Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, quevas napisał:

Trzaskowski powinien oskarżyć PIS i Dudę o okradanie !, ba - ogryzanie !, ludzi z 500+ za pomocą prowadzenia nieudolnej polityki gospodarczej,  prowadzącej do śrubowania drożyny w sklepach oraz na rachunkach np. za media, inflacji [najwyższa w Europie] i wzrostu cen w sektorze usług publicznych.

Przecież Polska to prawie najtańszy kraj w Europie, wystarczy przejść się po sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, fluber napisał:

choc oczywiscie oceniam ze jest bardzo prawdopodobne ze ekipa od kopert smierci postanowi wykorzystac 2 fale pandemii do wyrowadzenia ludzi na ulice i staniecia na czele protestow spolecznych.

A według mnie ekipa od wyborów za wszelką cenę postawi wykorzystać drugą falę pandemii do wprowadzenia kolejnych bezprawnych i przesadzonych ograniczeń praw obywatelskich oraz przekrętów na maseczkach. 

Swoją drogą pamiętam straszenie, że ze śmierci Adamowicza opozycja zrobi drugi Smoleńsk. :) 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, blackmagic napisał:

Za PO w tvp było tak samo przecież

No a jaki było oburzenie na komora kiedy podstawiony chłopaczek z PiSu pytał o siostrę?

Trzaskowski to nie Komorowski 

PiS musi zacząć brać tę różnicę pod uwagę 

 

A swoją drogą nie rozumiałem wtedy hejtu na słowa Bronka.

Weź kredyt- podejrzewam że lekko licząc 60% Polaków ma mieszkania na kredyt. 

Mało kogo stać na płacenie gotówką, zwłaszcza młodego 

Niech zmieni pracę

No k**** faktycznie szok! Źle zarabiasz, jesteś nieszczęśliwy, zmieniasz pracę. To równie oczywiste jak fakt zmiany bielizny 

Miałem niezłą beke z PiSu po tej pseudoaferze

 

Tu Rafał pozamiatał kreatyna po mistrzowsku 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

szach mat , coraz bardziej Rafaello mi się podoba https://twitter.com/LewitujacyUmysl/status/1274810235715235840?s=20 

EE9C055E-F4E2-4912-ABA6-44F0C50CE8FB.jpeg

Z tego co widzę koleś jest rzeczywiście z USA, przynajmniej tak podaje w różnych miejscach w Internecie ( Gladstone VA), natomiast jest też członkiem Młodzieży Wszechpolskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2020 o 14:59, RappaR napisał:

Z tym że ja nie gadam o subkulturze, ja gadam o patologicznych nieudacznikach, co to są tak w życiu odrażający, że kobiety trzymają się od nich na dystans, bo są takimi prymitywnymi zjebami, że cipkę widzieli tylko na www. Poglądy polityczne są mniej istotne

 od 1:21:04 do 2:22:10, długie, ale warto. w sumie każdy powinien tego odsłuchać, może przyczyni się do podniesieniu jakości rozmowy:

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

No a jaki było oburzenie na komora kiedy podstawiony chłopaczek z PiSu pytał o siostrę?

Trzaskowski to nie Komorowski 

PiS musi zacząć brać tę różnicę pod uwagę 

 

Kolejny raz posądzasz o coś PIS bez żadnych dowodów, bo pasuje Ci do obrazu w głowie, który sobie wytworzyłeś...

 

Tarcza antykryzysowa działa. Zbieramy się dużo szybciej niż prognozowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lorak napisał:

 od 1:21:04 do 2:22:10, długie, ale warto. w sumie każdy to powinien odsłuchać, może przyczyni się do podniesieniu jakości rozmowy:

 

Żebym mógł Ciebie lepiej zrozumieć, odpowiedź mi na pytanie dlaczego zdecydowałeś się zacytować akurat mój post, a nie na przykład jeden z tych:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, blackmagic napisał:

No ale przyznaj ze marna prowokacja 

Ja nawet nie za bardzo wiem, na czym miała polegać szczerze:)

3 godziny temu, josephnba napisał:

 

Niech zmieni pracę

No k**** faktycznie szok! Źle zarabiasz, jesteś nieszczęśliwy, zmieniasz pracę. To równie oczywiste jak fakt zmiany bielizny 

 

Twoja postawa wynika najprawdopodobniej z tego, że kompletnie nie pamiętasz, jaka była sytuacja na rynku pracy poza wielkimi miastami, podczas kampanii Komorowskiego.

Średnie bezrobocie wśród młodych w Polsce wynosiło na początku 2015 roku 22%. W moim powiecie ponad 30%. "Zmień pracę" w takim kontekście było bezczelne, skoro np. u mnie w powiecie co trzecia młoda osoba, w ogóle nie mogła znaleźć pracy, o jej zmienianiu nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.