Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.06.2020 o 12:51, julekstep napisał:

a potem potepiony

Rydzyk tez nazwal Kaczynska czarownica (czy cos w ten desen) a potem mowil ze PiS jest git

prawda czasow w jakich zyjemy :)

 

Niom ale nadal nie wiem gdzie faszyzm ma źródła w odrzuceniu tradycji . Marie zbeształ ale nadal popierał PiS 

 

W dniu 20.06.2020 o 15:08, Artlan napisał:

 Ten śmieć dodał mnie na ignora a mimo to cały czas w sposób bardzo agresywny komentuje moje wpisy. 

jak zaczniesz go traktować jak dziecko upośledzone to będzie Ci lepiej .

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Koelner napisał:

Niom ale nadal nie wiem gdzie faszyzm ma źródła w odrzuceniu tradycji . Marie zbeształ ale nadal popierał PiS 

875CEC24-46BF-4B34-B2E2-3FE2F0FB3B93.jpeg

jak zaczniesz go traktować jak dziecko upośledzone to będzie Ci lepiej .

Koelner ale czy to ma tak wiecznie wyglądać?

@Artlan celnie skwitował.

2 tyg nieobecności @RappaRa w tym wątku i nawet @fluber mnie odblokował (chyba) bo rozmawiamy tu jak ludzie cywilizowani i nikt nikomu nie zarzuca celowego niszczenia (wciąż mam bekę z tego określenia) topicku

Jedyny @DeltaCenter się wychyla z Jola rusik i ciśnieniem że mnie "beki" w stylu "a na Białołęce bez zmian" (sam będąc jej mieszkańcem- to dopiero dobry fail)

Swoją drogą @fluber pięknie ominął wpis artlana choć zazwyczaj reaguje na wszystko co się do niego pisze

No ale jak skrytykuje rappara to automatycznie odpadnięciu jeden lajk z puli więc oczywiście wybaczamy ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

@Artlan czy to tez jest lapowka wyborcza?:)

Jeżeli zostanę prezydentem, złożę inicjatywę o specjalnym dodatku w wysokości 5 proc. dla wszystkich strażaków ochotników, którzy przepracowali co najmniej 10 lat - mówi Trzaskowski.

Niektórzy pewnie honorowo zrezygnują bo nie biorą udziału w takich gierkach 😁( nie sprzedają się)

Edytowane przez Mrtio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

@Artlan czy to tez jest lapowka wyborcza?:)

Jeżeli zostanę prezydentem, złożę inicjatywę o specjalnym dodatku w wysokości 5 proc. dla wszystkich strażaków ochotników, którzy przepracowali co najmniej 10 lat - mówi Trzaskowski.

To chyba sporo mniejsza grupa niż tacy górnicy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, josephnba napisał:

Koelner ale czy to ma tak wiecznie wyglądać?

to nie do mnie pytanie . niektórzy dojrzewają emocjonalnie później , daj mu szansę.

 

23 minuty temu, Artlan napisał:

To chyba sporo mniejsza grupa niż tacy górnicy. :) 

wielka szkoda , że Trzaskowski też bawi się w takie metody . no ale cóż chce wygrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

 

wielka szkoda , że Trzaskowski też bawi się w takie metody . no ale cóż chce wygrać :)

trzaskowski jest teraz wiekszym socjalista niz pis. nie dosc ze jest fanem 500 plus i obnizonego wieku emerytalnego to jeszcze chce strazakow przekupic ich wlasnymi pieniedzmi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mrtio napisał:

On chce wygrać więc może🤫🤫🤫

Bawisię też w inne

 

śmieszna ustawka ale umiejetność porozumiewania się w wielu językach to akurat duży atut dla prezydenta którego konstytucja ogranicza do reprezentowania na arenie międzynarodowej oraz podpisywania/wetowania ustaw . 

1 minutę temu, fluber napisał:

trzaskowski jest teraz wiekszym socjalista niz pis. nie dosc ze jest fanem 500 plus i obnizonego wieku emerytalnego to jeszcze chce strazakow przekupic ich wlasnymi pieniedzmi:)

we Włocławku głosił o roli zwiększenia roli samorządów co jest fundamentem w UE , jestem całkowitym zwolennikiem tego kierunku dlatego bliżej mi do tego niż mocniejszej centralizacji czyli PZPR - bis z krzyżem w zębach = PiS :) a pod publikę musi głosić obietnice bo takie mamy społeczeństwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, josephnba napisał:

 Z danych Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) wynika, że w ostatnim czasie wzrosła liczba osób żyjących w skrajnym ubóstwie, czyli na poziomie minimum egzystencji. W 2018 r. było to 5,4 proc. mieszkańców Polski - rok wcześniej 4,3 proc.

Skrajne ubóstwo w Polsce

Przypomnijmy, że minimum egzystencji dla osoby samotnej w 2018 r. wynosiło ok. 600 złotych, a dla czteroosobowej rodziny ok. 1600 zł. Co ciekawe, statystyki dotyczące ubóstwa w Polsce od kilku lat systematycznie spadały. Sytuacja zmieniła się jednak w roku 2018, kiedy zanotowaliśmy wzrost.

Koronny argument flubera o poprawie sytuacji Polaków dzięki pińcetplus jebnął jak długi

Powtórzę  to za rok 2018!

Może dość już rozdawnictwa a trzeba pomyśleć nad innym sposobem pomocy najuboższym?

To ja wkleje wyklres jak to naprawde wygląda bez odpowiedniej interpretacji słownej

8851fb76112007-786-427-0-0-874-476.png

a Ty powiedz jaki masz inny pomysł zamiast rozdawnictwa na pomoc ubogim?

Rekordowo niskie bezrobocie juz mieliśmy wiec to zgrana karta,  niektórzy uważają ze pomógłby wiek emerytalny 80/85 bo dzisiejsi ubodzy emeryci mogliby sobie pójśc dorobić na lini montażowej, ale moim zdaniem to nie zadziała zgodnie z tą teorią, co więc innego niż socjal pomoze ubogim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.