Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Losowanie grup


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może się wyrobię, ale nic nie gwarantuje, bo póki co to na sorze kwitne i jeszcze trochę mi zejdzie a mam kawałek drogi do domu i nie mogę prowadzić, więc chwila zleci też XD

Nie wpadłem też na to żeby tutaj lapka przytargac i pisać na luzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, polishllama69 napisał:

Ja może się wyrobię, ale nic nie gwarantuje, bo póki co to na sorze kwitne i jeszcze trochę mi zejdzie a mam kawałek drogi do domu i nie mogę prowadzić, więc chwila zleci też XD

Nie wpadłem też na to żeby tutaj lapka przytargac i pisać na luzie 

To możliwe, że ogaj przegramy bo u mnie się póki co nie zapowiada na znalezienie czasu :) ale jeszcze zobaczę jak się rozwinie sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polishllama69 napisał:

Ja może się wyrobię, ale nic nie gwarantuje, bo póki co to na sorze kwitne i jeszcze trochę mi zejdzie a mam kawałek drogi do domu i nie mogę prowadzić, więc chwila zleci też XD

Nie wpadłem też na to żeby tutaj lapka przytargac i pisać na luzie 

2 godziny temu, cvbe napisał:

To możliwe, że ogaj przegramy bo u mnie się póki co nie zapowiada na znalezienie czasu :) ale jeszcze zobaczę jak się rozwinie sytuacja.

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Przedłuż chociaż do północy, ja chce zrobić i wiem ze to zadna wymówka ale cały tydzień tyram po 11-12 godzin, łącznie z dzisiaj i będę w domu po 19, gameplan to nie jest pierwsza rzecz jaka zrobie po powrocie. 

Jak wyżej, możemy przedłużyć o 1-2d deadline.

Ale więcej, to trochę bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kolekcjoner Waszych wypocin delikatnie bym zasugerował do pon od 22:00. Sam miałem trochu ciężki weekend a nie chciał bym Was zawieść.

Do tego, jeszcze nie wszyscy wjechali mi z opisami więc mieli mieli by ekstra czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Jako kolekcjoner Waszych wypocin delikatnie bym zasugerował do pon od 22:00. Sam miałem trochu ciężki weekend a nie chciał bym Was zawieść.

Do tego, jeszcze nie wszyscy wjechali mi z opisami więc mieli mieli by ekstra czas.

A czy jakaś para już wrzuciła oba gameplany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też niech pierwsze dwa posty dadzą Karpik i Tangiers ( i w anal ogicznych grupach dwojka uczestnikow matchupi ), tak by mogli je potem edytowac i dac najwazniejsze informacje.

 

Ja zas wreszcie mam dwa cieplutkie opisy gotowe do kopiowania wiec sam zaraz wysle swoj ( zart ).

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.