Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RappaR napisał:

Twoi znajomi sami self made? Zaczynali od samego dna w firmie ojca?

Nie szczycę się tym ze materialnie utrzymałem stan posiadania bo takowym jest dom Kaczyńskiego na Żoliborzu. I nie robię mu zarzutu ze nie zaczynał nie od samego dna. Silisz się na drobna złośliwość osobista w imię obrony gościa którego nie znasz. Brawo ty. 

Godzinę temu, RappaR napisał:

Twoi znajomi sami self made? Zaczynali od samego dna w firmie ojca?

Znajomy wspominany tak 

@RappaR

masz jakiś kompleks twoich początków ze tak nawracasz i w Ciebie nikt nie chciał inwestować? Bo w sumie nie rozumiem przytyku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Mam kolegę który właśnie awansował do top100 najzamożniejszych Polaków. 

od zera zbudował lidera rynku w swoim sektorze ciężka praca  

bardzo pracowity sumienny i skrupulatny gdzie nigdy nie złapałem go na kłamstwie czy biznesowej ściemie 

ma żonę i urocze dzieci 

konto w banku i prawo jazdy 

Doceniam ze nie szpanuje samochodami 

dyskretna elegancja bez przesady 

dbający o fit i zdrowie mimo obowiązków 

Znajomość  4 języków obcych 

Jak dla mnie bardzo zaradny życiowo gdzie Pan Jarosław w wielu aspektach jest dysfunkcyjny a w sumie zawsze był  

zamiast brać kasę państwowa dopłaca w podatkach do fanaberii waszego geniusza 

pasje rozwija skrupulatnie wiec oczywiście patenty żeglarstwa lotnicze na ultralekkie maszyny i dobra szkoła zagraniczna 

szeroki horyzont 

to co u Kaczyńskiego jest sufitem u niego jest podłoga zwana działalnością charytatywna a w rozmowie nie wyczułem ze robi to dla podatków. 
 

wymagajacy tak samo od siebie jak od współpracowników 

dobry przywódca gdzie tak sobie myśle ze ma inny styl liderowania 

przy nim liderszip Jaro to raczej śmieszek 

przede wszystkim merytorycznie świetny w swojej dziedzinie 

@Ignazz - poznałeś osobiście Pana Boga. A mściwy czy sprawiedliwy?

Na poważnie.

 

Wiesz to co napisałeś, to w zasadzie zdanie matek wielu Prezesów w tym kraju. Tyle tylko, że to jest wybacz absurd, ponieważ aby osiągnąć od zera to co piszesz potrzebne jest to:

Pieniądze na start 9-cio cyfrowej kwocie;

Układy najlepiej po ojcu, pozwalające na swobodne szastanie łapówką, bez konieczności oglądania się na CBA, ABW, policję, prokuraturę itd.

Nisza gospodarcza pozwalająca zostać liderem branży w naszym kraju, właściwie od zaraz;

Kompletny brak skrupułów pozwalający rujnować wszystko po drodze, w tym każdą firmę z którą się prowadzi interesy.

Cynizm pozwalający planować punkt powyższej bez konieczności negocjacji z własnym sumieniem

Ogromne szczęście.

Dostęp do kredytu, lub możliwość żyrowania, najlepiej przez rodzica.

Te wszystkie warunki muszą wystąpić razem, chyba że zaczynał w 89 ze stanowiska "Prezesa" firmy państwowej.

 

A jak zapytasz wszystkich poza kolegami i matką z tej całej laurki zostaną Ci dzieci i lexemy w 4 językach usłyszane na Zanzibarze od polskich celebrytów.

Daj spokój, to podpisana auto laurka, każdego młodszego bogacza z listy Forbsa, starzy już z tego dawno wyrośli i nie dorabiają fantastyki do swoich osiągnięć.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, starYfaN napisał:

@Ignazz - poznałeś osobiście Pana Boga. A mściwy czy sprawiedliwy?

Na poważnie.

 

Wiesz to co napisałeś, to w zasadzie zdanie matek wielu Prezesów w tym kraju. Tyle tylko, że to jest wybacz absurd, ponieważ aby osiągnąć od zera to co piszesz potrzebne jest to:

Pieniądze na start 9-cio cyfrowej kwocie;

Układy najlepiej po ojcu, pozwalające na swobodne szastanie łapówką, bez konieczności oglądania się na CBA, ABW, policję, prokuraturę itd.

Nisza gospodarcza pozwalająca zostać liderem branży w naszym kraju, właściwie od zaraz;

Kompletny brak skrupułów pozwalający rujnować wszystko po drodze, w tym każdą firmę z którą się prowadzi interesy.

Cynizm pozwalający planować punkt powyższej bez konieczności negocjacji z własnym sumieniem

Ogromne szczęście.

Dostęp do kredytu, lub możliwość żyrowania, najlepiej przez rodzica.

Te wszystkie warunki muszą wystąpić razem, chyba że zaczynał w 89 ze stanowiska "Prezesa" firmy państwowej.

 

A jak zapytasz wszystkich poza kolegami i matką z tej całej laurki zostaną Ci dzieci i lexemy w 4 językach usłyszane na Zanzibarze od polskich celebrytów.

Daj spokój, to podpisana auto laurka, każdego młodszego bogacza z listy Forbsa, starzy już z tego dawno wyrośli i nie dorabiają fantastyki do swoich osiągnięć.

 

 

 

Facet jest z Warmii i Mazur i mocno sam w siebie zainwestował. Nie trafiłeś z ta kontra po prostu. Wstaje gość rano do pracy wcześniej niż my tu na forum i pracuje ciężko równocześnie dbając o Rodzine która bardzo przez tradycjonalizm szanuje. Może nie ma tyle luzu aby pisać tyle na takim forum albo aby kosztem rodziny lub pracy oglądać sobie mecze nba po nocach. Ale jest spoko. 

Ani układy ani nisza ani pieniądze na start. 

Taki przeciętny user naszego forum. 

Jak Rappar powiedzmy 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

Naszej tu można odbierać temat dysfunkcyjnosci na wielu 

Facet jest z Warmii i Mazur i mocno sam w siebie zainwestował. Nie trafiłeś z ta kontra po prostu. Wstaje gość rano do pracy wcześniej niż my tu na forum i pracuje ciężko równocześnie dbając o Rodzine która bardzo przez tradycjonalizm szanuje. Może nie ma tyle luzu aby pisać tyle na takim forum albo aby kosztem rodziny lub pracy oglądać sobie mecze nba po nocach. Ale jest spoko. 

To nie jest kontra.

To tak jak każdy dorosły facet, dlatego piszę tu jedynie z doskoku, mając mniejsze lub większe przerwy. A jak inwestował w siebie to znalazł i zainwestował, ukradł i zainwestował?

Tych których znam i którzy obnoszą się dokładnie z tym samym, sponsorowali rodzice. O dziwo ani starzy, ani młodzi się do tego nie przyznają.

Starym daje to 100% do prestiżu jakie wybitne jednostki spłodzili, młodzi na te same bajki nabierają przyszłe małżonki.

To tak jak z polityką ignazz, to usłyszysz jak siądziesz do kolacji z rodziną forbsiarzy, od współpracowników usłyszysz dokładną odwrotność.

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

 

Aaaa jeszcze jedno, do tego potrzebne jest końskie zdrowie.

Drugie - na każdego jednego z Twojej listy, przypadają tysiące którym się nie udało i niekoniecznie dlatego, że byli mniej pracowici czy zaradni, lub nie szanowali rodziny.

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się totalnie nie dziwie ze tak piszesz. 
dziwi mnie raczej w dyskusji ogólnej jakim jest się człowiekiem sukcesu wysokie oceny dla Jarosława który w dziedzinach bardziej ludzkich niż polityka jest przykładem gorszym niż obrona Hardena która w sumie się nagle niezłe poprawiła. 
jako polityk serio sukces ale reszta leży i kwiczy. I żeby jeszcze po głowie dostać od miłośnika Jarka za fakt o którym kiedyś pisałem w kontekście pracy u Taty ;)  

to trzeba serio mieć w głowie poprzestawianie aby tak bronic Lidera. 
a mój przykład serio ciężko obalić jakimiś frazesami ukradł układ szczęście pieniądze taty. Bo tak nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ignazz napisał:

Nie szczycę się tym ze materialnie utrzymałem stan posiadania bo takowym jest dom Kaczyńskiego na Żoliborzu. 

@RappaR

No ale musisz zrozumieć że są ludzie którym jeden dom w zupełności wystarcza i uważają że są ważniejsze rzeczy niż zarobienie na drugi:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze Jarek odniósł realny sukces, ciśnie scenę polityczna jednego z większych krajów UE od lat, a Ty go tu mieszasz z błotem. Nie jestem jego fanem, ani jego sposobu zarządzania, ale uznanie go za goscia, który się nadaje do tarcia chrzanu świadczy o tym, ze Twoje przekonania polityczne w jego ocenie wzięły gore. Tylko tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No ale musisz zrozumieć że są ludzie którym jeden dom w zupełności wystarcza i uważają że są ważniejsze rzeczy niż zarobienie na drugi:) 

Nie mam z tym problemu dopóki nie zaczynaja zwalczać ludzi którzy chcą mieć swobodę gospodarcza aby mieć dwa domy. Tym bardziej gdy wybraniec prezes Orlenu ma podobno 7. 

Teraz, polskignom napisał:

Chodzi o to, ze Jarek odniósł realny sukces, ciśnie scenę polityczna jednego z większych krajów UE od lat, a Ty go tu mieszasz z błotem. Nie jestem jego fanem, ani jego sposobu zarządzania, ale uznanie go za goscia, który się nadaje do tarcia chrzanu świadczy o tym, ze Twoje przekonania polityczne w jego ocenie wzięły gore. Tylko tyle i aż tyle.

Politycznie to mistrz ale mieszam go z błotem bo czysto ludzko to dysfunkcyjna jednostka. Ani zboczony premier Włoch Prez Francji czy bucowaty prez USA nie przekroczyli pewnej granicy dysfunkcyjnosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polskignom napisał:

Chodzi o to, ze Jarek odniósł realny sukces, ciśnie scenę polityczna jednego z większych krajów UE od lat, a Ty go tu mieszasz z błotem. Nie jestem jego fanem, ani jego sposobu zarządzania, ale uznanie go za goscia, który się nadaje do tarcia chrzanu świadczy o tym, ze Twoje przekonania polityczne w jego ocenie wzięły gore. Tylko tyle i aż tyle.

@ignazz owi chyba chodzi o to , że niesamowite jest jak taka osoba może być nr 1 w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Ale ja się totalnie nie dziwie ze tak piszesz. 
dziwi mnie raczej w dyskusji ogólnej jakim jest się człowiekiem sukcesu wysokie oceny dla Jarosława

I żeby jeszcze po głowie dostać od miłośnika Jarka za fakt o którym kiedyś pisałem w kontekście pracy u Taty 

to trzeba serio mieć w głowie poprzestawianie aby tak bronic Lidera. 
a mój przykład serio ciężko obalić jakimiś frazesami ukradł układ szczęście pieniądze taty. Bo tak nie było. 

Problem w tym, że ja nie jestem miłośnikiem Prezesa. Nigdzie go też nie bronie. Uważam jedynie, że cała reszta jest znacznie gorsza.

Nie twierdzę również, że jest fenomenalny, a jako człowieka go nie znam.

Twierdzę jedynie, że laurka którą wystawiasz jest absurdalna i to żywe ctrl c-ctrl v z automniemania ludzi sukcesu którym nie wystarczą pieniądze i dorabiają do tego bohaterską ideologie, która upoważnia ich do sikania wyżej i dalej niż koledzy z tej samej listy.

4 minuty temu, ignazz napisał:

Aaa. To gość po 40 ce wiec to nie jest bananowa młodzież ale na tyle młody aby nie był prezes PRL 

Więc jest w moim wieku i uwierz, że posiadanie kilku konkretnych fakultetów, języków i pracowitość (tyle ma cała masa), nie daje Ci gwarancji na nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.