Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Deltuś napisał:

Ta babeczka to kiepska podróbka skrzyzowania Lany DelRey i Sia.

Przecież taki ,,Szampan'' to jeden z lepszych popowych utworów ostatnich lat. Nawet wielu obcokrajowcom się podoba (a to jednak rzadkie jeżeli chodzi o piosenki śpiewane w języku polskim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ely3 napisał:

Nom, alfabetyczną.

Pytałem dlatego, że z tego co pamiętam nigdy nie podawano kolejności przed finałem, żeby nie było spoilerów, kto był który w półfinale przed koncertem finałowym.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Szczegółowe wyniki półfinałów będą dostępne po finale, więc nie wiadomo, które miejsce zajęła Polska. 

W kilku miejscach czytałem o przedostatnim miejscu ale jeśli jest tak jak podajesz to w takim razie czekam czy tak było naprawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Wg Ciebie Georgia jest alfabetycznie po Polsce? A Czechy po Łotwie? Wg jakiego alfabetu?

Sorry, popatrzyłem na pierwszą listę z pierwszego półfinału ( która jest alfabetyczna) i automatycznie uznałem, że druga też.

Natomiast nie widzę, żeby to były oficjalne wyniki.

No i z tego co pamiętam nigdy nie podawano wyników półfinałów, dopóki się koncert finałowy nie skończył, żeby nie spoilerować z wynikami i stąd moje pytanie skąd wiesz, że Polska była przedostania?

 

Teraz, ely3 napisał:

W kilku miejscach czytałem o przedostatnim miejscu ale jeśli jest tak jak podajesz to w takim razie czekam czy tak było naprawdę

Przedostatnie miejsce mieliśmy w typowaniach bukmacherów w ogóle spośród wszystkich krajów. Także może się okazać, że Brzozowski był jeszcze niżej niż myślisz w swoim półfinale, ale póki co nie ma wyników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Sebastian napisał:

A Ty pięciu ostatnich mistrzów świata w piłce nożnej ? 

Tak, a nie oglądam nawet piłki nożnej :)

2018- Francja

2014 - Niemcy

2010 - Hiszpania

2006 - Włochy

2002 - Brazylia

A oglądałem jedynie w 2006 i w 2002 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

W kilku miejscach czytałem o przedostatnim miejscu ale jeśli jest tak jak podajesz to w takim razie czekam czy tak było naprawdę

Nie ma oficjalnych wyników półfinałów przed finałem, bo wiedziałbyś jak głosowali widzowie i jury na poszczególne zespoły.  

Z Twojej strony:

The detailed results, voting & points from Semi-final 2 will be revealed after the Grand Final on Saturday 22 May 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Deltuś napisał:

Ta dyskusja o Eurowizji przypomina, żale o to, że mecz pomiędzy Koroną Kożuchów, a Czarnymi Witnica stal na bardzo niskim poziomie. 

No niestety, ale jest znacznie większa różnica w poziomie poniższych dwóch piosenek niż pomiędzy Koroną Kożuchów a Czarnymi Witnica

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Takie mamy czasy, cześć osób tak nienawidzi PiS że potrafi poświęcić swój czas na dislajkowanie wybranej przez TVP piosenki na Eurowizję. Jesteśmy już w tym miejscu:) 

Kolesiostwo w państwowych instytucjach powinno się piętnować (tym bardziej, że ten utwór jest naprawdę c***owy i tylko nam wstydu narobił :)).

I ja bym trochę sparafrazował twój wpis - część osób jest tak wielkimi fanatykami PiS, że potrafi bez specjalnego powodu przypierdalać się do innych użytkowników na forum o skaczących murzynach. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.