby Lukaszenka dostal jakiegos szefa MON, a Prigozyn wladca Bialorusi i mamy do kompletu kabaret :) 


Lukaszenka od zawsze mial chrapke na posade w Rosji, a sam Prigozyn pewnie chetnie przytulilby swoja grupe i polaczyl to z bialoruskim wojskiem. Jakies dziwne spotkania wczoraj, rezolucje w ONZ o bronii jadrowej, rozmieszczenie jej na bialorusi i teraz to. Dziwne to wszystko, tak nie mam zadnych dowodow i tak sobie pi****le i glosno mysle, takze bez klaunowania mi tu bo zadnych dowodow nie mam, gowno wiem jak reszta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał:

Pozdrawiam i życzę dobrej Niedzieli.

Nawzajem. i może mniej fantazji. Zarówno przy czytaniu postów innych jak również w zgadywaniu moich życzeń.

1 minutę temu, Reikai napisał:

Lukaszenka od zawsze mial chrapke na posade w Rosji, a sam Prigozyn pewnie chetnie przytulilby swoja grupe i polaczyl to z bialoruskim wojskiem. Jakies dziwne spotkania wczoraj, rezolucje w ONZ o bronii jadrowej, rozmieszczenie jej na bialorusi i teraz to. Dziwne to wszystko, tak nie mam zadnych dowodow i tak sobie pi****le i glosno mysle, takze bez klaunowania mi tu bo zadnych dowodow nie mam, gowno wiem jak reszta.

O Łukaszence to chyba nikt nie wiedział. No ale zakończenie (???) ciekawe.  Najdziwniejsze z tego jest to że Putin pokazał się jako osoba która musi ulec przed byle grupa najemników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruskie rozwaly sobie drogi, niszczyli mosty, stracili jakies helikoptery, byl tez filmik z ataku gdzie zginal cywilny samochod, chlop wjezdza na rogatki miasta, Putin wyglada jak bezradne dziecko, Prigozyn jest nazwany terrorysta i agentem zagranicznym, ten mowi ze Rosja bedzie miala nowego prezydenta, wladza rosyjska wyglada na najslabsza odkad rzadzi Putin.

Nagle Lukaszenka wchodzi, robi deal i jedziesz na Bialorus, amnestia i wszystko jest gitara. No nie bardzo :D Nie bardzo w cywilizowanym swiecie, na pewno nie bardzo w Rosij. Dobry cyrk i konia z rzedem temu, kto zgadnie ocb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Gregorius napisał:

Nawzajem. i może mniej fantazji. Zarówno przy czytaniu postów innych jak również w zgadywaniu moich życzeń.

Nie chciałbym być źle zrozumiany, ale nie mam fantazji z Twoją osobą w tle :) Nawet jak byłem młody, byłoby to raczej niewykonalne.

Wiesz jaka osobowość podpisuje się "nam", jako uwypuklenie własnych racji?

Nie zabieraj czasu ludziom. Kolejne wpisy na liczniku, nie są tego warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, starYfaN napisał:

Nie chciałbym być źle zrozumiany, ale nie mam fantazji z Twoją osobą w tle :) Nawet jak byłem młody, byłoby to raczej niewykonalne.

Wiesz jaka osobowość podpisuje się "nam", jako uwypuklenie własnych racji?

Nie zabieraj czasu ludziom. Kolejne wpisy na liczniku, nie są tego warte.

Powiedziała to osoba produkującego kolejnego posta bez żadnej wartościowej treści. Lepiej idź spać. A mogłeś to zakończyć od razu milcząc/tłumacząc co miałeś na myśli (to co wtedy napisałeś było to trudne)/ przyznając się do bobala. Z racji twojego charakteru opcja 3 pewnie odpada zbyt narcystyczny jesteś ale opcja drugą oszczędziła by sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Nie postawiem takiej tezy. 

Napisalem, że wagnerowcy mają mniejsze zasoby niż FR. Może mieliby większe, gdyby USA ich dozbroily. Ale nie napisałem, że to zrobiły. Nigdzie 

Ogólnie jestem rozczarowany twoim poziomem. Nawet jeśli nie miałem racji, to nie masz podstaw do takiego tonu. Masz straszna manierę patrzenia z góry.

Pisałem, że wagnerowcy mogę nie mieć na tyle sił, aby zająć Moskwę, czego też nie uczynili. Ty natomiast w pozie nieomylnego nawet nie zajaknales się o ustawce.

 

jak smiesz wątpić w nieomylnosc elyego, powinienes sam sobie dać bana 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wlaczylem sobie foxnews - generalnie “gregorius”, co za “porazka putina” 98% kontentu - jedna babeczka z jakiegos think tanku, PhD, z tenure - “nie wyglada ze tam byla jedna ofiara w worku, czy jeden wystrzal, ot rozni patrioci, adresujacy swoje problemy, usciski dloni.”

wlodzimierz wlodzimierzowicz - jedna reka , w <24h zazegnuje “najwiekszy” kryzys swojej klepto-monarchii a “my” zyjemy:

-vid w nocy z jakimis blyskami ze sie szczelajo miedzy soba

-jednym (chyba) prawdziwym wybuchem i pozarem jednego, niepustego zbiornika z chyba paliwem

-google maps i korki na trasie do moskwy

-tweet z metrowa dziura na jakiejs drodze gdzies tam

-x km do maskwy

- jeden jakis dwupasmowy most odlaczony gdziestam

-najemnicy czekajacy w kolejce w mc vanji

-wiecej usciskow roznych ruskich patriotow w drugiej bazie - ot festiwal “ruskiego miru” 

-x km do maskwy!!!

-opowiesci o straconych samolotach/helikopterach/atomowkach w recach bandytow

-profesjonlni propagandysci z rassija1 narzekajacy ze tak nie mozna, ze teraz trzeba razem, bracia, rosjanie, rassija (kek!)

-video z jedna koslawo postawiona piaskarka na drodze

-x km do maskwy! ostatnia rzeka przed maskwa, 0.5h! Teraz albo nigdy!

-piaskarki na ulicach moskwy z panami w smiesznych kapeluszach

-papa putin z bratem lukaszenko brokeruja wielki rozejm rosyjskiej braci, ku chwale ojczyzny

-chyba jeden general-partacz na emeryture (frakcja nieudolnir, za-malo-agresywnie prowadzonej inwazji zaspokojona)

-przedstawiciel tej “bardziej” zdecydowanej, “korpo” frakcji zeslany zeby sie wykazal robiac porzadek i uzytek z Bialorusi na granicy z Polska

 

mi jest osobiscie glupio, ze mimo ze rano mialem beke, to w ciagu dnia zerkalem w telefon, “a nuz to pierdolnie”

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, memento1984 napisał:

-jednym (chyba) prawdziwym wybuchem i pozarem jednego, niepustego zbiornika z chyba paliwem

Co najmniej w nocy jeszcze się palił

13 minut temu, memento1984 napisał:

opowiesci o straconych samolotach/helikopterach/atomowkach w recach bandytow

samolot potwierdzony na filmie, ka-52 również, reszta helikopterów jakieś filmy były ale potwierdzenia nie widziałem. Niemniej Oryx je umiescił na liście raczej jest rzetelny. A atomówkach pisałem że mało prawdopodobne.

Do tego jakieś wybuchy na drogach potwierdzone również choć bez większych strat. 

P.S nawet jakby FOX NEWS mowiło w 100% to co ja mysle to i tak jakoś zupełnie nie mam zaufania do tej stacji i chyba nigdy nie bede miał. Ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregorius napisał:

Co najmniej w nocy jeszcze się palił

samolot potwierdzony na filmie, ka-52 również, reszta helikopterów jakieś filmy były ale potwierdzenia nie widziałem. Niemniej Oryx je umiescił na liście raczej jest rzetelny. A atomówkach pisałem że mało prawdopodobne.

Do tego jakieś wybuchy na drogach potwierdzone również choć bez większych strat. 

P.S nawet jakby FOX NEWS mowiło w 100% to co ja mysle to i tak jakoś zupełnie nie mam zaufania do tej stacji i chyba nigdy nie bede miał. Ale to moje zdanie.

Podalem fox bo az tak smiesznie trabili jak daily mail (=fakt) a jedna jakas babeczka troche tonowala to ja prawie w nasze forumowe onuce ubrali i zaczeli weryfikowac doktorat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.