Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

To jest odpowiedź na to że TVN zabrał ją do top model kosztem kogoś kto się bardziej nadaje do pracy modelki i robi sensacje z tego że rozbiera się u nich żona ministra. Jakby wolne media nie zrobiły rozgłosu to by nie było odpowiedzi. Jest akcja i reakcja:) 

wyciągasz dziwne wnioski.

w tym tłicie jakaś Pani nawołuje aby

1. Żona nie ośmieszała męża.

2. Żona jest godna pogardy i milczenia (??? WTF)

3. Żona nie powinna robić modelingu ( obojętnie czy hydraulika czy polityka)

4. Żona robi wygłupy szkodząc dziecku.

 

Wydaje mi się , że ta Pani zazdrości figury Marysi w dodatku pewnie dostała opierdol od swojego męża ( oczywiście jeśli ma ) gdy zjadała swoje kolejne słodycze powodując brak figury podobnej do żony ministra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

wyciągasz dziwne wnioski.

w tym tłicie jakaś Pani nawołuje aby

1. Żona nie ośmieszała męża.

2. Żona jest godna pogardy i milczenia (??? WTF)

3. Żona nie powinna robić modelingu ( obojętnie czy hydraulika czy polityka)

4. Żona robi wygłupy szkodząc dziecku.

 

Wydaje mi się , że ta Pani zazdrości figury Marysi w dodatku pewnie dostała opierdol od swojego męża ( oczywiście jeśli ma ) gdy zjadała swoje kolejne słodycze powodując brak figury podobnej do żony ministra.

 

 

Matka 6-latka nie powinna wrzucać gołych fot do internetu, bo dzieciak będzie miał przejebane w szkole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Tego polityka PiS raczej ośmiesza, że kobieta musiała iść do programu w tajemnicy dodając całą narrację o byciu niezrozumianą, a nie sam fakt, że do niego poszła. 

gdyby nie było tej narracji to w życiu byś nie zobaczył tego na wizji ziom :) 

3 minuty temu, fluber napisał:

Matka 6-latka nie powinna wrzucać gołych fot do internetu, bo dzieciak będzie miał przejebane w szkole. 

a za to właścicielka psa może

zjadasz swój ogon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

 

a za to właścicielka psa może

zjadasz swój ogon

Nom, i to nawet z psem. Nie przemyślałem tego

9 minut temu, BMF napisał:

Tego polityka PiS raczej ośmiesza, że kobieta musiała iść do programu w tajemnicy dodając całą narrację o byciu niezrozumianą, a nie sam fakt, że do niego poszła. 

No tak jakby Piotrka Żyłę osmieszala własną żona. Pani sama się ośmiesza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

No tak jakby Piotrka Żyłę osmieszala własną żona. Pani sama się ośmiesza. 

Nie wiem co to żona Piotrka Żyły.

1 minutę temu, julekstep napisał:

Tylko że tutaj ważne jest jeszcze pytanie na ile narrację tworzył reżyser programu a na ile faktyczne życie pani Marysi :) 

Jest to możliwe, ale mniej prawdopodobne tbh, raczej nie odwalasz takiej akcji będąc w szczęśliwym związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Jest to możliwe, ale mniej prawdopodobne tbh, raczej nie odwalasz takiej akcji będąc w szczęśliwym związku.

tylko że jak przyczyna nieszczęścia w związku jest inna niż wynika z 'programu' to dalej nie wyklucza odpowiedniego przeredagowania zgodnie z agendą stacji :) (a takich przyczyn może być gdzieś z milion)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fluber napisał:

To jest odpowiedź na to że TVN zabrał ją do top model kosztem kogoś kto się bardziej nadaje do pracy modelki i robi sensacje z tego że rozbiera się u nich żona ministra. Jakby wolne media nie zrobiły rozgłosu to by nie było odpowiedzi. Jest akcja i reakcja:) 

Gdyby to był apel do TVNu to by było jeszcze śmieszniej. Brakuje byście z Marzeną decydowali, kto może wystąpić w programie rozrywkowym a kto jest za brzydki. Ale to nie TVN tylko Pani Ministrowa wrzuca nagie zdjęcia na swojego instagrama. Chyba, że uważacie, że TVN podstępnie zawładnął jej umysłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jack napisał:

Gdyby to był apel do TVNu to by było jeszcze śmieszniej. Brakuje byście z Marzeną decydowali, kto może wystąpić w programie rozrywkowym a kto jest za brzydki. 

Proszę Cie, to nie jest kwestia mojej czy marzeny opinii. Każda osoba że świata mody to powie że w tym wieku jest już za późno żeby zostać top modelka

 

20 minut temu, jack napisał:

Chyba, że uważacie, że TVN podstępnie zawładnął jej umysłem. 

TVN wykorzystuje ją a ona wykorzystuje TVN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

3 wrzesnia dziecko nie miało problemu z tym że mama 5 września wrzucila gola fotkę? :)

przypuszczam , że to nie pierwsza tego typu fotka :) a może konsultowana to z nią ?

Godzinę temu, fluber napisał:

Proszę Cie, to nie jest kwestia mojej czy marzeny opinii. Każda osoba że świata mody to powie że w tym wieku jest już za późno żeby zostać top modelka

 

TVN wykorzystuje ją a ona wykorzystuje TVN. 

wydaje mi się , że ona ma większe szanse na bycie top model niż inne niunie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.