Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Koelner napisał:

Jedna z najbardziej overrated aktorek a jej działalność politycznoinstafajsbukowa jest żenująca ale teraz pytanie , żeby się napi*****ić to tańsza whisky z colą czy droższa czysta ?

Wreszcie może będzie mniej niewątpliwych smakoszy whisky, którzy ja psują kolka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Koelner napisał:

Jeśli Andrzej Seweryn jest gwiazdą i przyznanie się „do wstydu” jest kajaniem to gdzieś on mi mignął .

W całej tej akcji jest kilka problemów, z robieniem z ludzi głupków na czele.

Przede wszystkim pisanie o ambasadorach akcji szczepień w momencie, gdzie nie robiono żadnych zdjęć ani filmów ze szczepienia, a WUM chciał chronić dane osobowe ambasadorów. O ambasadorach dowiedzieliśmy się tylko dzięki nieoficjalnym przeciekom.

Pisanie o tym, że szczepionki by przepadły jest kolejnym kłamstwem, bo zgłaszają się kolejni lekarze z WUM, którzy mieli być zaszczepieni wtedy, kiedy celebryci, ale zabrakło dla nich dawki i głośno wyrażają swoje niezadowolenie i wcale im się nie dziwię.

Poczucie wyższości ze strony elit po raz kolejny nadgoni PIS-owi gasnące sondaże, bo nic tak jak wywyższanie się i pogarda dla plebsu nie działa na osoby, które głosują na PIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepienia Grodzkiego, Karczewskiego, Kosiniaka to była akcja promocyjną czy są aktywnymi lekarzami walczącymi z Covid? 

Wydaje mi się, że szczepienie tej 18tki jako akcja promocyjna, udała się bardzo dobrze, wszyscy mówią tylko o tym, także Ci którzy są przeciwnikami szczepionek i nie chcieli się zaszczepić. Teraz część z nich już chce 😀

Oczywiście szczepienie poza kolejnością jest karygodne bez dwóch zdań, była tam pewnie jakaś próba podlizania się znanym osobom, ale skala tego oburzenia jest dla mnie ciekawa. 18 szczepionek. 

Ale nawet te 250 tysięcy zł kary to dobre pieniądze jak na takie rozpropagowanie szczepień. 

Przy okazji - gdzie można sprawdzić ile osób zaszczepionych, ile zużytych dawek itd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tecu napisał:

Szczepienia Grodzkiego, Karczewskiego, Kosiniaka to była akcja promocyjną czy są aktywnymi lekarzami walczącymi z Covid? 

Akcja promocyjna jest wtedy, kiedy ktoś szczepi się przed kamerami i zachęca w ten sposób do szczepień, a nie na lewo załatwia sobie po znajomości produkt, który jest dla wielu kwestią życia i śmierci, a jednocześnie tych dawek brakuje dla lekarzy, walczących z pandemią na pierwszej linii frontu.

22 minuty temu, Tecu napisał:

 

Wydaje mi się, że szczepienie tej 18tki jako akcja promocyjna, udała się bardzo dobrze, wszyscy mówią tylko o tym, także Ci którzy są przeciwnikami szczepionek i nie chcieli się zaszczepić. Teraz część z nich już chce 😀

 

Raczej jest to fantastyczna akcja promocyjna PIS-u

22 minuty temu, Tecu napisał:

 

Oczywiście szczepienie poza kolejnością jest karygodne bez dwóch zdań, była tam pewnie jakaś próba podlizania się znanym osobom, ale skala tego oburzenia jest dla mnie ciekawa. 18 szczepionek. 

Problemem nie jest liczba szczepionek. 

Prawdę powiedziawszy to co piszesz powyżej, to jest tak, jakby PIS w ramach akcji mieszkanie plus potajemnie porozdawał mieszkania Zenkowi Martyniukowi, Jerzemu Zelnikowi, Sławomirowi Świerzyńskiemu i ich znajomym, a jakby się to wszystko wydało, to stwierdziłby, że to akcja promocyjna programu, a ja bym tu przyszedł napisać, że to super akcja promocyjna. Bo mniej więcej coś takiego prezentujesz powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Akcja promocyjna jest wtedy, kiedy ktoś szczepi się przed kamerami i zachęca w ten sposób do szczepień, a nie na lewo załatwia sobie po znajomości produkt, który jest dla wielu kwestią życia i śmierci, a jednocześnie tych dawek brakuje dla lekarzy, walczących z pandemią na pierwszej linii frontu.

Tego, że głupio się tłumaczą akcją promocyjną, nie neguje. Napisałem tylko, że abstrac***ąc od zamierzeń, wyszła z tego akcja promocyjna, bo wszyscy o tym mówią i pewnie trochę osób to przekonać do szczepienia się. 

 

25 minut temu, fluber napisał:

Raczej jest to fantastyczna akcja promocyjna PIS-u

Również, choć głównie do i tak przekonanych. 

26 minut temu, fluber napisał:

Prawdę powiedziawszy to co piszesz powyżej, to jest tak, jakby PIS w ramach akcji mieszkanie plus potajemnie porozdawał mieszkania Zenkowi Martyniukowi, Jerzemu Zelnikowi, Sławomirowi Świerzyńskiemu i ich znajomym, a jakby się to wszystko wydało, to stwierdziłby, że to akcja promocyjna programu, a ja bym tu przyszedł napisać, że to super akcja promocyjna. Bo mniej więcej coś takiego prezentujesz powyżej.

Jeżeli byłby to program darmowego rozdawania mieszkań, to byłoby to dobre porównanie i podobne głupie tłumaczenie i podobne skutki promocyjne 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, polskignom napisał:

Wreszcie może będzie mniej niewątpliwych smakoszy whisky, którzy ja psują kolka :) 

Grantsa , Balantyny , Jaśka , Jamesona czystego nie wypije ( prędzej kielicha ) a Chivasem , Tulamurem , Singeltonem czy Japońcem to za drogo jest mi się napi*****ić jak efekt ten sam .

 

3 godziny temu, fluber napisał:

W całej tej akcji jest kilka problemów, z robieniem z ludzi głupków na czele.

...

Poczucie wyższości ze strony elit po raz kolejny nadgoni PIS-owi gasnące sondaże, bo nic tak jak wywyższanie się i pogarda dla plebsu nie działa na osoby, które głosują na PIS.

zachowanie Seweryna w tym się mieści ? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Przede wszystkim pisanie o ambasadorach akcji szczepień w momencie, gdzie nie robiono żadnych zdjęć ani filmów ze szczepienia, a WUM chciał chronić dane osobowe ambasadorów. O ambasadorach dowiedzieliśmy się tylko dzięki nieoficjalnym przeciekom.

Ale tu chyba całą aferę wygenerowała szefowa Cetrum Medycznego. Bo ze śledztwa wynika ,że to ona wysłała zaproszenia na szczepienia a nie że aktorzy prosili o to. Widziałem też info ,że oni zaszczepili pacjentów szpitala bo inaczej szczepionki się miały zmarnować. Inna sprawa ,że zaszczepili wszystkich lekarzy którzy chcieli a teraz się zgłaszają nagle tacy co nie byli szczepieni.. Dziwna historia ale ogólnie marginalna i jakoś nie widze tego wywyższania się . W sumie wielu też starostów sie już szczepiło poza kolejnością pod pretekstem ,że jako właściciel szpitala są w jego administracji. I tu w sumie raczej cicho 

 

3 godziny temu, fluber napisał:

Zenkowi Martyniukowi, Jerzemu Zelnikowi, Sławomirowi Świerzyńskiemu i ich znajomym,

Mieszkania to może nie ale grube dotacje milionowe to próbował rozdać tylko się sprawa rypła i się wycofali chyba bo w sumie nie wiem jak się to zakończyło. 

Osobiście uważam ,że nie powinno być wyjatków , Każdy wg kolejności .. Choć osobiście wolałbym by w pierwszje kolejności byli szczepieni seniorzy zwłaszcza z DPS wraz z personelem medycznym bo jednak w 60% to oni są ofiarami śmiertelnymi. Personel medyczny i tak często już ma za sobą coronavirusa i zgonów pośród tej grupy nie ma aż tak dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ely3 napisał:

Ale tu chyba całą aferę wygenerowała szefowa Cetrum Medycznego. Bo ze śledztwa wynika ,że to ona wysłała zaproszenia na szczepienia a nie że aktorzy prosili o to. Widziałem też info ,że oni zaszczepili pacjentów szpitala bo inaczej szczepionki się miały zmarnować.

Przecież o jasne jak było/jest. Znajomosci. Znani lekarze znaja znanych aktorów, dziś lekarze załatwiaja aktorom kolejki do szczepienia, jutro aktorzy załatwią lekarzom miejsce w pierwszych rzędach w teatrze. Tak było zawsze, tylko teraz bardziej niż w PRL i o dziwo mimo ze PIS rządzi to jednak Ci co najbardziej z opozycji dalej mają największe znajomosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, darkonza napisał:

Tak było zawsze, tylko teraz bardziej niż w PRL i o dziwo mimo ze PIS rządzi to jednak Ci co najbardziej z opozycji dalej mają największe znajomosci

Staropolskie mądre przysłowie mówi : „Trzymaj z bogatymi to nie będziesz musiał się dokładać.” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adwokaci uważają się na bardziej narażonych niż kasjerzy w biedronce:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26662204,adwokaci-chca-byc-szczepieni-w-grupie-0-ryzyko-zarazenia.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsLink

Dziwię się że na świecie tak rzadko wybuchaja komunistyczne rewolucje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

Skoro pracownicy infrastruktury krytycznej są w grupie 2 to nie wiedzę żadnego argumentu za tym by prawnicy byli gdziekolwiek indziej niż w 3. 

Powinni być w 6stej albo 7dmej. A najlepiej w ogóle poza kategorią, na statek i kurs na górę lodową. Zawsze to jakiś dobry początek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał:

Abstrahując od wysokości pensji ciekawy jestem co taki kapelan w skarbówce robi i ile czasu mu to zajmuje.

Co Ty musisz czuć jak wchodzisz na teren HRów czy innego Compliance w swojej firmie skoro tak interesuje Cię zajęcie 10ciu randomowych osób gdzieś w Polskie? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, julekstep napisał:

Co Ty musisz czuć jak wchodzisz na teren HRów czy innego Compliance w swojej firmie skoro tak interesuje Cię zajęcie 10ciu randomowych osób gdzieś w Polskie? xD

A ty czego spamujesz? Nie wiesz co ksiądz robi w urzędzie a się wcinasz niegrzecznie. Ja jestem ciekawy, może coś ważnego. Kiedyś czytałem o szamanach zatrudnianych przez afrykańskie drużyny piłkarskie ale oni motywowali piłkarzy do lepszej gry. A księża to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał:

A ty czego spamujesz? Nie wiesz co ksiądz robi w urzędzie a się wcinasz niegrzecznie. Ja jestem ciekawy, może coś ważnego. Kiedyś czytałem o szamanach zatrudnianych przez afrykańskie drużyny piłkarskie ale oni motywowali piłkarzy do lepszej gry. A księża to nie wiem. 

ja wiem co robi

- mam zainstalowaną przeglądarkę internetową i umiem znaleźć twitt z którego vasquie robił copy-paste (tym razem od homoseksualisty oklejającego swoją lodówkę obrazkami homofobów ❤️) w którym ich zajęcia (a przynajmniej ich część) są opisane.

WITAJ W 2021 MORDECZKO!

bardziej mnie martwi Twoja ciekawość odnośnie 10ciu osób z zerowym impaktem na Twoje jestestwo, którzy tak jak 1/3 (optymistycznie zaokrąglając w dół) zatrudnionych w budżetówce i sektorze prywatnym się opierdala / robi rzeczy totalnie zbędne :) (co Ty musisz w takim razie przeżywać w kontaktach z takimi osobami ze swojej firmy!!!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.