Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Koelner napisał:

Niby dwa propagandowe tygodniki a jaki różny przekaz :)

BAAEFBAD-1DC9-4C9F-9B3C-88FCA26BF024.jpeg

hahahahaha:)

22 minuty temu, jack napisał:

Następny

 

mam wrazenie ze to nie andrzej duda tylko wiadomosci tvp startuja w wyborach. jednak licze na to ze jak bedzie dzien ciszy wyborczej to emocje opadna a glosujacy chociaz pomysla o programach wyborczych a nie okladkach newsweeka czy jak bardzo niszowy jest christian paul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1286468881528242&id=137358556439286

Nie ważne kogo popiera, za coś takiego ktoś powinien mu konkretnie pierdolnąć w mordę na tym wiecu

1 godzinę temu, Koelner napisał:

Niby dwa propagandowe tygodniki a jaki różny przekaz :)

BAAEFBAD-1DC9-4C9F-9B3C-88FCA26BF024.jpeg

 Iezko jest pokonać Polskę Kiszczaka mając w swoich szeregach kiszczakowych pomagierow i kiszczakowy model rządzenia i propagandy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

ja to bym wolal podyskutowac o podpisanym przez trzaskowskiego postulacie zniesienia maksymalnych stawek za podatki lokalne w tym od gruntu i nieruchomosci bo smierdzi mi to katastralnym na kilometr

Ja bym jednak wolał wiedzieć czy za normę przyjmujemy takie zachowanie wobec nieletniej gdzie obóz dudy krzyczy o nauce masturbacji w przedszkolach?

To dość istotna światopoglądowo kwestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno

To już kolejny sfilmowany akt przemocy fizycznej wymierzony w kogoś nie popierającego PiSu 

Tu były to dzieci, ile one mogły mieć lat? 17?

 

Czy są takie nagrania z wyborcami innych kandydatów?

Wyzwiska owszem słyszałem, widziałem choćby ten filmik z plakatem dudy i pedałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Zastanawia mnie jedno

To już kolejny sfilmowany akt przemocy fizycznej wymierzony w kogoś nie popierającego PiSu 

Tu były to dzieci, ile one mogły mieć lat? 17?

 

Czy są takie nagrania z wyborcami innych kandydatów?

Wyzwiska owszem słyszałem, widziałem choćby ten filmik z plakatem dudy i pedałem

na czym polega w tym przypadku akt przemocy fizycznej?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadludzie przybęda do Polski, uważajacie na siebie, wasze żony i córki:

"Kontrowersje mogą jednak budzić zasady, na jakich przebywać u nas będą Amerykanie. Według informacji DGP będą oni objęci szerokim immunitetem, który daleko wykracza poza zasady obowiązujące np. w Niemczech czy Japonii, gdzie również stacjonują siły USA. Warszawa wzięła też na siebie znaczną część finansowania zwiększonej obecności amerykańskich sił. Wciąż brakuje jednak szczegółów w tej sprawie.

.....

Amerykanie, którzy przyjadą do Polski, będą praktycznie wyjęci spod polskiej jurysdykcji.

....

Również koszty stacjonowania Amerykanów będą w większości po polskiej stronie."
forsal.pl/swiat/bezpieczenstwo/artykuly/7754356,z-czego-bedzie-skladal-sie-fort-trump-wojska-usa-w-polsce.html

" Tysiące ludzi zebrały się w niedzielę na japońskiej wyspie Okinawa na jednej z największych od 20 lat demonstracji przeciwko obecności amerykańskich baz. Impulsem do demonstracji była sprawa zamordowania 20-letniej Japonki przez pracownika bazy.

....

Powtarzające się przypadki gwałtów i agresji wywołują coraz większy sprzeciw mieszkańców wyspy.

....

Ruch sprzeciwu wobec obecności Amerykanów sięgnął apogeum w 1995 roku po zgwałceniu przez trzech marines 12-letniej uczennicy. W listopadzie 2009 roku napięcie znów wzrosło, gdy w wypadku drogowym spowodowanym przez żołnierza piechoty morskiej zginął mieszkaniec Okinawy. Sprawca zbiegł z miejsca wypadku, pozostawiając swą ofiarę na drodze.

https://www.rp.pl/Swiat/160619174-Japonia-Protest-przeciw-bazom-USA-na-Okinawie.html

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, darkonza napisał:

Nadludzie przybęda do Polski, uważajacie na siebie, wasze żony i córki:

"Kontrowersje mogą jednak budzić zasady, na jakich przebywać u nas będą Amerykanie. Według informacji DGP będą oni objęci szerokim immunitetem, który daleko wykracza poza zasady obowiązujące np. w Niemczech czy Japonii, gdzie również stacjonują siły USA. Warszawa wzięła też na siebie znaczną część finansowania zwiększonej obecności amerykańskich sił. Wciąż brakuje jednak szczegółów w tej sprawie.

.....

Amerykanie, którzy przyjadą do Polski, będą praktycznie wyjęci spod polskiej jurysdykcji.

....

Również koszty stacjonowania Amerykanów będą w większości po polskiej stronie."
forsal.pl/swiat/bezpieczenstwo/artykuly/7754356,z-czego-bedzie-skladal-sie-fort-trump-wojska-usa-w-polsce.html

" Tysiące ludzi zebrały się w niedzielę na japońskiej wyspie Okinawa na jednej z największych od 20 lat demonstracji przeciwko obecności amerykańskich baz. Impulsem do demonstracji była sprawa zamordowania 20-letniej Japonki przez pracownika bazy.

....

Powtarzające się przypadki gwałtów i agresji wywołują coraz większy sprzeciw mieszkańców wyspy.

....

Ruch sprzeciwu wobec obecności Amerykanów sięgnął apogeum w 1995 roku po zgwałceniu przez trzech marines 12-letniej uczennicy. W listopadzie 2009 roku napięcie znów wzrosło, gdy w wypadku drogowym spowodowanym przez żołnierza piechoty morskiej zginął mieszkaniec Okinawy. Sprawca zbiegł z miejsca wypadku, pozostawiając swą ofiarę na drodze.

https://www.rp.pl/Swiat/160619174-Japonia-Protest-przeciw-bazom-USA-na-Okinawie.html

Ogólnie nie mam pojęcia po co mamy dodatkowy kontyngent przyjąć i utrzymywać w Polsce, jeszcze na jakiś chorych zasadach (wyjęcie spod jurysdykcji).

O ile jeszcze rozumiem postulaty dotyczące silnej polskiej armii czy utrzymywaniu za dużą cenę dobrych stosunków z amerykanami (poprzez różne dziwne dla mnie akcje militarne czy wysyłanie w czasie pandemii tam naszych lekarzy) o tyle zwiększanie ilości amerykańskich żołnierzy w polsce jest dla mnie kompletnie nie zrozumiałe

Edytowane przez blackmagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

mam wrazenie ze to nie andrzej duda tylko wiadomosci tvp startuja w wyborach. jednak licze na to ze jak bedzie dzien ciszy wyborczej to emocje opadna a glosujacy chociaz pomysla o programach wyborczych a nie okladkach newsweeka czy jak bardzo niszowy jest christian paul...

Co nie przeszkadzało Ci atakować "politykę miłości" Trzaskowskiego poprzez wklejanie linków do akcji organizowanych przez ludzi z poza jego sztabu :) jak ja Cię lubię Fluber z ta Twoją hipokryzją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Co nie przeszkadzało Ci atakować "politykę miłości" Trzaskowskiego poprzez wklejanie linków do akcji organizowanych przez ludzi z poza jego sztabu :) jak ja Cię lubię Fluber z ta Twoją hipokryzją :)

mowiac kolportowane przez sok z buraka masz na mysli spoza jego sztabu?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blackmagic napisał:

Ogólnie nie mam pojęcia po co mamy dodatkowy kontyngent przyjąć i utrzymywać w Polsce, jeszcze na jakiś chorych zasadach (wyjęcie spod jurysdykcji).

O ile jeszcze rozumiem postulaty dotyczące silnej polskiej armii czy utrzymywaniu za dużą cenę dobrych stosunków z amerykanami (poprzez różne dziwne dla mnie akcje militarne czy wysyłanie w czasie pandemii tam naszych lekarzy) o tyle zwiększanie ilości amerykańskich żołnierzy w polsce jest dla mnie kompletnie nie zrozumiałe

Na takiej samej zasadzie życzyli sobie funkcjonować Żydzi w Polsce przed wojną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darkonza napisał:

Myk polega na tym ze on jest "amerykański" więc wiadomo ze jest super, gdyby był "rosyjski" wiadomo ze byłby do dupy nawet jeśli znałby go cały świat.

Światowej sławy amerykański projektant z 63 obserwującymi na insta 🤦‍♂️

https://www.instagram.com/casperpaul12/

Typowy przekaz dla ciemnego ludu niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.