Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ignazz napisał:

Masę kłopotów bo trzech miłośników PiS coś tam próbowało udowodnić opisując swoją niedole za młodu? Dobre. Nie znałem. 

jak juz zostalem wywolany do tablicy:

afaik zaden z 'trzech milosnikow PiS' swoich niedoli tu nie opisywal -> byles jedyny (ciezkie tyranie w firmie taty)

takze teges xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Masę kłopotów bo trzech miłośników PiS coś tam próbowało udowodnić opisując swoją niedole za młodu? Dobre. Nie znałem. 

Czyli jak zwykle brniesz dalej, na mnie we wzajemnym obrzucaniu błotem nie licz. :) Szkoda mi czasu na forowanie ulubionych partii z tej prostej przyczyny, że moim zdaniem to wybór między Ebolą a Cholerą. Nieszczególnie mnie też obchodzi, stan cudzych kont, co piją, gdzie i z czego.

 

Wie ktoś może, dlaczego strona nie jest w stanie udowodnić, że treść pochodzi z e-nba? Problemy z certyfikatem?

Ba. Filtry linuxa dzwonią, że atakujący przechwycił dane. Są specyficzne, ale problem występuje tylko na tej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

jak juz zostalem wywolany do tablicy:

afaik zaden z 'trzech milosnikow PiS' swoich niedoli tu nie opisywal -> byles jedyny (ciezkie tyranie w firmie taty)

takze teges xD

Zakończmy ten offtop bo nie chce wracać do cytatów ze było jednak inaczej. Temat niepotrzebnie zszedł z rozmowy o Jarku na tematy zupełnie nieistotne. Osoby postronne i niezainteresowane wypada mi jedynie przeprosić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

@fluber 

opisalem krytycznie Kaczyńskiego który jako osoba publiczna mająca w Polsce obecnie dosyć pokaźna władze podlega pewnym ocenom. I mi się ten styl rządzenia czy koncept gdzie zmierzamy nie podoba. 
Ty w twoim wpisie natomiast w dalszym ciągu idziesz na kurs kolizyjny i obrażasz osobiście stosując oczywiście ogólnik z którego jak PIS możesz się najwyżej wycofać pisząc ze nie mnie czy podobnych miałeś na myśli. 
sluze pomocą bo widzę ze w dalszym ciągu promujesz wyższość ducha nad materia a ja twierdze ze obie sfery są powiązane mocniej niż myślisz. 
 

covid pozamykał sporo miejsc i zabrał opcje bardziej aktywnego życia gdzie na równi z pieniędzmi potrzebne są i chęci i wyobraźnia. 
jak wiesz mam młoda córeczkę dla której uważam ze warto się starać. 
oglądając codziennie jej postępy żałuje ze nie mogę obecnie planować różnych atrakcji czy elementów rozwoju osobowego. 
przykład? Pozamykane stoki hotele i baseny sprawiają ze mamy ograniczony dostęp do świetnych rzeczy niesamowicie wpływających na rozwój zarówno psychiczny jak i motoryczny. 
Córka uwielbia inne dzieci i biegnie na złamanie karku w stronę rówieśników które często gęsto chowają się za spódnica mam. Covid mocno ograniczył możliwości takiego potrzebnego kontaktu. 
normalne ze jako rodzic chce zainwestować w przyszłość dziecka. 
z zazdrością patrzyłem na filmik jak 2,5 letni szkrab wywija na nartach. Czy planuje aby w bliższej lub dalszej przyszłości córka mogła spróbować nart , snowboardu czy kite’a? 

Krytykujesz Kaczyńskiego w kontrze do własnego systemu wartości żeby przy okazji się czymś pochwalić i tak to wygląda z boku. 

I kurde kup córce rower, stół do ping ponga, wrotki albo zrób sobie basen w domu. Skoro mnie by było stać to Ciebie na pewno tym bardziej. Kitesurfing to jest k**** zwykly kaprys . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Krytykujesz Kaczyńskiego w kontrze do własnego systemu wartości żeby przy okazji się czymś pochwalić i tak to wygląda z boku. 

I kurde kup córce rower, stół do ping ponga, wrotki albo zrób sobie basen w domu. Skoro mnie by było stać to Ciebie na pewno tym bardziej. Kitesurfing to jest k**** zwykly kaprys . 

Ostrożnie z tym basenem. Zanim wejdziesz w temat przemysł jeszcze. Średniej klasy basen to wydatek 6000PLN miesięcznie na jego utrzymanie, serwis, filtrowanie i podgrzewanie wody. W moim przypadku mając w zasięgu 30 minut największy w tej części Europy aquapark taniej wyszłoby codziennie tam jechać. Tym bardziej ze inwestycja jest zrobiona imponująco a sztuczna fala niesamowita. 

8 minut temu, RappaR napisał:

Zacytujesz gdzie opisywałem niedole czy tylko kłamać potrafisz?

Nie wchodząc w szczegóły jedna osoba wspomniała ze w dzieciństwie zmagała się z alkoholizmem w domu, inna ze nie miała szczęścia aby rodzice pomyśleli o zainwestowaniu w rozwój bo było krucho a jeszcze inna opisując sytuacje na podwórku i ogólnie trudny start życiowy straszyła mnie ze bym sobie na dzielni nie poradził. Nic nie wspominałem o Tobie abyś akurat rzucał agresywnie zarzut kłamstwa. 

Nie wszystko kręci się wokół Ciebie Rappar abyś każdy cytat odnosił do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Ostrożnie z tym basenem. Zanim wejdziesz w temat przemysł jeszcze. Średniej klasy basen to wydatek 6000PLN miesięcznie na jego utrzymanie, serwis, filtrowanie i podgrzewanie wody. W moim przypadku mając w zasięgu 30 minut największy w tej części Europy aquapark taniej wyszłoby codziennie tam jechać. Tym bardziej ze inwestycja jest zrobiona imponująco a sztuczna fala niesamowita. 

No i 6 tysięcy miesięcznie to jest dla Ciebie nagle problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No i 6 tysięcy miesięcznie to jest dla Ciebie nagle problem? 

bardziej pisałem o twojej zapowiedzi basenu ale jeżeli chcesz wiedzieć to basen prywatny jest niekompatybilny z naszymi potrzebami rodziny. Za dużo podróżujemy aby martwić się w czasie wyjazdu o infrastrukturę. Z reszta byłaby to ryzykowna sprawa. 
 

w sąsiedztwie jest śliczny dom gdzie właściciel na swojej działce postawił taki gumowy basen dla dzieci ale XXL. Możesz sobie wyobrazić ze został zbluzgany przez okoliczne matki z bloku które w sposób stanowczy rozkazaly aby zlikwidował basen bo ich bąbelki się denerwują na balkonie widząc w upał pluskające się dzieci? Chciały rozbiórki albo wpuszczenia pociech na posesje. 

Były bardzo stanowcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

bardziej pisałem o twojej zapowiedzi basenu ale jeżeli chcesz wiedzieć to basen prywatny jest niekompatybilny z naszymi potrzebami rodziny. Za dużo podróżujemy aby martwić się w czasie wyjazdu o infrastrukturę. Z reszta byłaby to ryzykowna sprawa. 
 

w sąsiedztwie jest śliczny dom gdzie właściciel na swojej działce postawił taki gumowy basen dla dzieci ale XXL. Możesz sobie wyobrazić ze został zbluzgany przez okoliczne matki z bloku które w sposób stanowczy rozkazaly aby zlikwidował basen bo ich bąbelki się denerwują na balkonie widząc w upał pluskające się dzieci? Chciały rozbiórki albo wpuszczenia pociech na posesje. 

Były bardzo stanowcze. 

No to jak żeś se dom postawił pod blokiem to nie wiem jak Ci pomoc:) ja nie mam sąsiadów w promieniu kilometra:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

bardziej pisałem o twojej zapowiedzi basenu ale jeżeli chcesz wiedzieć to basen prywatny jest niekompatybilny z naszymi potrzebami rodziny.

Aby wybić sobie z głowy basen lub wannę SPA raz na zawsze, wystarczy zobaczyć jak wygląda filtr/stacja uzdatniania (zobacz sobie jeszcze na przepisy).

Minus jest taki, że możesz stracić ochotę na ten piękny aquapark. Jak największy w tej części Eu, to stację też ma największą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

No to jak żeś se dom postawił pod blokiem to nie wiem jak Ci pomoc:) ja nie mam sąsiadów w promieniu kilometra:) 

Fluber ta opowieść prawdziwa jak i tragiczna ma na celu pokazać abyśmy nie byli małostkowi i ingerujący w życie innych zbyt gorliwie. Dałeś rady co i jak mam robić z córka. Dziękuje. Może Ping pong. Zobaczę. Cieszę się ze nie widząc okolicy potrafisz ocenić moje miejsce choć ten blok rzeczywiście szpetny strasznie ale takie w miastach są uroki planistyczne. Wracajac do wątku głównego PiS pokazuje Polakom jak maja żyć a to jak z tymi mamusiami pod oknem sąsiada ( nie bezpośredniego) jest fatalne. 

6 minut temu, fluber napisał:

Chociaż w sumie mogę się domyślać czemu to zrobiłeś po Twoich wpisach tutaj:) 

Znowu wchodzisz z buciorami za daleko. 

9 minut temu, starYfaN napisał:

Aby wybić sobie z głowy basen lub wannę SPA raz na zawsze, wystarczy zobaczyć jak wygląda filtr/stacja uzdatniania (zobacz sobie jeszcze na przepisy).

Minus jest taki, że możesz stracić ochotę na ten piękny aquapark. Jak największy w tej części Eu, to stację też ma największą.

Cały świat korzysta z pięknych basenów wiec od czasu do czasu zaryzykuje. Z reszta zawsze w takich miejscach bardziej obawiam się ludzi którzy robią raz w życiu wyprawę życia na ten basen a nie uczą dzieci ze najpierw trzeba wsiąść   prysznic. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał:

bardziej pisałem o twojej zapowiedzi basenu ale jeżeli chcesz wiedzieć to basen prywatny jest niekompatybilny z naszymi potrzebami rodziny. Za dużo podróżujemy aby martwić się w czasie wyjazdu o infrastrukturę. Z reszta byłaby to ryzykowna sprawa. 
 

w sąsiedztwie jest śliczny dom gdzie właściciel na swojej działce postawił taki gumowy basen dla dzieci ale XXL. Możesz sobie wyobrazić ze został zbluzgany przez okoliczne matki z bloku które w sposób stanowczy rozkazaly aby zlikwidował basen bo ich bąbelki się denerwują na balkonie widząc w upał pluskające się dzieci? Chciały rozbiórki albo wpuszczenia pociech na posesje. 

Były bardzo stanowcze. 

Ciekawi mnie za kim były te matki w wyborach 🙃

 

30 minut temu, ignazz napisał:

Nie wchodząc w szczegóły jedna osoba wspomniała ze w dzieciństwie zmagała się z alkoholizmem w domu, inna ze nie miała szczęścia aby rodzice pomyśleli o zainwestowaniu w rozwój bo było krucho a jeszcze inna opisując sytuacje na podwórku i ogólnie trudny start życiowy straszyła mnie ze bym sobie na dzielni nie poradził. Nic nie wspominałem o Tobie abyś akurat rzucał agresywnie zarzut kłamstwa. 

Nie wszystko kręci się wokół Ciebie Rappar abyś każdy cytat odnosił do siebie. 

I oni wszyscy byli za PiS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Ciekawi mnie za kim były te matki w wyborach 🙃

 

I oni wszyscy byli za PiS?

W obu przypadkach widzę podobieństwo i mam swoje typy. Niestety głosowanie jest jak wiesz tajne wiec chodzić i pytać nie zamierzam. 

4 minuty temu, Koelner napisał:

6000/Msc? Taniej wychodzi na weekend poleciec na płd :)

Oczywiście. Dlatego dla wielu osób to zbytni koszt. Mimo ze pewnie stać. 

Polska dodatkowo ma słaby klimat na taki otwarty basen. 

A te nawet z ŁA nie robią jakiegoś funkcjonalnie oczywiście wrażenia. Rsczej sztuka dla sztuki lub gadżet podbijający ogólnie wartość nieruchomości. 

Pewnie w niektórych kręgach to minimum ze w dobrym tonie warto mieć. 

Snoop dog pewnie się z tym zgodzi. 

Nie każdy może być Charlie Harperem ;) 

Ok. Z mojej strony koniec. Idę wstawić kartofle na obiad. Dziękuje za troskę 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Cały świat korzysta z pięknych basenów wiec od czasu do czasu zaryzykuje. Z reszta zawsze w takich miejscach bardziej obawiam się ludzi którzy robią raz w życiu wyprawę życia na ten basen a nie uczą dzieci ze najpierw trzeba wsiąść   prysznic. 

Tu nie chodzi o ryzyko. Co prawda jest inny skład chemiczny i temperatura przy wannie/basenie a woda z biologicznego punku widzenia POWINNA być praktycznie martwa, ale to jest ciągle wodne środowisko, bez biodegradacji. Prysznic ma jakieś znaczenie, ale nie dramatyzuj, że cała reszta się nie kąpie.

Przetrwalniki bakterii i grzybów, które kiszą żonie np kapustę i psują pasztet są też na basenie. Więc nawet jak wszyscy moczą du.ę przed wejściem filtr/stacja jest jednym wielkim szambem w którym bakterie rozkładają tłuszcz i skórę, przez które w obiegu zamkniętym ciągle przepływa woda. Niestety nie polejesz tego domestosem.

Tak, że ten. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.