Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Krzemo napisał:

A znasz okoliczności sprawy? Może z jakiegoś powodu policjanci zategowali tak a nie inaczej. Co tu jest praprzyczyną? Złamanie prawa przez Browna. 

Są filmiki z zatrzymania. Tam zostały złamane wszystkie możliwe procedury policyjne. To że ktoś łamie prawo nie oznacza,ze policja ma prawo do łamania prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, the_secret napisał:

co się dziwić jak @Borys nie reaguje na prostą prośbe usunięcia konta

Generalizowanie całej zbiorowości (,,platforma przepełniona nienawiścią'') na podstawie jednostkowych komentarzy, troszkę ,,psycho'' (modne słowo ostatnio tutaj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

To są wpisy sprzed paru tygodni które skłoniły go do odejścia 

@kucio oficjalnie jest szmatą

a to przepraszam. Myślałem, że to posty z ostatniej doby, gdzie topic mocno poszedł do przodu i pojawiło się wiele postów.

Co do reszty, to przecież ostrzegł w tamtym topicu o innych krokach.

Ktoś tu jednak powiedział, że ważne że się o czymś mówi, a nie że jak.

Może forum zyska więcej userów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie niezły klimat. Chce się tam mieszkać. 
 

https://mobile.twitter.com/ElijahSchaffer/status/1298531815649665025?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1298531815649665025|twgr^&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.spurstalk.com%2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D286865page%3D12

 

Kozak jak oglądałem zdjęcia ten gość z deskorolka to zaatakował gościa z karabinkiem. 

https://mobile.twitter.com/ElijahSchaffer/status/1298845757630541824?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1298845757630541824|twgr^&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.spurstalk.com%2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D286865page%3D12

Te filmiki pokazują jakie to wszystko głupie. Pełno gapiów na rowerkach, koleś sobie spaceruje z karabinem, inni to widza i atakują go deskorolka to ten strzela a oni dalej podchodzą. Odpuścili po 4 strzale co i tak pozwoliło potem gościowi jeszcze oddać 5 i 6 strzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Borys też dobry troll, jeszcze jakieś trzy tygodnie i Kucio będzie protestować przed Pałacem Prezydenckim w sprawie łamania podstawowych praw obywatelskich na e-nba.

Myślisz o samospaleniu?

 

Wg mnie liga powinna każdemu, kto nie wyszedł wczoraj na parkiet obciąć 10% z tegorocznego kontraktu

Jak dostaną po kieszeni, jak nie będzie na Bentleya to zaraz chęci do gry wrócą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ogólnie śmieszna sprawa, chyba dwa miesiące społeczność e-nba żyła bez jakiegokolwiek moda, były tysiące postów, a chyba jedynie dwa przekroczyły granicę.

Myślę, że to całkiem dobrze świadczy, ale co ja tam wiem.

Inna sprawa - czy tamte 2 posty jeszcze mają się dobrze?, jak już jakiś mod ( @ely3) wrócił na forum - to może jednak je skasować?

Hej

A które konkretnie . Od razu zaznaczam ,że nie mam twittera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ely3 napisał:

Są filmiki z zatrzymania. Tam zostały złamane wszystkie możliwe procedury policyjne. To że ktoś łamie prawo nie oznacza,ze policja ma prawo do łamania prawa

Jeżeli w grę wchodzi postępowanie wobec kryminalisty to myśle ze praworządny obywatel woli aby złamane zostały procedury policyjne niż aby bandyta ciagle był bezkarny. Ludzie którzy natomiast balansują na granicy prawa lub je łamią oczywiście będą akcentować złamanie procedur i podważona zostanie legalność tej akcji. 

Nie rozumiem tylko dlaczego aż tak obchodzi to milionerów z nba. 

Zapewne postawa poparcia może im przysporzyć dodatkowej popularności bo w szczere czyste intencje nie wierze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Jeżeli w grę wchodzi postępowanie wobec kryminalisty to myśle ze praworządny obywatel woli aby złamane zostały procedury policyjne niż aby bandyta ciagle był bezkarny. Ludzie którzy natomiast balansują na granicy prawa lub je łamią oczywiście będą akcentować złamanie procedur i podważona zostanie legalność tej akcji. 

Nie rozumiem tylko dlaczego aż tak obchodzi to milionerów z nba. 

Zapewne postawa poparcia może im przysporzyć dodatkowej popularności bo w szczere czyste intencje nie wierze. 

Przecież tu chodzi o sprawę Browna właśnie koszykarza i to jak został potraktowany tylko dlatego że zaparkował na miejscu dla inwalidów nota bene na prawie pustym parkingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ogólnie śmieszna sprawa, chyba dwa miesiące społeczność e-nba żyła bez jakiegokolwiek moda, były tysiące postów, a chyba jedynie dwa przekroczyły granicę.

Nom.

Na początku miałem takie: ,,no, Kucio ma trochę racji, przypał, że takie rzeczy są na forum, przydałaby się jakaś moderacja''.

Potem (jak kucio przeszedł w tryb prostalkera) miałem takie: ,,awkward, ale skoro chce usunięcia konta, to ma do tego prawo''.

Teraz albo: 1) pisze takie głupoty żeby zaszkodzić forum, bo Borys go wkurwił; 2) faktycznie uważa, że forum jest przepełnione nienawiścią. 

Tak czy siak, przykry upadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Przecież tu chodzi o sprawę Browna właśnie koszykarza i to jak został potraktowany tylko dlatego że zaparkował na miejscu dla inwalidów nota bene na prawie pustym parkingu

A tu to niestety brak danych aby całość ocenić. Może dodatkowo przygwiazdozyl 

A jak parking był pusty to tym bardziej głupio zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.