Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, karpik napisał:

No fatalny pod względem fitu mając do wyboru tylu innych graczy. 

No i Baron to nie taki Kyrie, bo Kyrie to scorer/shooter, który jest groźny bez piłki, a Baron to playmaker, który dominuje grę i bez piłki traci połowę impactu. Jak Marcus wspomniał, bliżej mu do Wade'a, który był też słabym fitem do LeBrona. 

Sam Baron jest super, ale obok LeBrona już nie, chyba, że w następnej rundzie Ronnie wybierze drugą piłkę, to w sumie zmienię zdanie.

Nie można grać na tym poziomie bez drugiego legit ballhandlera, LeBron + "generic PG, który kozłuje tylko do połowy i nie wchodzi przed linię trójki" często było problematyczne w zwykłej NBA, a co dopiero ATF.

9 minut temu, BMF napisał:

Patrząc na Twoje wybory, też mógłbyś trochę pomyśleć. xD

January zobaczył swoje pierwsze 3 picki i teraz wali ściemę "e, jaja se robię, w ogóle to zapomniałem że draftujemy, bo w football managera teraz gram, a wy co tacy poważni chłopaki, hehe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Chytruz napisał:

January zobaczył swoje pierwsze 3 picki i teraz wali ściemę "e, jaja se robię, w ogóle to zapomniałem że draftujemy, bo w football managera teraz gram, a wy co tacy poważni chłopaki, hehe"

Nom, ale ten Football Manager faktycznie spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

A skąd ta optymistyczna myśl? Ja nie widzę Doncica, który nie dominuje piłki i sprawdza się obok Nasha. Czy on nie jest za wolny, by biegać po zasłonach? Mam wrażenie, że on głównie rzuca pullupy.

On dopiero w NBA zaczal tak dominowac gre. Przy Campazzo w Realu czesto byl secondary, w kadrze przy Dragicu rowniez. To nie jest off the screen shooter, ale moze podawac dalej po obwodzie i czesto po picku Campazzo z Reyesem, dostawal pilke na otwarta/polotwarta pozycje na weak side i w ten sposob tworzyl przewage, na co wtedy zwrocilem uwage, to ze nie ograniczal sie tylko do atakowania obreczy i jumpera tylko potrafil podac po takim crossie spowrotem na pierwotna strone, czyli wczesniej strong side, co kompletnie gubilo obrone. Sick iq. W zasadzie liczylem, ze w NBA mu dokoptuja jeszcze jakiegos ofensywnego guarda co go odciazy, ale na razie musi sie pocieszyc Timim Hardawayem jr.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tangiers napisał:

On dopiero w NBA zaczal tak dominowac gre. Przy Campazzo w Realu czesto byl secondary, w kadrze przy Dragicu rowniez. To nie jest off the screen shooter, ale moze podawac dalej po obwodzie i czesto po picku Campazzo z Reyesem, dostawal pilke na otwarta/polotwarta pozycje na weak side i w ten sposob tworzyl przewage, na co wtedy zwrocilem uwage, to ze nie ograniczal sie tylko do atakowania obreczy i jumpera tylko potrafil podac po takim crossie spowrotem na pierwotna strone, czyli wczesniej strong side, co kompletnie gubilo obrone. Sick iq. W zasadzie liczylem, ze w NBA mu dokoptuja jeszcze jakiegos ofensywnego guarda co go odciazy, ale na razie musi sie pocieszyc Timim Hardawayem jr.

To w ataku.

W real life NBA w obronie na obwodzie sprawa jest trochę rozdmuchana i prawie wszystko jest do przeżycia jeśli nie masz:

1. IT2

Lub

2. Guarda, który w prime bronił słabo, a teraz ma 34 lata lub więcej.

Ale w ATF, jednocześnie Nash i Doncic? Grubszy problem, zwłaszcza, że mówisz, że to twój closing lineup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mac napisał:

jak to jest z lawkowiczami? Mozna brac dowolnego grajka i pisac ze spokojnie sie zgodzi na gre w lawki z bananem na ustach?

 

Jest typ graczy którzy z ławki nie zagrają. Wiec nie ryzykuj. Jak ktoś jest mega gwiazda lepiej obuduj inaczej i go zostaw. ;) 

W beGM za piątego PG aby poprawić rotacje brałem Wigginsa ( Teague) i miałem same kłopoty z tłumaczeniem się. Nie warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

W beGM za piątego PG aby poprawić rotacje brałem Wigginsa ( Teague) i miałem same kłopoty z tłumaczeniem się. Nie warto. 

ale tutaj trochę inna skala talntu a nikt takiego np. Townsa nawet nie przemyśli żeby zrobić starterem a w rl NBA zawsze by nim był, poza tym to Ty twierdziłeś, że pożerający piłkę Wiggins musi być 6th manem a dobrze stabilizujący grę, ale słabo broniący Love nie może grać z ławki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chytruz napisał:

Nie można grać na tym poziomie bez drugiego legit ballhandlera, LeBron + "generic PG, który kozłuje tylko do połowy i nie wchodzi przed linię trójki" często było problematyczne w zwykłej NBA, a co dopiero ATF.

Ja nie twierdzę, że można, ale można też wybrać kogoś, kto by się też sprawdzał, gdy LeBron ma piłkę. A jak już Ronnie uparł się na gracza w typie Barona, to na stole był lepszy wariant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mac napisał:

jak to jest z lawkowiczami? Mozna brac dowolnego grajka i pisac ze spokojnie sie zgodzi na gre w lawki z bananem na ustach?

 

biorąc pod uwagę formę gry i fakt, że 2.-3. opcje stają się tu z miejsca 6.-7. to myślałem że to jest jedno z założeń. Wiadomo, że każdy, ale to każdy (no, może poza Hardenem :P ) , wliczając w to LeBronów i Kobasów dostałby  mniej rzutów niż normalnie, minut mniej niż normalnie, wszystkiego mniej niż normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics gratuluję wygranej

 

 w zabawie ATF, gdzie masz do wyboru zawodników z 20 lat grania - @Eld przegrał w Masai Ujirim, który miał do wyboru tylko 1 rok.

Lowry + Gasol > Parker + Gasol

 

 

wstyd, że nikt nie wybrał Westbrooka. Zabrakło wiedzy albo jaj.

Edytowane przez BiałaCzekolada2.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sap-Baron to takie 5/10 akurat, jeden to przeciętny strzelec (tzn. ten z Hawks; a tamten Pau sobie rzucał 1 long J na mecz), drugi musiałby grać dużo bez piłki, ale co się stało w trzech pierwszych rundach to już się nieodstanie. ;] 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Sap-Baron to takie 5/10 akurat, jeden to przeciętny strzelec (tzn. ten z Hawks; a tamten Pau sobie rzucał 1 long J na mecz), drugi musiałby grać dużo bez piłki, ale co się stało w trzech pierwszych rundach to już się nieodstanie. ;] 

Wybrałem sapa, choć mogłem znacznie więcej spacingu osiągnąć biorac  love, bo nie chciałem mieć dziury w obronie i paul to versatile player który się dostosuje do każdej roli. 

 

Z ciekawości, napiszesz mi na PM kogo byś brał na moim miejscu na PG i PF po tych trzech rundach i przy tym co było dostępne?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.