Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ignazz napisał:

Troszkę się orasz Flubi. Można nie mieć dzieci i mieć w pompie te wszystkie gadki o wychowaniu. Ale to takie nieludzkie. Dziwie się ze ciągniesz temat tych psów. 

Ale skoro stwierdzasz że się oram to uzasadnij dlaczego? 

Albo powiedz czy wolałbyś mieć dziecko czy psa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polskignom napisał:

@fluber

jakis ostry kawalerski chyba jest grany 🙃

Pępkowe;) 

3 godziny temu, Sebastian napisał:

Fluber ale Pablo czy jak mu tam "czy Twoje dzieci mają komplet szczepień" już sobie poszedł :) Możesz już przestać :)

Zobacz, z dziećmi jest tak dobrze ze nawet możesz się lepiej realizować zawodowo i więcej zarabiać bo Cie w domu dziecko odciąża w obowiązkach. 

https://tvn24.pl/biznes/pieniadze/ojcowie-zarabiaja-wiecej-niz-bezdzietni-mezczyzni-open-finance-ra751222-4481611

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie wiem, mam potwierdzone info tylko o ludziach;/

No to może jest szansa się spotkać, mimo, że wcześniej pisałeś, że jednak nie. W końcu to niebo, raczej przyjemne miejsce w którym miło by było spotkać wszystkich których się kocha. W Raju były inne zwierzęta niż ludzie i wąż? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, fluber napisał:

Pępkowe;) 

Zobacz, z dziećmi jest tak dobrze ze nawet możesz się lepiej realizować zawodowo i więcej zarabiać bo Cie w domu dziecko odciąża w obowiązkach. 

https://tvn24.pl/biznes/pieniadze/ojcowie-zarabiaja-wiecej-niz-bezdzietni-mezczyzni-open-finance-ra751222-4481611

 

No i co z tego jak i tak później dzieci ojca będą zapierdzielać na emeryturę bezdzietnego ? Bykowe musi być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sebastian napisał:

Fluber ale Pablo czy jak mu tam "czy Twoje dzieci mają komplet szczepień" już sobie poszedł :) Możesz już przestać :)

Brawo, dobrze zapamiętaleś mój nick. Masz spory potencjał intelektualny. Popracuj jeszcze nad kulturą osobistą oraz interpunkcją i będzie ok :)

Kumasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fluber napisał:

Pies jest bardzo wymagający, tak samo lub bardziej niż dziecko. Ale to nie jest powód żeby wykopać psa. Tak samo ja Ci nie powiem żebyś wykopał dziecko skoro sądzisz odwrotnie. To głupia logika. 

Za moja perspektywa przemawiają fakty.

Jest więcej psów w schroniskach niż dzieci w domach dziecka. Dlaczego? Bo dzieckiem łatwiej się zająć niż psem. 

Jest więcej bezdomnych psów niż bezdomnych dzieci. Dlaczego? Bo dzieckiem łatwiej się zająć niż psem. 

Znacznie częściej pies wraca do schroniska po adopcji niż dziecko do domu dziecka po adopcji. Dlaczego? Bo dzieckiem łatwiej się zająć niż psem. 

Para alkoholików bez podstawówki może mieć 10 dzieci i żyć bez problemu. Nie widziałem pary alkoholików bez podstawówki z 10 psami. Dlaczego? Bo dzieckiem łatwiej się zająć niż psem! 

Myślę, że rolę może odgrywać również aspekt urzędowo-prawny i właściciele psów muszą spełniać dużo bardziej rygorystyczne warunki, żeby pupil nie został im odebrany, co poniekąd potwierdza Twoją tezę, bo opiekun czworonoga musi włożyć więcej wysiłku w sprawowanie pieczy nad swoim podopiecznym.

Nawet przeciętny "popołudniowy ojciec", którego obowiązki zawodowe żony zmusiły do opieki nad dziećmi wie, że oprócz potrzeb podstawowych trzeba zaspokoić szereg potrzeb dodatkowych. Tu właściele psów mają znowu trudniej niz właściele dzieci - dostępność psich fryzjerów czy psychologów jest dużo mniejsza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując wiadomości okołoweekendowe:

1. Rzecznik MSZ jest gejem

2. Żona ministra obnaża się w TVN

3. MEiN chce dokształcać uczniów na patriotycznych wycieczkach a powinien zacząć od siebie

4. Niemożliwe jest ustalenie liczby osób, których rezygnacja miała związek z uchwałą przeciwko nepotyzmowi 

5. Na granicy wojna

6. Kaczyński na urlopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.